Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorcu kardeşliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Merhaba arkadaşlar

Bugün kayışdağından yenisahraya giderken ( 19 nolu otobüs ) e-5 üzerinde kozyatağında bu görüntüye tanık oldum , önceden tanışıklar mı bilmiyorum ama bu forumda birçok arkadaşımızın sorun yaşayan tanımadığı motorculara durup yardım ettiğini okuduğumdan ve buna da bugün şahit olunca motor aşkım depreşti iyice yardımsever tüm motor sevdalılarına selam olsun

Telefondan yüklemeye çalışıyorum fotoları

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

http://imgur.com/9gEfCKQ
    http://imgur.com/Mt9342V
    http://i.imgur.com/FWQwQJ5.jpg
    ssates bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom

Ben de size yardım edeyim
    Dodin ve 40yapar bunu beğendiler.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    motorcu kardeşliği de bazen rahatsız eder
    bursadan gelirken otobanın kenarına çektim motoru yatmak için gelip geçen bir çok motorcu bir sorun var mı gibisinden kornaya bastı.
    bir türlü uyutmadılar
    Leonelle, hakanuygun ve 40yapar bunu beğendiler.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Motorcuların büyük çoğunluğu duyarlı, eğitimli, güvenilir ve hayatı seven insanlardır. Bu yakınlaşma çok doğal. Yolda giderken korna ile selamlaşma da vardır, o kişiyi hiç tanımasan da.
    atreyu bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı ssates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler hocam , pcde olsa tagleri yüklemeyi falan beceriyorum da telefondan zormuş
    ssates bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Merak ettim Evocuk un nesi varmış?
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Hangi otomobil sürücüleri birbirine Böyle yardım eder.
    2 Teker candır.

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    motorcu motorcudur
    cc farketmEz scooter endro racing naked fark etmez herkeze selam veririm herkezden alirim
    SADECE KASK takmayan arkadaslar ne selam veririm nede alirim
    NEDENMİ once kendine sahiip cik ve caninin degerini bilki kask tak sen kendini dikkate almaz isen ben niye
    alayim
    arti birde ankarada moda oldu kaski sapka gibi takiyorlar sadece kafanin ustunda yarim sekilde duruyor yani kafayi icine sokmuyorlar
    yapmayin etmeyin

Alıntı pnongrata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcuların büyük çoğunluğu duyarlı, eğitimli, güvenilir ve hayatı seven insanlardır. Bu yakınlaşma çok doğal. Yolda giderken korna ile selamlaşma da vardır, o kişiyi hiç tanımasan da.
    5 sap, 2 motor, mekan Konya.Bide kaldırımda gidiyolar kızların üstüne üstüne.Sanırım selam veriyodular

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖYle bir kardeşlik benim için yalandır.Ben bugüne kadar bir çok kazada,birçok arızada hepsine durdum,çektim,yardım ettim.Geçenlerde motora bişeyler oldu nişanlımda yanımda.Ne yaptıysam çalışmadı.Ankara'da Bahceli 7'den gazi hastanesine kadar yittim motoru.Birisi bile durmadı.En sonunda bir arkadaş buldumda arabasının arkasına attık götürdük motoru.Bana artık bunlar tamamen filmlerde veya videolarda gördüğümüz güzel ama asla gerçekleşmeyecek şeyler gibi geliyor.Fazla kaptırmayın kendinizi.

HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanında nişanlın olduğu için rahatsız olur niyetiyle kimse durmamıştır anlamak lazım kimileri rahatsız olur

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    2kez başıma geldi 2sindede motorcu arkadaşlar sağolsun durdular.. birisinde motosikletim ile kaza yaptığım zaman direk bir arkadaş durdu ve benimle ailem yanıma gelen kadar ilgilendi gitmedi..bir diğeirnde ise istanbul bostancı köprüsüne gelmeden nexus 500 ün egzoz borusu çıkmıştı çağır gibi bağırıyordu sağa çekip durduğum direk bir arkdaş durdu bişe olmazz en fazla bağırır dedi devam et dedi :D biraz uğraştık ama bir türlü otutturamadık yerine öle devam etmiştim bende bi çok kez durup yardım etmişimdir bir kaçına anahtar tornavida bir kaçı yok yok arkadaşı bekliyorum diyip devam ettirmişti beni

Motosikleti
    honda grom
    Motorcu olmak ayrı şey Motoru olmak ayrı şey önce bu ayrımı yapmak lazım. Günümüzde birçok kişide motor var çoğuda Çin motorları, gerçi kaliteli motorların 10 yaş ve üstlerine sahip olan bazı kalitesiz insanlarda var bunların hepsini lise çıkışlarında gazlarken, ön kaldırırken görüyoruz zaten Bu arkadaşlar ön kaldırırken düştüklerini görmüştüm ve niye yalan söyliyeyim gidipte kaldırayım diye hiç düşünmemiştim (gerçi çok önemli bişeyleri olsa kaldırırdım ama).
    Artık günümüzde motorcu olmak sahip olduğun motorun markasına yada CC sine göre değerlendiriliyor. Yolda selam verme yada yardım etmede bu kriterlere göre yapılıyor... Gençler çok kötü motor sürüyor... Motor almak çok kolaylaştı... CBR 250 alıp üstüne kalitesiz bir kaskla uyduruk bir mont alıp kendini sofuoğlu zanneden birçok kişi var... (hepsi için demiyorum yanlış anlaşılmasın) kalite düşüyor... saygılar sevgiler...

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Maalesef insanların bir kısmı düşünerek değil öğrendikleri gördükleri kalıplarla hareket ediyor. Bu tür insanlar için iyi örnek olmak adına ben görünüşüne veya motoruna bakmadan selam vermeye, sıkıntıda olana yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir kişi bile örnek alsa kardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)