Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Show Tv senin habercilik anlayışına...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Show tv kim? Hırsızın, din tüccarının borazanı.
    nokiaxxx, ilkerabi ve ergün1968 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    1 tonluk araçla 200 kg lık motor bir değil fakat kimse de kimsenin hakkını yemek zorunda değil. sonuçta yaptığınız yasal olarak uygun değil.
    ha bunu değiştirmek için tepki koyabilirsiniz, yürüyüş yaparsınız, eylem yaparsınız, dilekçe yazarsınız ama bu şekilde kanunları delerek hiçbir şey elde edemezsiniz.
    seckin_ bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    ha bunu değiştirmek için tepki koyabilirsiniz, yürüyüş yaparsınız, eylem yaparsınız, dilekçe yazarsınız ama bu şekilde kanunları delerek hiçbir şey elde edemezsiniz.
    Bu dediklerinizin hepsi son 10-15 senedir defalarca yapildi/denendi, hic bir sonuc vermedi ne yazik ki.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi tabi o zaman yuruyelim ayni gezideki gibi, ayni cumartesi anneleri gibi, kesin bedava yaparlar bize o zaman, yuruyup dilekce yazalim tamam. Hemen seyaparlar. Dostlar, kanunun kul hakki yedigi durumlarda kanunsuzluk kanun olur. Plaka kapali diye kimse hirsiz degil, bu yakistirmayi yapmak biraz haksizlik...

Ben 1 senedir plaka depo ustu cantamda geziyorum ceza ya da borc yemedim hic. Burada nasil ki ben cok zekiyim boyle yapmayan da enayidir diye dusunmek son derece ahlak disi ve serefsizceyse, "elinize hic bir sey gecmez" onermesi de bu nedenle o derece dogru degildir.

aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin en komik tarafı da o köprüyü sen ve ben yaptırdık verdiğimiz vergilerle ama beleş geçişi "milletin" vekili yapacak biz yine öpüleceğiz
    hani köprünün yapım masrafı çıkana kadar ücrete tabi olacaktı hey gidim heyyy türkiyee. buzamana kadar ödediğimiz paralarla kaç köprü yapardık.yolların durumuna bakıyorum bırde ödedıgımız o vergilere bakıyorum.haram olsun benım ödedıgım bu vergılerr kımın cebıne gırıyorsa .. kopuden kaçak geçenlere lafım yok ama ben hgs sahıbı olarak arabayla aynı ucretı ödemek zorunda kalmayı enayılık olarak görüyorum..
    delı kadirr ulennn

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Kapatır plakamı geçerim. Kimsenin hakkını yediğim yok sadece adamları daha fazla zengin edecek kadar salak değilim.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ne yazdığını, nereye gittiğini bilmiyorsun. Yazık.
    Gerçekten çok yazık.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bu ülkede koyun gibi yaşamayı her denilene he demeyi kabul etmediğimiz için biz hak yiyoruz doğru.kimse kusura bakmasın 100 bin euro luk bir araçla ben aynı parayı ödemem.yap 2 tl kimse uğraşmaz.mevzu benim düşüncemde para değil.ben diktatörlüğün karşısındayım.açın geziyi tekrar izleyin belki bi şeyler öğrenirsiniz yapılacak dendi yaparız dediler SONUÇ=?
    Sen gs kullanan kardeş var hakkını helal etme sen koyun gibi yaşa senin köprüde plakayı sökecek yüreğin bile yok.
    ShowtV yide kafanıza takmayın korkak basının en büyük örneğidir.böyle boş işlerle haber yapar dikkat edin bi tane spiker aksaray hakkında yorum yapamaz.anca tiyatro oynarlar..
    ergün1968 bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede koyun gibi yaşamayı her denilene he demeyi kabul etmediğimiz için biz hak yiyoruz doğru.kimse kusura bakmasın 100 bin euro luk bir araçla ben aynı parayı ödemem.yap 2 tl kimse uğraşmaz.mevzu benim düşüncemde para değil.ben diktatörlüğün karşısındayım.açın geziyi tekrar izleyin belki bi şeyler öğrenirsiniz yapılacak dendi yaparız dediler SONUÇ=?
    Sen gs kullanan kardeş var hakkını helal etme sen koyun gibi yaşa senin köprüde plakayı sökecek yüreğin bile yok.
    ShowtV yide kafanıza takmayın korkak basının en büyük örneğidir.böyle boş işlerle haber yapar dikkat edin bi tane spiker aksaray hakkında yorum yapamaz.anca tiyatro oynarlar..
    Kotu tarafi ne biliyor musun. Bu yavsak medya yakin vakitte bir kez daha boyle bir haber yapsin, hukumet harekete gecip motosiklette plaka kapama icin ayri bir ceza kategorisi olusturarak cezasini 77 liradan 2500 liraya cikarirlar. Bize de bunu s.ke s.ke odetirler, kimse de hala demez ki onun yerine motosikletlerden daha ucuz ucret alsaniz da kimse plakasini kapamasa. Tabi onun da sonunda ne olur 2500 lira ceza yemeyelim diye cevirmeden kacar yollarda polis tarafindan vurulur telef oluruz iste.

Cok fena laflar ve kufurlerim var ama forum dili elvermiyor malesef..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediklerinizin hepsi son 10-15 senedir defalarca yapildi/denendi, hic bir sonuc vermedi ne yazik ki.
    hocam 300-500 kişiyle olmaz bu işler, tüm türkiyede organize şekilde yapmak gerekir.
    yurtdışında örneklerini görüyorsunuz, adamlar öyle bir organize oluyor ki hükümet geri adım atmak zorunda kalıyor.
    onlar da insan biz de insanız..

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Ulan ayni haberi gördüm evde cildirdim! Nasıl celallendim nasıl küfur ettim.Nasıl bi tabirdir o! Dava açmak lazim lan böylelerine.Çok mutlu oldum konuyu görünce. Sonra motorculari kotu biliyor halkimiz

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    madem mtv alınıyor köprü ve otoyollar bedava olmalı,yada ücretli olacaksa motosikleti ilk alındığında ötv+kdv alınmamalı.bunları yapmayan yada işine gelmediği için yapamayanlar hırsızdır bence...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem mtv alınıyor köprü ve otoyollar bedava olmalı,yada ücretli olacaksa motosikleti ilk alındığında ötv+kdv alınmamalı.bunları yapmayan yada işine gelmediği için yapamayanlar hırsızdır bence...
    Onları yapıp yapmamaları önemsiz çünkü zaten hırsızlar hemde babadan oğula aile boyu sülalece hırsızlar

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bizim vatandaş kucaktan inmemeye alışık kucaktan kucağa alıyorlar vatandaşı 300euro aylığa mahkum edilen vatandaş memnun halinden300euro maaş alıyorsun etin kilosu 20 euro avrupada vatandaş 2000..2500 euro maaş alıyor etin kilosu 8 euro aradaki farka bakın bugün battı denilen yunanistan dahi türkiyeden kat kat ii. arkadaşım bir hafta önce danimarkaya giti dedim ki bana bir adet fotoğrafmakinası alıver whats app tan fotosunu modelini yolla dedim. yoladı buradaki fiyatnla aynı çıktı bende alma dedim.ama adamların gelir seviyesi yıllık 60bin dolarmış.düşünün yılda 60 bin dolar kazanıyor fotoğraf makinasına 100dolar veriyor nekadar güzel bizdeki vatandaş 400 doar maaş alıyor 100 dolar fotoğraf makşnasına veriyor ..inanılmaz değilmi böyle bir yaşantı hayat şartları avrupada olucak avrupada yer yerinden oynar..bizim millet halen kurnazım diye akıllıyım diye geçiniyor

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka takmadın mı? nası yani plakasız mı dolaştın
    evet hala öyle ama plaka her zaman çantada ne olur ne olmaz
    Bir gün cezayı gömecekler ama ne zaman
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yetim hakkı mı demişler???
    Vay vay vay..
    Televizyonu hangi parayla satın alıp yayınları hangi parayla sürdürüyorlarmış pekiii????
    PEMBE parayla mı?
    Ahmet sen şimdi bu ihaleyi al.. Ama bak bu televizyonu da satın al.. Sen bana YALAKALIK YAP, ben sana ihale vereyim, sen bana ihaleden yüzde yirmi ver, onları ayakkabı kutusuna koyayım, sana vergi de ödetmeyeyim, istediğin araziye, istediğin maden'e KON.. Sen gene bana yalakalık yap, herşeyi TOZPEMBE göster, bu böyle sürsün.
    Tis iz e YENİ DÜNYA DÜZEN'i... Bunlar da yeni dünya düzenBAZLARI...
    ergün1968 bunu beğendi.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim vatandaş kucaktan inmemeye alışık kucaktan kucağa alıyorlar vatandaşı 300euro aylığa mahkum edilen vatandaş memnun halinden300euro maaş alıyorsun etin kilosu 20 euro avrupada vatandaş 2000..2500 euro maaş alıyor etin kilosu 8 euro aradaki farka bakın bugün battı denilen yunanistan dahi türkiyeden kat kat ii. arkadaşım bir hafta önce danimarkaya giti dedim ki bana bir adet fotoğrafmakinası alıver whats app tan fotosunu modelini yolla dedim. yoladı buradaki fiyatnla aynı çıktı bende alma dedim.ama adamların gelir seviyesi yıllık 60bin dolarmış.düşünün yılda 60 bin dolar kazanıyor fotoğraf makinasına 100dolar veriyor nekadar güzel bizdeki vatandaş 400 doar maaş alıyor 100 dolar fotoğraf makşnasına veriyor ..inanılmaz değilmi böyle bir yaşantı hayat şartları avrupada olucak avrupada yer yerinden oynar..bizim millet halen kurnazım diye akıllıyım diye geçiniyor
    iyi güzel yazmışsınız sizle aynı fikirdeyim ama bi sormak lazım kendimize bunu değiştirmek için neler yapıyoruz? iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır demişler maalesef hep armut piş ağzıma düş bekliyoruz. neden? biri çıksın herşeyi okus-pokus düzeltsin milli gelirimiz artsın,istihdam çoğalsın,işsizlik bitsin,dünyaca ünlü markalara sahip olalım,elin japonu ingilizi gibi yurtdışı tatillerine gidebilelim,ülkemiz süper güç olsun bla bla.. yok ya? o örnek gösterdiğimiz, ah ulan dediğimiz finlandiya,danimarka,norveç gibi ülkelerde adamlar bu refah seviyesine nasıl ulaştı? aynı bizim ülkemizin son 90 yılı gibi çalışarakmı? Türk halkını şuan ki toplum yapısı ve yaşayış biçimiyle ülkeyi kes danimarka'nın oraya yapıştır yine aynı olur (belki biraz daha iyisi)

arkadaşlar ülkemizin geri kalmışlığından dolayı maalesef biz suçluyuz. yılda en az 10 kitap okumayan herkes suçlu.. düşünmüyoruz,sorgulamıyoruz,hakkımızı aramıyoruz ve bu yüzden kötü yönetiliyoruz. o yüzden kimse şuna buna bahane aramasın devlet şöyle, polis böyle, adalet desen hiç yok vs. önce şunu sorsun. ben kendimi geliştirmek için ne yaptım ki ülkemin halkımın en iyisini hak ettiğini düşüneyim?

günde sadece 10 sayfa okusanız ayda 300 sayfalık 1 kitap, yılda 12 kitap bitirmiş oluruz.

Okumaya üşenenler için yazının özeti: kitap okuyun!

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Maalesef ne kadar kitap okusak da düşünsek sorgulasak da bunu yapan kendini geliştiren insan sayısı sınırlı sayıda. Bu da sosyal yaşantımıza hatta devlet yönetmine bile yansıyor. Çünkü eğitim sistematik olarak çocuklarımızı kısmen "cahil" bırakmak yönünde işliyor. Kendini geliştiren, egiten, sorgulayan insanlar çok sınırlı bir kesim olduğu için söz sahibi olamıyor.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KOPYAL YAPIŞTIR TEPKİNİ GÖSTER
    haber@showtv.com.tr
    http://www.showtv.com.tr/iletisim
    02.01.2015 Yayınlı ana haber bülteninizde işlemiş olduğunuz ”Motosikletlilerin köprüden kaçak geçişi” başlıklı haberinizde yetim hakkı yediğimiz tespitinde bulunmuşsunuz,bu anonsunuzu motosiklet sürücüsü olarak şiddetle kınıyor ve hiç hoş karşılamıyoruz,daha makul bir sunum kullanabilirdiniz. Öte yandan bir çok ülkede motosiklet sürülmesini teşvik eden bir çok uygulama varken ülkemizde ne yazıkki vergilerimiz yüksek ve otoyol ve köprü geçişlerimiz araçlarla aynı tutulmaktadır,bu konuyada eğilerek biraz olsun bu kaçak geçişlerin altında yatan nedenleri yapmanız gereken gazetecelikle belirtmenizi umardık,kısacası haberiniz yarım kalmış,lütfen tamamlayınız.

noqturno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660za Tenere
    Şimdiye kadar hiç plaka kapatmadım, her ücretli geçişim çatır çatır alınmıştır.
    Hatta bir çok kez salak HGS girişi okumadığı için en yüksek mesafe ücreti ödemişimdir.
    Ama her an plaka kapatma davranışına girebilirim çünkü
    Yukarıdaki arkadaşların söyledikleri her şeye ek olarak
    1- Zaten maaaşımdan alabildği kadar çok vergi alıyor devletim (daha maaşım elime geçmeden)
    2- Arabama ve motoruma koyduğum her litre benzinden dünyanın en yüksek vergisini alıyor canım devletim.
    3- Arabamı da motorumu da alırken ötv kdv diye dünya kadar vergiyi peşin aldı devletim.
    4- Her yıl motorum ve arabamdan mtv, evimden emlak vergisini alıyor canım devletim.
    5- kullandığım telefonumdan hattımdan elektriğimden vs vs vs....

Tüm bunlar bir yana, kendine yalakalık yapanlardan, taraflı yayın yapanlardan affını, ballı ihalelerini, peşkeş çekmelerini de esirgemiyor canım devletim.
    Ben hakkımı helal etmiyorum
    ergün1968 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)