Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Deneyim İçin Yorumlarınızı Bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Herkese selamlar ben sakaryadan emre. Arkadaşlar yeni yılda bi regal raptor 150 almayı düşünüyorum ilk deneyimim olucak bu. Motor hakkında düşünceleriniz deneyimlerinizi bekliyorum. Tavsiye başlangıç motoru da olabilir. Bide arkadaşlar başlangıç olarak almam gereken ekipmanlar nelerdir öğrenci olduğumu düşünerek tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı I WON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar ben sakaryadan emre. Arkadaşlar yeni yılda bi regal raptor 150 almayı düşünüyorum ilk deneyimim olucak bu. Motor hakkında düşünceleriniz deneyimlerinizi bekliyorum. Tavsiye başlangıç motoru da olabilir. Bide arkadaşlar başlangıç olarak almam gereken ekipmanlar nelerdir öğrenci olduğumu düşünerek tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler
    Hocam malesef bu işin öğrencisi veya çalışanı yok.
    Düşünce böyle bir ayrım olmuyor. O yüzden en basitinden şöyle sıralıyım.

Kask
    Mont
    Motosiklet pantalonu
    Bot(Motosiklet botu)
    Eldiven

Bunlara ilave olarak kesinlikle kullanmanızı önerdiğim Boyunluk ve sırtlık tır.
    Kolay gelsin. Kazasız belasız sürüşler dilerim motorunuzu alınca.
    Cuhara bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Aslında haklısın bilinçli olan her sürücünün alması gereken ekipmanlar teşekkürler yorumların için başlangıçda onlarada para ayırcaz anlaşılan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Yokmu motor hakkında bilgisi deneyimi olan arkadaşlar.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bu site regalin kendi forumu ,sahibi olan arkadaşlardan kullanıcılara kadar hepsi baba dostu insanlardır.Konu hakkındaki bilgilere ilk ağızdan cevap alabilirsin.

http://www.raptorriders.com.tr/forums/index.php

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bi ziyaret edelim o zaman burdan regal kullanan arkadaşlarda yorum yaparsa sevinirim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence çok çirkin bir motor ve 250 cc modellerle aynı kalitede değil. Kuba Superlight'ı tercih ederim.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence çok çirkin bir motor ve 250 cc modellerle aynı kalitede değil. Kuba Superlight'ı tercih ederim.
    Aynen katılıyorum.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Görünüşü bi çok çinliye göre daha yakışıklı geliyo bana. Tabi tercih saygı duyuyorum :D Bu arada kuba superlight 150 nın 0 ı varmı en son kaç üretimde kaldı motor bilen varmı acaba ?

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Emre, ilk basliyorsan Regal raptor ne kadardir bilmiyorum ama o fiyatin ustune 2000 lira ekipman masrafi icin koyman gerekir henuz hali hazirda kask/mont/dizlik/eldiven botun yoksa.

Onun disinda, imzam aynidir, ustune biraz daha koy YBR al derim.
    Deryali bunu beğendi.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yorumların için çok teşekkürler kardeşim ama chopper dışında bi motorla geçinemem anlaşamam o bağ olmaz aramızda :D Kısacası chopper bende bi hastalık bi tutku.Regal kullanan da yok herhalde forumda ilk olucam gibi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Ekipmana ayırdığım 600 liram vardı ama yetmeyeceğini anladım sanırım.

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regal raptor forumunda çevap verenler nedense artık regal raptora binmiyor ,soğuyorum :/

http://www.kubamotor.com/new5/produc...light-200.html
    Kuba superlight 150 bilmiyorum ama linkteki 200 luk versiyonu.
    Ilk gordugumde harley sanmistim o derece cekici. Sonra kuba yazisini farkettim. Cok fazla olumsuz yazida duymadim hakkinda. Bence hem daha kalipli hem rengi,durusu daha guzel.
    Ama tabi karar sizin

Ozanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence de kuba superlight bakmalısınız. Hem başlangıç motoru olarak ideal hemde duruşu çok daha güzel bir motor bu arada ehliyetiniz vardır umarım yoksa ona da bir 600 tl ayırmanız gerekmekte. Her neyse siz de motoru alında buluşmalar yaparız artık sakarya mt olarak.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tabikide ehliyetsiz bilinçsiz motorcu mu olur ehliyetim var kaskım montum herşey tamam. Tek eksiğim motorum kubamı regal mı olcak karar veremiyorum acemilik böyle bişe olsa gerek. Ruhsat plaka masraflarıyla kuba çok tuzlu olcak benim için evet görüntüsü şekli çok yakışıklı ama malum öğrencilik. Sanırım regal alıcam arkadaşlar yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar eksik olmayın. Güvenli sürüşler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bence motorcunun vazgeçilmez ekipmanları buff ve bandanadır ve ufak bir takım çantası hazırlamaya başla bence

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisinide kullanmadım o konuda bi bilgi veremem ama görünüş olarak kesinlikle süperlıght 200 alırdım.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    İçimde ki SS aşkını bitirebilecek tek Çin malı motordur superlight, abi çinliler en yakışıklı motoru getiriyor satmak için )))

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    150 cc olan Keeway superlight'tı ve çok titreşimli bir motordu. Yeni modelini Kuba getiriyor ve motoru 200 cc. Kullanıcılar titreşim yok diyorlar. Acemi olmasan RKS Titanic 250 al derim, hatta fuarı bekle onun yeni modeli gelecek çok güzel bir motor :

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Blackster on numara 👍👍👍

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc olan Keeway superlight'tı ve çok titreşimli bir motordu. Yeni modelini Kuba getiriyor ve motoru 200 cc. Kullanıcılar titreşim yok diyorlar. Acemi olmasan RKS Titanic 250 al derim, hatta fuarı bekle onun yeni modeli gelecek çok güzel bir motor :

http://i.hizliresim.com/n5rJ1g.jpg
    Seko hocam yorumların için sağol. Fakat bu attığın blacksterin fiyatını falan bulamadım ben internette link le falan ulaştırırsamız bi fiyatını falan incelerim gerçekten yakışıklı motormuş. Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)