Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosıklet bagımlılıgı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Arkadaslar kendıme motor edındıkten sonra sureklı ınternette modıfıyeler motor egzoz sesleri kazaları ızlıyorım. Kız arkadaşım artık off kapat sunları aılem görünce yıne motormu ızlıyosun dıyo. Bıde simdi uyduda bıı kanal buldum otolıfe dıye super şeyler gosterıyor. Zaten hava suan ıgrenc motora binemedıgm hergun ızdrap oluyor. Yagıs kesılse sogugu takmıycam atlıycam karaoglana da bınılmıyor ıste. Sızde benm gıbı sureklı motosıklet vıdeoları ızlıyomusunz yoksa ben ılacı aldım hastamı oldum acaba
    Mr.[T], Cuhara, MrNobody ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok
    Dostum sen de dojaş sorunu var yeterli doz almıyorsun arada bi motorun yanına git çalıştır egzaz kokusu çek içine rahatla
    Proud bunu beğendi.

zanyoscar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum boyle hissetmen normal dert etme binebildigin kadar motoruna bin yor kendini biraz.Zamanla azaldigini gorursun

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fırsat buldukça motorunla ilgilen durduğu yerde çalışsın o bile mutluluk verir dozajlamasını iyi ayarlarsan motosiklet özlemi çekmezsin fırsatını buldukça motorla ilgilenirim temizlerim 2 tur atar gelirim o bile yetiyo bazen

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    ben de hasta olan sineğime sinek ilacı sıktım öldü

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    ben de senin gibiyim hacı gel sohbet edelim motorlar hakkında başka türlü bu havada rahatlatamıycaz bagımlılıgımızı

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümitersoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar kendıme motor edındıkten sonra sureklı ınternette modıfıyeler motor egzoz sesleri kazaları ızlıyorım. Kız arkadaşım artık off kapat sunları aılem görünce yıne motormu ızlıyosun dıyo. Bıde simdi uyduda bıı kanal buldum otolıfe dıye super şeyler gosterıyor. Zaten hava suan ıgrenc motora binemedıgm hergun ızdrap oluyor. Yagıs kesılse sogugu takmıycam atlıycam karaoglana da bınılmıyor ıste. Sızde benm gıbı sureklı motosıklet vıdeoları ızlıyomusunz yoksa ben ılacı aldım hastamı oldum acaba
    noktala önemli. eskiden 9 rakam tuşuyla mesaj yazarken harf yutulması anlaşılabilirdi ama şimdi mobilde de qwerty var. yazının alıntı kısmında tüm kelimelerin altı kırmızı çizili. evet hasta olmuşsun, türkçe yetmezliğinden gidebilirsin.

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de hasta olan sineğime sinek ilacı sıktım öldü
    lise zamanlarım geldi aklıma.
    Mr.[T] bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noktala önemli. eskiden 9 rakam tuşuyla mesaj yazarken harf yutulması anlaşılabilirdi ama şimdi mobilde de qwerty var. yazının alıntı kısmında tüm kelimelerin altı kırmızı çizili. evet hasta olmuşsun, türkçe yetmezliğinden gidebilirsin.

lise zamanlarım geldi aklıma.
    her zaman mükemmel olamam ki napim
    Cuhara bunu beğendi.

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı durum bende de var İzlemediğim video, gitmediğim konferans, eğitimler, kitaplar, dergiler, posterler, alet edevatlar, ekipmanlar...
    Benimki de yakında isyan edecek gibi

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman mükemmel olamam ki napim
    Bu sefer hızını alamayıp konu dışına çıkmışsın Mr.[T]
    Kazasız, belasız, bol keyifli sürüşler dilerim...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Oh bee insanın yalnız olmadığını bilmesi kadar güzel bir his varmı şu dünyada. 3 gündür hava şartları nedeniyle binemiyorum kudurdum sabahları motoru çalıştırıp üstünü başını silip işe gidiyorum..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    seninkide birseymi ben ilk motoru aldigimda bu yaz 3 ay boyunca her gece ruyamda motor gordum bazen icim gecip kestirdigimde dahil muhakkak icinde motor olan birseyler gordum... hatta hanim kizmasa yastigi yorgani alip motorun ustunde yatmaya bile kalktim simdilerde biraz duruldum ama 2 haftadir kullanamadim ya 2 gundur ruyamda motor gormeye basladim
    cenkito bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Havalardan dolayi uzun sure evde tikili olup bi is icin motora binsem gidip gelme arasindaki mesafede motorla oldugum icin kendimi gezmeye gitmiş guzel bi gun olmuş gibi hissediyorum buda dahil olsun :D

ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Bugun olduğu yerde calıstrıym 3_4 gundur duruyo dedım. Hava -1 calısmadı. En son akü gıy gıyyy yaptı kaldı. Akuyude bıtırdm heralde marsa basmaktan :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)