Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bunalimlardaayim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Yani gercekten bunu alimlardayim bazen pulsari gorup bunualiyim diyorum bazen apache ye bunualiyim diyorum.Ne zormus karar vermek.Bi gun pulsar diyorum tamam benim icin bu yeri geldi mi uzun yolda yapar sehir icide gider amaa ordan cikar biri yok yag sizdiriyo,terleme yapiyo.Obur yandan 5000 i gecmemis sahibinden ilanlari sonra bi stres basiyo amaaan diyorum al bi rtr 150 kurtul adamlar 40000 km yapmis.(Kuryeciler). Sonra aklima gidis donus 1500 km uzun yol hayalim geliyo 80-90 beni sikar diyorum vazgeciyorum.Baska modelleride inceledim ama beni derinden etkileyen bu iki model.Allah askina su pulsari kullanan 10.000 i gecmis birileri varsa sayet suraciga yorum birakiversin.Pulsar kullanicilari sayfasina da yazdim orda hep baska konularda tartismalar var.Belki burdan daha dikkat cekici olur.Bunlarin haricinde 9500 tl ye cbr250 var ama onu alirsam ekipmanlara para kalmiyor buda baska bi karin agrisi al bunuda burdan yak . Ben bi sigara yakiyim geliyorum ...
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Rtr si olan arkadaşım var rahatlıkla 120 çıkıyor makinenin nefesi hiç bitmiyor, ama pulsarda bir başka be hiç kullanmak nasip olmadı.

Kelime oyununuz için tebrikler 😊👏👏
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    [QUOTE=beyefendi;3509091]Rtr si olan arkadaşım var rahatlıkla 120 çıkıyor makinenin nefesi hiç bitmiyor, ama pulsarda bir başka be hiç kullanmak nasip olmadı.

Kelime oyununuz için tebrikler ߘʰߑϰߑϛ/QUOTE]

Tebrikler yarismayi siz kazandiniz

120 cikmasi sorun degil.Stabil kacla gider o onemli benim icin 100-110 yapsa yine iyi ama sabit ee 150 cc icin bu zor gozukuyot

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:51 ----------

[QUOTE=beyefendi;3509091]Rtr si olan arkadaşım var rahatlıkla 120 çıkıyor makinenin nefesi hiç bitmiyor, ama pulsarda bir başka be hiç kullanmak nasip olmadı.

Kelime oyununuz için tebrikler ߘʰߑϰߑϛ/QUOTE]

Tebrikler yarismayi siz kazandiniz

120 cikmasi sorun degil.Stabil kacla gider o onemli benim icin 100-110 yapsa yine iyi ama sabit ee 150 cc icin bu zor gozukuyot

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hero Karizma'yı bekle.
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero Karizma'yı bekle.
    kac cc bide fiyat belli mi

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı ENÝGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim maile gelen cevapta cazip bir fiyat ile gelecegi yaziyordu. ama ben hunk'i bekliyorum o da cok guzel bi motor gibi duruyor.
    ENİGMA bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Başka bir başlıktan senin için alintiladim umarım fikir verir sana..

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

Bugün İstanbul'da kuryelik yapan bir arkadaşımız ile telefon görüşmemiz oldu. Servisimiz bakıma gelen arkadaşımızın resmini çekip göndermiş.
    Ürün 50.039 km. de. Belki şu ana kadar en fazla yol kat eden arkadaşımız olabilir. Oldukça memnun. 22 yıldır bu mesleği yapıyormuş. Hiç bir sorun
    yaşamadığını ifade etti. Özellikle yakıttan çok memnun. 30 tl yakıt ile 280-290 km yol kat ettiğini söyledi. Sadece 36.000 km de subap ayarı yaptırdığını
    ifade etti. İstanbul şartlarında yeri geldiği zaman agresif, trafik durumuna göre normal kullanış ile sürüş yapıyorum dedi. Sorusu olan var ise
    irtibat numarası verebilir miyim talebimize olumlu cevap verdi. Kendisine çok teşekkür ediyor uzun yıllar sorunsuz kullanmasını temenni ediyoruz.

Hacı Ali ERDEMİR
    0 542 343 3131

Saygılarımla...

http://i.hizliresim.com/RbED3Z.jpg
    http://i.hizliresim.com/ayPY2g.jpg

Başlığın linki : http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3491744

Edit: urun pulsar değil ama sonuçta üretici bajaj bunun bilincindeyim
    ENİGMA bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yeni kasa rtr 150 kullanıcısıyım e-5 hafif rampada aşşağı doğru 130 gördüm ben motoru almadan önce bi kurye eski kasada 147 max hız göstermişti. En son karbüratör ayarı vs. yapıldı 125 gören makina tuhaflaştı şu sıralar 110-120 arası basıyor en fazla. Ama artçı varken de 110 u rahat görüyor bi de böyle bi durum var güçlü makine açıkçası.

Ben senin yerinde olsam acele etmem 3 ay daha para biriktiririm önümüzde fıstık gibi bir fuar var Allah bilir neler çıkacak karşımıza ben hala internette bulamadım ama tvs satıcısı bana tvs 200 cc getirecek fuara demişti onu bi gör bence.
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bir yanda 150 cc bir motordan bahsediyorsun diğer yanda 250 cc bir motordan kafan çok karışık belli, ilk deneyimin olucaksa 250 yi alma, belki 125 liğini alabilirsin, 250 yi deneme imkanım oldu o motoru çok deli bir şey ama beni korkuttu doğrusu hızı gidişi vb vitesli sürmemiş biri için biraz agrasif bir motor olduğunu düşünüyorum, CBF 150 kullanıcısıyım ve 250 ile ilk vitesli deneyimimi yaptım öğrendim diyimç. (Halen motoru alıp gazlayasım var yaz gelsede el koyup bi gazlasam şöyle Gebze üstünden kadıköye gidip maltepeye geri gelsem.

İşin makarasını geçecek olursak şayet dediğim gibi ilk vitesli deneyimin ise bence 250 biraz fazla, 150 iyidir yavaştan gider gelirsin 2-3 seneyede 250 ni alırsın gazlarsın ama önce bir trafiğe felan alışki forumum kaza kısmında seninde mesajını görmeyelim. 150 lik ler arasında çok bir fark yok CBF 150 olmuş Pulsar olmuş.. Burada senin dikkat etmen gereken benim gözümde yedek parça fiyatları ve o parçaların bulunabilirliği ne ek olarak motoru değiştireceğinde motoru satabilecekmisin ne kadar değer kaybedecek yoksa 10 km fazla yada az çok bir şey farketmiycek zaten sürekli son gaz gidemiyceksin motorla her halükarda 250 yi de alsan 170 basamıycaksın sürekli..

Son bir şey kararını verip motoru aldıktan sonra kimsenin daha ucuzunu bulurduk, aa bunumu aldın gibi sözlerini dinleme, gül geç varsa motoru gelsin beraber gazlayın...
    ekipmana motordan daha fazla önem ver malum trafikte motorlulara nasıl davranıldığını biliyorsun zaten anlatmama gerek yok. Gerekirse bir süre daha bekle paranı biriktir önce ekipmanını al sonra motorunu ..
    ENİGMA bunu beğendi.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Usta bunalımının sebebine bak ben motor alıcak sırada işyerinin motoruyla kaza yapıp çenemi kırdım birazdan ameliyata giricem motor parasıda motorda yalan oldu en az 3-4 ay ben napiyim peki öyle düşün :D
    ENİGMA bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    sym wolf 250 - 8bin devir 140km/h stabil sürat.
    ENİGMA bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    7000 km dır pulsar kullanıyorum su ana kadar ALLAH a sukur bır sıkıntım olmadı cok keyıflı ve kıvrak bır motor tuketım degerlerı oldukca ıyı 120 km gıbı hızlara cok cabuk cıkıyor ve 150 ye kadar devam edıyor ama rahat edıcegın stabıl hız aralıgı 110 ıle 135 arası bu hızlada uzun yolda pek sıkılmazsın zaten her yerde radar var
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Ne alırsanız sıfır alın. Ben Boxer'ı yaklaşık 1 yıldır tepe tepe kullanıyorum. Yağ değişimi hariç servise uğramadım. Bajajın en alt seviyedeki makinası bile bu kadar sağlamsa gerisi teferruattır benim için. Bir de ayağımızı yorganımıza göre uzatalım. Sonra evdeki hesap çarşıya uymaz benden söylemesi...
    ENİGMA bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    113.812 kayıtlı üye var .Herkez ayda 5 tl bağışlasa ,toplanan parayla her ay 5 10 kişiye motosiklet alsak.Bunalımdan kurtadığımız kişilerden hayır alırız Cennet kesin hehe
    manofsteel, Onurhan D, ENİGMA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsara gücün yetiyorsa düşünme bile..

RTR de iyidir ama kabul etmek lazım ybr,rtr,cbf ten bariz üstün bir motor.

uzun yolda ağır vasıta sollayabiliyor, şehir içinde duke200 gibi seri.
    ENİGMA bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı ecarpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yanda 150 cc bir motordan bahsediyorsun diğer yanda 250 cc bir motordan kafan çok karışık belli, ilk deneyimin olucaksa 250 yi alma, belki 125 liğini alabilirsin, 250 yi deneme imkanım oldu o motoru çok deli bir şey ama beni korkuttu doğrusu hızı gidişi vb vitesli sürmemiş biri için biraz agrasif bir motor olduğunu düşünüyorum, CBF 150 kullanıcısıyım ve 250 ile ilk vitesli deneyimimi yaptım öğrendim diyimç. (Halen motoru alıp gazlayasım var yaz gelsede el koyup bi gazlasam şöyle Gebze üstünden kadıköye gidip maltepeye geri gelsem.

İşin makarasını geçecek olursak şayet dediğim gibi ilk vitesli deneyimin ise bence 250 biraz fazla, 150 iyidir yavaştan gider gelirsin 2-3 seneyede 250 ni alırsın gazlarsın ama önce bir trafiğe felan alışki forumum kaza kısmında seninde mesajını görmeyelim. 150 lik ler arasında çok bir fark yok CBF 150 olmuş Pulsar olmuş.. Burada senin dikkat etmen gereken benim gözümde yedek parça fiyatları ve o parçaların bulunabilirliği ne ek olarak motoru değiştireceğinde motoru satabilecekmisin ne kadar değer kaybedecek yoksa 10 km fazla yada az çok bir şey farketmiycek zaten sürekli son gaz gidemiyceksin motorla her halükarda 250 yi de alsan 170 basamıycaksın sürekli..

Son bir şey kararını verip motoru aldıktan sonra kimsenin daha ucuzunu bulurduk, aa bunumu aldın gibi sözlerini dinleme, gül geç varsa motoru gelsin beraber gazlayın...
    ekipmana motordan daha fazla önem ver malum trafikte motorlulara nasıl davranıldığını biliyorsun zaten anlatmama gerek yok. Gerekirse bir süre daha bekle paranı biriktir önce ekipmanını al sonra motorunu ..
    çok güzel özetlemişsin gerçekten benim aslında tek sıkıntım maddi durum ben bu motoru güç bel aldırıyorum aileyi anca ikna ettim zaten :D 2 yıl sonra bunu satcam ben desem eve almazlar heralde :D Ama çoook haklısınız belki eski kasa apachede ala alabirim yeni kasa almam çünkü sadece grenaj farkı var ben o paraya kendimi grenajlarım :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta bunalımının sebebine bak ben motor alıcak sırada işyerinin motoruyla kaza yapıp çenemi kırdım birazdan ameliyata giricem motor parasıda motorda yalan oldu en az 3-4 ay ben napiyim peki öyle düşün :D
    çok geçmiş olsun aman diyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    113.812 kayıtlı üye var .Herkez ayda 5 tl bağışlasa ,toplanan parayla her ay 5 10 kişiye motosiklet alsak.Bunalımdan kurtadığımız kişilerden hayır alırız Cennet kesin hehe
    http://i.hizliresim.com/ZAdjLA.jpg
    güzel bi düşünce ama ben o motosiklete binmekten zevk almam bindiğim motorda alın teri olucak arkadaş :D D:

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 6 bin TL diye söylentiler vardı (bana göre olacak iş değil), eğer öyle olursa ve test edip beğenirsem CBF'i satıp alacağım. 225 cc...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 6 bin TL diye söylentiler vardı (bana göre olacak iş değil), eğer öyle olursa ve test edip beğenirsem CBF'i satıp alacağım. 225 cc...
    imkansız bence....

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Durumun varsa pulsar , cbr 250 al düşük.cc ile yola felan gidilmiyor düşük cc ile uzun yola nalet edersin

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumun varsa pulsar , cbr 250 al düşük.cc ile yola felan gidilmiyor düşük cc ile uzun yola nalet edersin
    durumum yok aslında banka bi sürpriz yaparda kredi kartı limiti artırırsa ona 9 ay yaptırırım geri kalanına nakit öderim 200 cc uzun yolda yeterli olmaz mı ? Bide babam bile satsa 2.el motor alma niyetinde değilim almam aslında ama bilmiyorum.Zaten otobandan gitme taraftarı değilim motoru bi alayımda oturup rota çizerim :D ama dönüş yolum kuşyuvası ve konya üzerinden olacak orası kesin :D :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)