Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ayni egzoz ebayda 300 dolar turkiyede 1600 tl .bana m4 egzoz aliminda yardim ediniz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    M4 gp black egzoz ebayda 300 $ dan basliyor.ebaydada degisiyor fiyatlari .
    Turkiyede 1600 tlden basliyor en uygun sifir m4 gp .
    Niye iki katı kadar pahali.
    Birde ayni egzoz bir motorda 1600 tl iken baska bir motorda 1800 , 2000 tl .niye boyle farklilik gosteriyor cozemedim.
    Kredi karti kullanmiyorum. Bana ebaydan xj6 diversion f 2013 icin m4 gp egzoz getirtebilecek guvenilir bir insan ariyorum. Gelmeme durumu varmi egzozun riske girmek istemiyorum. İkinci el satanda yok.
    Parasi neyse egzoz elime gecince vericem yerim adresim belli.
    Tesekkurler. Turkiyeden 2 katı fiyatina alacagima bana egzozu getirene yardim edene veririm o fiyat farkinin birazini.yani bahsisini.
    İstanbuldayim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Başkası aracılığı ile getirteceğine aç bir Ebay ve paypal hesabı gerekli adımları uygulayarak hesaplarını birbirine tanıt siparişini ver. Türk lirası olarak 700 tl ürün. Ebayde 100$ üzeri alışveriş gümrükte kalıyor buyüzden vereceğin sipariş gümrükte kalacak. Ürün gümrüğe geldiğinde gideceksin sana ödemen gereken miktarı söylecekler muhtemelen 200-300 tl gümrüğe ödersin maksimum oda. Ödedikten sonra egzozlarını alır güle güle kullanırsın 1.000 masrafla toplamda. Şöyle bir baktığında 600 ile 800 tl kardasın
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Leon10Rhyme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkası aracılığı ile getirteceğine aç bir Ebay ve paypal hesabı gerekli adımları uygulayarak hesaplarını birbirine tanıt siparişini ver. Türk lirası olarak 700 tl ürün. Ebayde 100$ üzeri alışveriş gümrükte kalıyor buyüzden vereceğin sipariş gümrükte kalacak. Ürün gümrüğe geldiğinde gideceksin sana ödemen gereken miktarı söylecekler muhtemelen 200-300 tl gümrüğe ödersin maksimum oda. Ödedikten sonra egzozlarını alır güle güle kullanırsın 1.000 masrafla toplamda. Şöyle bir baktığında 600 ile 800 tl kardasın
    İste bu paypal felan gumruk cart curt hangi gumruk ne zaman gelir kesin gelirmi parayi verip ya urun gelmesse ugrasmamak icin bana yardim edecek yurt disindan bu urunu getirtecek biri lazim.
    Birde benim amerikadaki amcama soylesem o alsa bana ucakla kargolatip getirtebilirmi ?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    gümrükte kalma olayı olmuyor sanırım, ptt kargo kapıda tahsil ediyor vergiyi
    manofsteel bunu beğendi.

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmeme durumu varmi egzozun riske girmek istemiyorum. İkinci el satanda yok.
    Parasi neyse egzoz elime gecince vericem yerim adresim belli.
    Tesekkurler. Turkiyeden 2 katı fiyatina alacagima bana egzozu getirene yardim edene veririm o fiyat farkinin birazini.yani bahsisini.
    İstanbuldayim.
    Yukarıdaki cümleleri doğru okuyorum değil mi ? Biri senin için kredi kartını kullanarak egzoz alacak. Ama sen adama parasını egzoz gelince vereceksin. Yani mesela satıcı dolandırıcı çıktı, egzoz gelmedi, olan sana yardım etmeye çalışan yarım akıllı arkadaşa (!) olacak. Sizler gerçekmisiniz bazen hakikaten merak ediyorum. Hani eskiden bu IRC programlarında BOT'lar vardı, otomatik saçmasapan mesaj atan sanal robotlar. Onlara benziyorsun arkadaşım. Ha bir de bahşiş olayın var, o iş akıllara zarar, hiç giresim yok...

Bak ben sana bir teklifte bulunayım. Sen internette istediğin ürünü belirle. Ürünün 2 katı ücreti hesabıma gönder. Ben ürünü senin adresini vererek satın alayım. Ürün sana ulaşınca bana verdiğin paranın yarısını sana geri yollarım. Bişey olmaz merak etme, yerim yurdum belli.

Ha bu arada bahşişimi de keserim...
    kaanklky, manofsteel, ero__ ve 11 diğerleri bunu beğendiler..
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    Demekki gelmeme durumu olabilir diyorsunuz ben kendimi bu islerde acemi oldugum icin bulasmak istemiyorum. Birde riski varmi yokmu mechul. Hani ben bu islerden anlayan bana garanti veren yardim etcek biri varmi diye sordum. Bahsisten kastim yardimina karsilik kar payi yani bir nevi ticaret. Adam benim icin ugrasacak sonucta.
    Yardim etmeyeninde edeninde canı sagolsun. Sıkıntı yok.

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki cümleleri doğru okuyorum değil mi ? Biri senin için kredi kartını kullanarak egzoz alacak. Ama sen adama parasını egzoz gelince vereceksin. Yani mesela satıcı dolandırıcı çıktı, egzoz gelmedi, olan sana yardım etmeye çalışan yarım akıllı arkadaşa (!) olacak. Sizler gerçekmisiniz bazen hakikaten merak ediyorum. Hani eskiden bu IRC programlarında BOT'lar vardı, otomatik saçmasapan mesaj atan sanal robotlar. Onlara benziyorsun arkadaşım. Ha bir de bahşiş olayın var, o iş akıllara zarar, hiç giresim yok...

Bak ben sana bir teklifte bulunayım. Sen internette istediğin ürünü belirle. Ürünün 2 katı ücreti hesabıma gönder. Ben ürünü senin adresini vererek satın alayım. Ürün sana ulaşınca bana verdiğin paranın yarısını sana geri yollarım. Bişey olmaz merak etme, yerim yurdum belli.

Ha bu arada bahşişimi de keserim...
    supersin hocam
    Maslak bunu beğendi.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ebay dan alırsan gelmeme durumu çok nadir olur. pay pal ile yaparsan alışverişi ödediğin parayı kuruşuna kadar geri alırsın.
    barodi bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egsoz gumruk vergisiz buraya sokmasi en sikinti parcalardan biri. Kuzenim ayda 2 kez bulgaristana gidip motosiklet parcalari getiriyor. Egzos disinda sikinti yasadigi urunler olmadi ama egzos meselesi sikinti. Bizde gecirmeler ondan kaynaklaniyor olabilir
    barodi bunu beğendi.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parayı alıp ürünü yollamayan dolandırıcılar çok internette, aman dikkat !
    Bundan 4 sene önce aynı olay benim başıma geldi, parayı yolladım ürünü yollamadı.
    Adama seni dava edecem dediğimde ise hiç birşey yapamazsın,başbakanın gelsin gibi saçmasapan cümleler sarf etti.
    Şikayette bulunduktan sonra o kükreyen dolandırıcı gitti, yerine yalvaran,aciz, adeta kedi gibi miyaklıyan bi insan gelmişti.
    Paranı yollayacam ama lütfen davayı geri çek falan dedi, yolla dedim çekecem.
    Yolladı bu parayı, ama ben çekermiyim ? Çekmeeem Mahkemeyede gelmemişti sahtekar.

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    İnsanlara bahşiş lütfedecek kadar havan var ama 600 lira fark için nefesini tüketiyorsun.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    her yurtdisina gidisimde birileri bi seyler ismarlamaya calisir...
    parasi, masrafi neyse fazlasiyla veririz derler...
    benim zaten bavulum, yukum kendime gore...

ilac haricinde hic bir sey getirdigim olmamistir.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/ZAkm5V.png

barodi kankamsın yorum yazarken unutma
    usta bu caps hangi filmden alıntı, sürekli görüyorum, hep merak etmişimdir?
    umuttuna bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl yaparsan yap devlet kargosuyla getir özele girerse çok fena yerleştirirler buradan daha pahallıya alabilirsin

evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    Arkadaşım zx636 m4 egzoz bende ariyorum. Varsa yardım edecek sıfırına 1000tl gözden çıkardım.

Ebay'den 2 defa egzoz sipariş ettim, biri two bros, diğeri mivv slip on. İkisi de vergisiz ucuza geldi.

Korkacak birşey yok, vergi çıkarsa da kapıda ödüyorsun, TR içindeki dağıtımını PTT yapıyorsa tabi.

Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'den 2 defa egzoz sipariş ettim, biri two bros, diğeri mivv slip on. İkisi de vergisiz ucuza geldi.

Korkacak birşey yok, vergi çıkarsa da kapıda ödüyorsun, TR içindeki dağıtımını PTT yapıyorsa tabi.
    PTT'nin yaptığı dağıtımlarda gümrükte kalma problemi oluyor, kesin olmaz diye birşey yok ne yazıkki. Şimdi sen farklı ben farklı birşey söylüyorum her kafadan ayrı ses çıkıyor ancak ne yazıkki durum bu. Çoğu zaman 100$ üstü ürünleri gümrükte bilerek bırakmalarının nedeni " adam zaten zevki birşey getirmiş birazda bize bayırsın " kafasından başka birşey değil. Gittiğinizde önce ürünün sizden vergisini alıyorlar daha sonra gümrükte kaldığı gün sayısından hesaplanarak işgal ettiği alanın ücretini tahsil ediyorlar. Ardından saçma sapan bir yazı yazan makbuzu teslim almak zorundasın hem makbuz için hemde üstündeki pul için 5 tl isteniyor güzelce sana bir pislik muamelesi yapıp sipariş verdiğin ürünle evine gönderiyorlar.

Birşey daha belirtmek istiyorum alacağınız ürünü satan kişinin reytingine dikkat edin en az 25000 üstü ürün satmış %95 pozitif almış kişilerden alışveriş yapmaya özen gösterin. Ürününüz mutlaka elinize ulaşacaktır. Ebay dışında %100 alışveriş yapacağınız bir başka site Amazon.com'dur ebay gibi " Ay ya gelmezse ya dolandırılırsam " gibi tereddütlere düşmezsiniz asla tamamen yasal mağzaların ortak bir web sitesi ( amazon ) üzerinden ürün sattıkları adrestir.

Hocam bende getirttim bir sıkıntı yok paypall dan al vergi cıkarsa kapıda ödüyosun okadar sürekli bu tarz seyler getirenlere problem oluyor yani ticaret için getirmediğini biliyor yetkililer ben yetkili ile konuştum oyle aldım sıkıntı yok, En azından ben sıkıntı yasamadım

Alıntı Leon10Rhyme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PTT'nin yaptığı dağıtımlarda gümrükte kalma problemi oluyor, kesin olmaz diye birşey yok ne yazıkki. Şimdi sen farklı ben farklı birşey söylüyorum her kafadan ayrı ses çıkıyor ancak ne yazıkki durum bu. Çoğu zaman 100$ üstü ürünleri gümrükte bilerek bırakmalarının nedeni " adam zaten zevki birşey getirmiş birazda bize bayırsın " kafasından başka birşey değil. Gittiğinizde önce ürünün sizden vergisini alıyorlar daha sonra gümrükte kaldığı gün sayısından hesaplanarak işgal ettiği alanın ücretini tahsil ediyorlar. Ardından saçma sapan bir yazı yazan makbuzu teslim almak zorundasın hem makbuz için hemde üstündeki pul için 5 tl isteniyor güzelce sana bir pislik muamelesi yapıp sipariş verdiğin ürünle evine gönderiyorlar.

Birşey daha belirtmek istiyorum alacağınız ürünü satan kişinin reytingine dikkat edin en az 25000 üstü ürün satmış %95 pozitif almış kişilerden alışveriş yapmaya özen gösterin. Ürününüz mutlaka elinize ulaşacaktır. Ebay dışında %100 alışveriş yapacağınız bir başka site Amazon.com'dur ebay gibi " Ay ya gelmezse ya dolandırılırsam " gibi tereddütlere düşmezsiniz asla tamamen yasal mağzaların ortak bir web sitesi ( amazon ) üzerinden ürün sattıkları adrestir.
    O eskidendi, gümrük merkezine gidip 5 farklı gişeyi sırayla dolaşıp paketi aldığımız zamanlar. Şu an paket üzerinde veya içinde faturası varsa, gümrük vergisi belirlenip eve kadar geliyor.

Hatta PTT o kadar kendini geliştirdi ki, geçen ingiltere'den abus disk kilidi aldım, 104 sterlin. Tahmini 15 gün içinde gelmesini beklediğim paket 2 günde geldi. Sınırın üstünde olmasına rağmen gümrük vergisi çıkmadı ve kargoda paket hasar gördüğü için PTT üzerinde özür yazısı bulunan bir poşedin içine koyup getirmiş. Sadece kutu ezilmiş biraz. Arada böyle sürprizler de yapıyorlar .

Ayrıca 100'e yakın yurtdışı siparişim olmuştur şu zamana kadar, kıllık olarak çağırdıkları hiç olmadı. Bir defa kargoyu da katıp sınırın üstünde saydıkları için gitmiştim. Fatura çıkmadığı için çağırdıkları 1 durum arkadaşın başına geldi. Yeni sisteme geçtiklerinden beri, adamlar da gelen giden olmasın diye uğraşıyor açıkçası.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O eskidendi, gümrük merkezine gidip 5 farklı gişeyi sırayla dolaşıp paketi aldığımız zamanlar. Şu an paket üzerinde veya içinde faturası varsa, gümrük vergisi belirlenip eve kadar geliyor.

Hatta PTT o kadar kendini geliştirdi ki, geçen ingiltere'den abus disk kilidi aldım, 104 sterlin. Tahmini 15 gün içinde gelmesini beklediğim paket 2 günde geldi. Sınırın üstünde olmasına rağmen gümrük vergisi çıkmadı ve kargoda paket hasar gördüğü için PTT üzerinde özür yazısı bulunan bir poşedin içine koyup getirmiş. Sadece kutu ezilmiş biraz. Arada böyle sürprizler de yapıyorlar .

Ayrıca 100'e yakın yurtdışı siparişim olmuştur şu zamana kadar, kıllık olarak çağırdıkları hiç olmadı. Bir defa kargoyu da katıp sınırın üstünde saydıkları için gitmiştim. Fatura çıkmadığı için çağırdıkları 1 durum arkadaşın başına geldi. Yeni sisteme geçtiklerinden beri, adamlar da gelen giden olmasın diye uğraşıyor açıkçası.
    eskiden falan değil. iki hafta önce siparişim 6 gün şubede bekledikten sonra, 4 5 ayrı adama yönlendirilip, şubeye girdikten 1 saat sonra paketimle çıkabildim.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)