Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet Almaya Hak Kazanıp Almayanlar İçin Son 10 Gün.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    estelik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben Ehliyet Almadım Yetişmez Sanırım Artık ?

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Hocam randevu alabılırsenız gec degıl yetisebılırsınız

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    yalan haber, küllüm yalan. dosyanızın veriliş tarihinden itibaren 2 sene içinde almanız lazım

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    arkadaşlar geçen sene bu zamanda aldım dosyayı. acil almam gerekiyor mu?
    lütfen tam doğru bilgi verebilir misiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Arkadaşlar resmi gazetede
    "MADDE 45 – (1) Kursu başarı ile bitiren kursiyerler, sertifikalarını kursun bulunduğu mahaldeki trafik tescil şubelerine, kurs mahallinde trafik tescil şubesi bulunmaması hâlinde ise o yerleşim biriminin bağlı bulunduğu il veya ilçedeki trafik tescil şubesine, sınıfına uyan sürücü belgesi ile değiştirilmek üzere en geç iki yıl içinde başvururlar. Süresi içerisinde sınıfına uyan sürücü belgesi ile değiştirilmeyen sertifikaların geçerliliği sona erer. Sertifikalar sürücü belgesiyle değiştirilmedikçe karayolunda araç kullanılamaz." bu var. Nedir bu işin aslı astarı? Polis arkadaşınız varsa görüşüp buraya yazarsanız çok sevinirim gerçekten önemli mesele.
    ergün1968 bunu beğendi.

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen sene bu zamanda aldım dosyayı. acil almam gerekiyor mu?
    lütfen tam doğru bilgi verebilir misiniz
    Aslında her sene aynı haber çıkıyor bence problem olacak bir durum yoktur. Sonuçta maddi olarak önemli bir tutar elde edileceği için çıkıyor sanırım bu haberler. Ama yinede tedbir almak ve araştırmak gerekli , yıllarca bekletme k gereksiz.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Az önce sürücü kursu sahibi bir arkadaşımda yasal olarak hak edişten itibaren 2 yıl süresi olduğunu yazdı.Muhtemelen yanlış haber.Ama yinede ilk fırsatta alınmasında fayda var.Bunların ne yapacağı belli olmaz.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    işler seneye sarkmasın diye bu şekilde haberler çıkartıyolar, kanunda ne yazıyosa o şekilde işlem yapılır.

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ben daha bu hafta gittim ehliyet almaya polis isyan ediyordu niye bu yoğunluk var diye biriside yeniyila hakkımız bitiyormus deyince oyle bişey olmadığını söyledi kanunen oyle bişey yokmuş yalan habermis hepsi içiniz rahat olsun o yüzden

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Polise yoğunluk mu varmış, günde 50 randevu veriyorlar zaten neyin yoğunluğu bu, bide diploma nın süresi mi olur yav hayret verici birşey, adam mezun olmuş bikere istediği zaman alır ehliyetini

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    2012 yilinin 3.ayında evraklar hazırdı. 2 yil süresi felan yok sınırsızdı süreleri. sadece sağlık raporu ve adli sicilin yenilenmesi gerekiyordu. alırken bunlar söylendi. şimdi paraları bitiyor para kazanmak için bekletilen evrakları alıyorlar! 350+110 tl az paramı.. kişi başından kaç bin kişi dosya bekletiyor... haber doğru.. belki yıl başında af çıkar 1 ay içinde yapın diye ama şubattan itibaren tavizv erilmeden evraklar yanacak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)