Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklete Ara Verdiğim İçin Tüm Ekipmanlarım Buyrun;

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar, öncelikle aksesuar satış bölümüne konuyu açmamamın sebebi, orada insanların yorum yapamaması ve konuyu kimsenin takip edememesidir. Zaten satılık aksesuar konusu değilde, birnevi neden bıraktığımıda tartışacağımız bir konu altında toplanalım istedim. Motora başladığımdan bu yana çok paralar kıyıp, çok kaliteli ekipmanlar topladım. Ekipmanların en yaşlısı 1 senelik bot, onun dışında bir hastalık gibi param oldukca sıkılıp değiştirdim aksesuarlarımı. Ürünleri tek tek almak isteyenlere değerinin altında vereceğim fakat, gerçekten 2-3 parça birden yada hepsini birden almak isteyen olursa, baya iyi bir güzellik yapacağım.

Mesela, Elimde Dainese G2 Mani Sırtlık mevcut, bu ürünü aldığımdan bu yana 1 kez dahi giymek nasip olmadı, etiketi üzerinde duruyo hala. Sıfır fiyatı 260 TL, bazı sitelerde 250-255 değişiyor.

Ayrıca, Alpinestars SP-2 L beden eldiven mevcut, ilk aldığım eldivenin dikişlerinin yamuk olması sebebi ile bu eldiven garantiye gidip değişti, geldiğinden beri etiketini üzerinden sökmedim. 440TL fiyat etiketi ile sıfır şekilde duruyor, elime 1 kere giydim sadece.

SPYKE CYBER 2.0 56 Beden tulumum sıfır şekilde gardrobumda duruyor. En son dainese tulumumu sattıktan sonra, aklımda motora ara verme fikri olmadığından bir heves ile gidip bu tulumu satın almıştım, ve aldığımdan beri sadece evde eşime giyip şov yapmaktan başka amaçla giymedim =D sahibindende tek parçaları 3750 tl'dir. Görün bakın, ben baya uyguna vereceğim.

Yine, Alpinestars Bionic Freeride L beden koruma şortu, 360 TL fiyat etiketiyle, 3 ay kadar kullanıldı. Sıfırdan farkı yok hırpalanan yırtılan sökülen biryeri yok. Çok memnunun ayrıca, kimse kalca koruması kullanmıyor fakat kırıldımı birdaha dönüşü olmayan bir bölge. Kimi insan "kross şortu o, normalde giyilmez" desede, düştüğünden onların kalçaları kırılır, sizin kırılmaz. Ben SS kullanıyorum fakat tulumun altına giyiyordum.

TCX S-Sportour 43 numara botum satılık, hırpalanmış değil fakat 1 senedir kullanıyordum. Hiçbir kusuru yok dileyene verebilirim. Ayağım 44 numara fakat 43 aldım özellikle tamıtamına oturduğu için.

Dileyene Shark-s900C model M beden kaskımda satılıktır, ürün 2014 üretimi. Kırık çizik yere düşmesi çarpması yok. Kaskıma gösterdiğim özen çok başkadır, kırılıp düşme ihtimalinde yenisini alacak kadar titizim. Kimseninde vebalini alamayacak birisi olduğum için asla kırık çıkık veya raf ömrü dolmuş kask satmam. Tertemiz dileyene detaylı fotoğraf gönderilcektir, dileyen izmirde gelir bakar.

Action Camera isteyene Oregon ATC9K kamera mevcut, kutusundan çıkmadı hediye geldi, 2 seneye yakın garantisi devam ediyor, goproya rakip bir kamera. Görüntü kıyaslaması olarak youtube da var, görüntüsü oldukca daha güzel. USA ürünüdür, replika çakma falan değil kendi sınıfında çok iyi üründür.

Ürünlerin fotoğraflarını internetten bulabildiğim kadarıyla sizlerle paylaşacağım, kendi çektiğim fotoğrafları yükleyemedim dediğim gibi benimle iletişime geçenlere watsap üzerinden kolay bir şekilde iletirim.

Dainese Manis G2 sırtlık

Alpinestars sp-2 eldiven

Spyke Cyber 2.0 tulum (mavi)

Alpinestars Bionic Freeride Koruma Şortu

TCX S-Sportour

Shark s900c

OREGON ATC9K Kamera
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Bırakmana üzüldüm, brakma nedeninide yazarsan sevinirim, insallah hakkında hayırlısı olur, bir motorcuyu daha aramızdan uğurlamak kötü

eldiven kaç gayme kardeş ?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Gel vatandaş ganimete gel.
    TimFx bunu beğendi.

iduzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    bu kadar ekipmanın olduğuna göre seviyorsun motoru belli, niye bıraktığını bende merak ettim işin aslı. birde kask için bi fiyat verirsen iyi olur, bu ara bi artçı kaskı alacağım.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Niye malzemelerini satıyorsun hiç mi geri dönüş umudunuz yok, almaya kalksan dünya para edecek satsan ucuza gidecek.

Alpinestars Bionic Freeride Koruma Şortu için fiyat lütfen
    alper_becker bunu beğendi.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Aramizdan bu kadar kaliteli motorcularin gitmesi kotu etraf zibil gibi apache kayniyo laf acilmisken bende kask icin fiyat alsam

Bu kasktan, hem de bu renk olanından epeyce bakmış ama kafama uygun olanını bulamamıştım.

Kaskın üretim yılını, bedenini ve fiyatını öğrenebilir miyim?

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Anlaşılan tulumla bir kez fantazi yapılmış gerçek amacı için kullanılmamış Abi onu alsak nasıl yıkatırız
    Şaka bir yana hemen satmassanız tulumla ilgilenirim

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Başkan birde fiyatlarını yazsaydın da ,insalar mesaj telaşına girmeseydi .

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bende sırtlığa talibim Neden ara veriyorsunuz acaba motosiklete ?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bende bota talibim 1 senelik botu hediye edersiniz artik.mantar yok dimi ?
    Aksiyon kamera kaç TL.

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bota talibim 1 senelik botu hediye edersiniz artik.mantar yok dimi ?
    Ahaha =) ciddi konu tabiki, mantar falan yok ayağımın fotoğrafını atarım

Ara verme sebebim, 1 ay sonra kızım doğacak. Bu motor için harcadığım paranın haddi hesabı yok. Düşünüyorumda 8 aydır kızım için birşey almadım. Fakat motora gelince yok hava filtresi yok karbüratör yok elcik yok lastik. Asgari maaşlı bir bireyin senelik gelirini bu motora ve ekipmana döktüm. Kısa zamanda hepsinden kurtulmayı planlıyorum. Kızıma güzel bir gelecek sunmadan ve kazandığım para "artık aileme yetiyor ve artıyor" demeden motor işine girmeyi düşünmüyorum yakın zamanda.
    Sokollu, ergün1968, Ozanonur ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ara verdiysen kask haricindekileri satman gereksiz gibi...

düzeltme;mesajın aynı anda geldi;öncelikle Allah sağlıklı sıhatli doğup büyümesini nasip etsin,ama bu tutku çocuğunda olsa devam ediyor,tecrübeyle sabittir.hayırlısı olsun...

Alıntı alparslana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kasktan, hem de bu renk olanından epeyce bakmış ama kafama uygun olanını bulamamıştım.

Kaskın üretim yılını, bedenini ve fiyatını öğrenebilir miyim?
    üretim yılı 2014 M beden, ilanda yazıyor aslında. Fiyat yazmak istemiyorum açık açık yorum olmasın diye. "len zaten onun sıfırı şukadar, yok çok pahalı, ahey bu ürün şu sitede indirimde" gibi yorumlarla herkes herkesin dolduruşuna geleceğinden yazmıyorum yanlış anlamayın. Yoksa pahalı vermiyorum tabikide değerinde veriyorum. Ve dediğim gibi kaska 3 diyorsam eldivenle beraber alırsanız 2 gibi bir fiyata geliyor. Farzımisal.
    mehmetenis bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Özelden yazdım hocam.

Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye malzemelerini satıyorsun hiç mi geri dönüş umudunuz yok, almaya kalksan dünya para edecek satsan ucuza gidecek.

Alpinestars Bionic Freeride Koruma Şortu için fiyat lütfen
    Geri illaki döneceğiz, fakat motor ve ekipmanlar dolabımda kapımda durdukca, sanki onlar için sürekli para harcamak zorundaymışım gibi bir hissim var. Daha yepyeni aldığım şeylerin üzerinde birkaç hafta geçmeden, elime para geçince direk değiştiriyorum. Sebebi hastalık artık, başka açıklaması yok. Önce ailem için yeterli parayı kazanmadan, kendime hobilerime masraf çıkartmak istemiyorum. Yoksa parayı bulunca bu ekipmanlardan sonra alacağım heralde artık hava yastıklı tulum falan olacaktır. Beklentilerim yükseldi çünkü.
    mehmetenis bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    insanda para olması da sıkıntı bazen
    ben ybr ile ege akdeniz marmara turu yaparken yaşadığım güzellikleri çekebilmek için action cam isterdim mesela , sizin dolabınızda kullanmadığınız 0 action cam duruyor.
    ama dönüp bakınca , ybr ile o yollarda eğlenmenin değeri de hiçbir ekipmanla ölçülemez

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kamera için teklif bekliyorum

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS '14
    Hocam eldiven su geçiriyor mu ? Kışlık kullanımda sıkıntı yaratır mı?

Alıntı Nikuraya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eldiven su geçiriyor mu ? Kışlık kullanımda sıkıntı yaratır mı?
    Merhabalar, Eldiven profesyonel bir eldiven fakat yüzde yüz su geçirmemesi konusunda tereddütlüyüm. Suyu üzerinden süzme özelliği vardır fakat çok aşırı şiddetli yağmurda uzun süre kullanımlarda illaki hava alan ufak deliklerden kısmen su alacaktır. Kışlık kullanım için güzel eldiven. Yazın pişirmişti beni baya

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanda para olması da sıkıntı bazen
    ben ybr ile ege akdeniz marmara turu yaparken yaşadığım güzellikleri çekebilmek için action cam isterdim mesela , sizin dolabınızda kullanmadığınız 0 action cam duruyor.
    ama dönüp bakınca , ybr ile o yollarda eğlenmenin değeri de hiçbir ekipmanla ölçülemez
    İnanın, cebinizde şöyle ıvıra zıvıra harcayabileceğiniz 10.000 TL paranız olsa, fakat yeme içme ihtiyac değil, kesinlikle ıvıra zıvıra harcama şartı olsa, öyle şeyler alırdınız ki o hevesle. Evin içerisinde unutulur giderdi emin olun. Ne havalı tabancalar tüfekler, ne bıçaklar ninja yıldızlar mınçıkalar duruyor evde.. Evlendikten sonra hepsi hurda çöp oldu =D
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)