Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Madem km'yi Geri saracaksın mantıklı sar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışmışız yargısız infaza
    Birde adam kazasız yada yan yatmasını belirtmemişki depodaki göçüğe laf ediyorsun

Zıt görüşler gelmeye başladımıda toparlamaya çalışıp durursun böyle!
    toparlamaya çalışmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Birde adam kazasız yada yan yatmasını belirtmemişki depodaki göçüğe laf ediyorsun
    Benim depodaki göçüğe laf etmemin sebebi motorun hali ortada ve bu motora 3.000 tl istiyor
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Evet isteyebilir,motor ona ait ve buda motoruna biçtiği fiyat

Şu anda belki değişmişte olabilir ama motosiklet kategorisinde 22.992 adet ilan var,herkez durumuna göre fiyat belirlemiş
    Şimdi bukadar ilanı ele alıp bu neden bu kadar ? Yada şu neden bukadar mı demeliyiz

Yada asıl konu olan senin başlıkta yazmış olduğun sahtekarlık imasına mı değinmeliyiz

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Evet isteyebilir,motor ona ait ve buda motoruna biçtiği fiyat

Şu anda belki değişmişte olabilir ama motosiklet kategorisinde 22.992 adet ilan var,herkez durumuna göre fiyat belirlemiş
    Şimdi bukadar ilanı ele alıp bu neden bu kadar ? Yada şu neden bukadar mı demeliyiz

Yada asıl konu olan senin başlıkta yazmış olduğun sahtekarlık imasına mı değinmeliyiz
    Sende haklısın hocam.
    yazın fazer alacağım o çok yakar diye yanına da ybr cbf tarzı motorlar düşünüyorum cbf lere bakarken bu motoru gördüm ve açıkcası komiğime gitti ve eminim ki oynanmış bununla.

benim demek istediğim bu motor nasıl 3 bin tl olur bu ve bunun gibi ilanları görünce kendime sıfır bir çinli almaya karar verdim.

zaten cbflerin sıfırı 5.800 tl idi en son.

eğer önceden yazdığım cevap biraz sert geldiyse kusura bakmayın.
    İyi akşamlar.
    oyunageldim bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı kimseler motosiklete motor yaptıktan sonra sıfır mantığı ile motor yapıldıktan sonraki km yi söylüyor.sarmamış 27 bin km önce göstergeyi yenilemiş te olabilir. kaldıkı ben yılda 30bin yapıyorum adam 7 yılda neler yapmıştır.
    İnşallah motosikletini satarkende bu yazdıklarını hatırlarsın. Anladın sen onu

Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Yorumları okuyorumda cidden sağcı solcu gibisiniz. Biraz bir birinizi anlamaya çalışın hak vermeye çalışın arkadaşlar. Freye haklı olduğu noktalar var her nekadar ihtiyaçtan dolayı biçilmiş bir fiyat olsa dahi istemsiz bir kazıklama durumu mevcut ilanda. Asıl sağlam bir önyargı yapmak gerekirse türkiyede 2. el satım yapanlar genelde tüm ihtiyaçlarını satacakları mal, üründen karşılamak için hak edilmeyecek fiyatlar biçerek satmaya çalışıyorlar. Benimde paraya çok ihtiyacım oldu bunun uğuruna çok ürün sattım 2.el ama ederi kadar fiyatla. 1.500 TLlik tabletimin heryerinde çizikler var diye ve ekranda ölü pikseller var diye 1.000 tl den satışa çıkardım zamanında. Bende bilirdim ekran sıfır gibi diyip tablete görüntü vermeden fotoğraflarını çekip sorunlarını gizlemeyi ama yapmadım. Bu ilandaki arkadaşta sorunlarını gizlememiş ama istemsiz fazladan fiyat vermiş yanlış

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)