Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

MT-07 Maksimum kac basiyor diyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayabusayla MT-07 avlamaya calismak? Baba sen cinli basliklarina yazmaya devam et olmazsa Ha drag yapalim diyosan yagissiz her hsonu yenikapi'da biz toplaniyoruz, sizin gibileri orada yedek anahtarlariniz da hazir bir sekilde gormek isteriz.
    Yenikapi olayi guzelmis bende bazen pazar gunleri giriyorum iki tur atip takiliyorum eglenceli oluyo bos meydan tekeriniz duz bassin kazasiz surusler...
    Sokollu ve Sj's bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence mt 07 fiyatına göre iyi bir motor, bir tanıdıkta var şekli şemali far kısmı hariç fena değil, tek, çift ve dört silindirli motorları kullandım kullanıyorum, hepsinin kendine has özellikleri var, boşuna sidik yarıştırmayın :D, şehir içinde ideal bir motor
    Ş.içine ideal motor hangisi senin Bagaj mı-mt-07 mi????....
    Hadi janım tükkanın önünden çekil kalabalık yapma burda...
    The Power of The Dreams.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    biran düşünmedim değil acaba motor boşlasa odada bilardo topu gibi sağa sola vurarak dönermiydi diye :D

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    seni bile satın alırım doğru konuş terbiyesiz bajaj bir yerine anlarsın
    Sj's bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol var, motor var...pekii ya sürücü (jokey) var mı?...Toprak hurda R6 ile Gırtlak dolu ZX10'ları,Bazzaz'lı S1000rr'ları İST.Park'ta komik duruma düşürdü...
    jokeyimiz hazır bulut reis var
    Sj's bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenikapi olayi guzelmis bende bazen pazar gunleri giriyorum iki tur atip takiliyorum eglenceli oluyo bos meydan tekeriniz duz bassin kazasiz surusler...
    Ardacık bu abilerimizi boşver sen de, Yenikapı'ya ben de gitmek istiyorum ne zamandır. Bir kaç konu üzerinde trafiğe kapalı alanda antreman yapmam lazım. İlk motoru alınca da vites çalışmamı orda yapmıştım. İlerleyen zamanlarda hava açsın özel mesajdan konuşuruz.

Beyler bu Busalar, MT-09'lar, Vstromlar toplanacaksa buraya yazın da seyirciniz olalım
    ardacik bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Evet arkadaşlar 12 volt küçük abdest pompalarımız satıştadır motorunuz aksüsüne bağlayın ve kim kimi geçecek kim daha uzağa fışkırtacak görün

Şaka bir yana son hızını merak ettiğiniz motorun şu siteye listeden motorunuzu seçerek yada listede bulamasanız elle gerekli bilgileri girerek dişli oranlı falan kaç km saat yapabileceğini hesaplamanız mümkün boşuna işkence etmeyin aletlere. Hatta bu sitede sonradan yapılan dişli değişikliklerinin ne gibi yarar yada zarar sağlayacağını da görebilirsiniz. http://www.gearingcommander.com/
    telike ve Sj's bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    burası son derece yüksek ego kokuyor
    neyin kanıtı bu neyin ispatı poff
    keyifle sürün bırakın liseli modu
    beko12345 bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ardacık bu abilerimizi boşver sen de, Yenikapı'ya ben de gitmek istiyorum ne zamandır. Bir kaç konu üzerinde trafiğe kapalı alanda antreman yapmam lazım. İlk motoru alınca da vites çalışmamı orda yapmıştım. İlerleyen zamanlarda hava açsın özel mesajdan konuşuruz.

Beyler bu Busalar, MT-09'lar, Vstromlar toplanacaksa buraya yazın da seyirciniz olalım
    Facebook grubumuzda haberlesip toplaniyoruz genelde. Sadece MT grubu degiliz diger motorlardan olusan arkadaslarimiz da var eglenceli oluyor bekleriz
    https://www.facebook.com/groups/mt07turkiye

Sidik yaristirma da yok ya, mt-07 ile biriki tane daha buyuk motorlari yemis olmanin gururu var ama pilotaj cok onemli burada. Biz de sadece ya bi deneyelim bakalim ne olacak diye gazlamistik.

Ayrica evet egitim icin muhtesem bir yer zemin muthis orada lastikler zamk gibi yapisiyor yere.

ardacik bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Forum forum olalı böylesini görmedi.
    Şair demiş ki "Hay ben senin az gelişmiş ülkenin taze soğanını.."

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Hayabusayla MT-07 avlamaya calismak? Baba sen cinli basliklarina yazmaya devam et olmazsa Ha drag yapalim diyosan yagissiz her hsonu yenikapi'da biz toplaniyoruz, sizin gibileri orada yedek anahtarlariniz da hazir bir sekilde gormek isteriz.
    apaçi olmadığımı daha önce defalarca söylemiştim. ne yolda yarışla, ne bilmem nerede kalkışla işim olmaz, çünkü şu yaşıma kadar hiç olmadı. iki üç arkadaşım var, onlarla çıkar iki gazlarız, olayımız budur. yolda beni gaza getirmek için olmadık taklalar atan çok insan oldu, hiç oralı olmadım şimdiye kadar.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    http://www.gearingcommander.com/
    Sj's bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tabiki istedigin zaman haberleselim gidelim guzel oluyo

Motosikleti
    600F
    Sizleri pistlerde görmek isteriz panpalar

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı puskevit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizleri pistlerde görmek isteriz panpalar
    Havalar duzelsin ole bisey de yapicaz

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçi olmadığımı daha önce defalarca söylemiştim. ne yolda yarışla, ne bilmem nerede kalkışla işim olmaz, çünkü şu yaşıma kadar hiç olmadı. iki üç arkadaşım var, onlarla çıkar iki gazlarız, olayımız budur. yolda beni gaza getirmek için olmadık taklalar atan çok insan oldu, hiç oralı olmadım şimdiye kadar.
    E bi dedigin obur dedigini tutsun o zaman. Seni yolda gormeyeyimi aciklasana bi

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Havalar duzelsin ole bisey de yapicaz

E bi dedigin obur dedigini tutsun o zaman. Seni yolda gormeyeyimi aciklasana bi
    tutuyor zaten sen merak etme. sadece latife ettim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)