Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet.net TV

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Yaşım 10-11 civarı sokaktaki motorcu abim bazı akşamlar arkadaşlarını dükkandan bozma garajında ağırlıyor, çaylar içiliyor (ben kivi suyu içerdim oralet gibi antifriz diye dalga geçerlerdi ) bisküviler açılıyor herkes başlıyor anısını anlatmaya içerde bi mz 301 kapıda 151 - 251 daha sonraları titan vs. ortam çok güzel o yaşta bile eve saat 01:00 olmadan gitmiyorum çünkü yaptıkları muhabbet ve anıları çok hoş geliyor.

Şimdi 30 a merdiven dayadık nihayet kendi motorumuzu da aldık ama muhabbet yok, motorcu arkadaş yok hani forum dahi olmasa motor hakkında ne bilgim ne de paylaşım yapabileceğim bi yer olacak. Video bloggerlar her zaman aynı tadı vermiyor çok iyi olanlar var ama tek konuşuyorlar bilgi veriyorlar ama aradığım o sohbet muhabbet ve acı tecrübelerden oluşan deneyimler yok maalesef. AEA' nın eski videoları çok iyiydi ama şimdi bana 50.000 tl lik 100.000 tl' lik motor tanıtıyor canlı yayında soru soranlara ise hiç etliye sütlüye bulaşmayıp direk yok şu kaliteli malzeme onu al yok şurda sür vs. tarzı cevaplar veriyor ki benim işime gelmiyor.

Motosiklet.net kendi kanalını kursa mümkünse haftada bir ama en olmadı ay da bir canlı yayın yapsa, ülkede ki tüm illerden temsilciler farklı yerlerde farklı videolar çekseler sadece istanbul yada ankaraya da bağlı olmaz böylece. Örnek veriyorum adamın garajı müsaittir yada evi müsaittir başvurur yönetime önümüzdeki ay ben sunmak istiyorum bi webcam' im bir de internet bağlantım hazır dese, onun haberi bir ay öncesinden forumda yayınlansa katılmak isteyen arkadaşlar katılsa tecrübeli yaşı olgun abilerimiz çayını içip bize servislere gittiğimizde kazıklanmamak için yada en basitinden motorun sesinden dahi anlayacağımız sakatlıklar hakkında tüyolar verse çok güzel olmaz mı?

İlla hd kayıt çekmemize gereke yok 360p yada 480p bağlantıda 8 mbit internet hızında bile canlı yayın yapılabilir.

Böyle bir girişim söz konusu olabilir mi acaba?
    katantan ve MFTaşkıran bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sebep ?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Yerimizi alalım.
    alijian bunu beğendi.

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Güzel olur canlı yayın ve yayına bağlantıda olmalı. bu konuda bir icraat yapmayı dene baktın olmuyor,
    bu yazıyı olduğu gibi Acuna yolla o bir şeyler ayarlar.
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın "yanlış lobunu" kullanan arkadaş;
    konu sahibi özetle "yapılsa ne güzel olur" demiş.
    böyle bir sebeple televizyon yayını yapılmaz.
    sebep diye öne sürdüğü şeyler gerçek sebepler değil, "yapsak ne güzel olur yaa" nın biraz daha sündürülmüş halidir.
    Sebep yazdım yukarda diyorum ki motor sohbeti yapacak adam yok motorumdan tuhaf bi ses gelse bu ne yaw diyorum servise gidiyorum bişi olmaz kedidir diyor gönderiyor. Benim çocukluğumda gördüğüm o motorcu abim her canı sıkıldığında mz motoru baştan aşşağı sökerdi segmanlara bakardı bişeyler yapardı ben anlamazdım ama adım gibi de eminim piyasada ki bir çok ustadan daha iyiydi. Şimdi forumda bu tür adamlar var her pc sorununa format at diyen ergenler gibi ezbere cevap vermeyip bak akrdeşim sorun şu olabilir bi de şunu kontrol eder misin yazacak olgunlukta ve kişilikte insanlar var ben bu adamları dinlemek istiyorum yüzbin küsur tl lik motorun nasıl gittiğini değil normal bir motorun nasıl gitmesi gerektiğini anlatacak kişilerin sohbetini istiyorum.

Yazın bu forumdaki buluşmalara da gidicem inşallah en kötü öyle öyle edinicem bu çevreyi
    draggy ve Maslak bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    sebep ?
    şu adamın çok bilmiş ve sürekli muhalefet tavrı çok itici değil mi?
    sebep olarka kendi televizyonumuzu oluştursak youtube tan yayınlansa muhabbet sohbet olsa toplansak diyor. sen sebep diyor. tv den kasıt zaten ulusal kanal değil youtube kanalı. böyle adamlar da varken bu yayın işi çok sarpa sarar. en çok kendileri biliyor ya soralım bakalım bi fikri varmıymış. bilgisi olmadan fikir sahibi olan adam çok sonuçta.

bu arada destekliyorum izmirde yardımcı olurum
    Darkin, Bune, hakikiteker ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    xt 600
    olm kafayı mı yediniz?
    sebep diye yazdığı uyduruk şeyler tabiiki tatmin edici değil.
    canlı yayından, temsilciliklerin çekeceği videolardan filan bahsediyor.
    bahsedilen youtube'da video paylaşmaksa kullanılan TV ifadesi yanlış o zaman
    ki zaten youtube'da paylaşılan milyonlarca video var.
    böyle basit birşeyi anlatmak için 3 mesaj atmak zorundayım ve hem ukala hem beyinsizim öyle mi?

Yazılımcıyım, teknik olarak yardımcı olabilirim.

Ekleme yapayım şimdi millet zıplamasın, web sayfası desteği sunabilirim.
    Bune ve Maslak bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Skype tarzi bir programda toplu motor sohbeti muhabbetti edilebilir erkek erkeğe.. Ihtiyaç duyulan motor sohbeti muhabbettini,ne bileyim dediğiniz gibi bi ses gelse nedir ne değildir bilgi birikimi sahibi olunabilir. Ayarlanan buluşmalara katilarak arkadaş çevresi edinebilir,skypede görüşebilirsiniz. Yetersiz kalması halinde de dediğiniz tarzda uygulama içerisine girmek daha mantıkli olur ve başka kitlelere de ulasilir,site duyurulur.

Telefondan yaziyorum, t9 maalesef imla kurallarina aykiri harfler için kusura bakmayin.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Abi, Bune nin söylediklerinden tatmin olmamız gerekmiyor çünkü bu ticari bir girişim fikri değil, yani sonuçta bir yatırım yapmayacağız ki gerek yok. TV ifadesi yanlış değil, misal uzmantv karasal yayında değil. Ayrıca bu tavırlarınız da hoş değil, hata yapmış olabilirsiniz ama üste çıkmak yerine özür dilemeniz işleri daha içinden çıkılabilir hale getirirdi. O değil de bu işler size zor geliyor diye sebepler sıralayıp, milleti de bu işten caydırmaya çalışmayın. Yapma niyetinde olup da katkıda bulunmak isteyenler yazsın işte, kötü bir şey değil sonuçta...
    Bune bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    hiç olacak bir iş değil bu. niye mi? çok basit. çünkü bin kafadan beş bin ses çıkacak, milletin eleştirmekten gözü dönecek.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    olm kafayı mı yediniz?
    sebep diye yazdığı uyduruk şeyler tabiiki tatmin edici değil.
    canlı yayından, temsilciliklerin çekeceği videolardan filan bahsediyor.
    bahsedilen youtube'da video paylaşmaksa kullanılan TV ifadesi yanlış o zaman
    ki zaten youtube'da paylaşılan milyonlarca video var.
    böyle basit birşeyi anlatmak için 3 mesaj atmak zorundayım ve hem ukala hem beyinsizim öyle mi?

beni itici bulman benim için münasiptir, zira tipim değilsin
    espiri yapıyo bak bak 3 gram
    solmyr, Maslak ve Bune bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canli yayin kolay bir sey degil canlar. Oncelikle en az 100-150mbitlik fiber altyapi gerektirir yoksa canli yayininiz 50 kisiden sonra oksurmeye baslar(bkz ilk altinli gece facialari) ya da 320p miyoplar icin yaparsiniz yayini.

Bunun disinda ses meselesi de onemli. her gelene mikrofon taktiricaksiniz boom yoksa. Guzel bi kamera ve isik sistemi ister. Hem biraz maliyetli, hem de efor isteyen bir is canli yayin.

Hadi 5 kisi bi canliya girelim demekle olmaz.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi, Bune nin söylediklerinden tatmin olmamız gerekmiyor çünkü bu ticari bir girişim fikri değil, yani sonuçta bir yatırım yapmayacağız ki gerek yok. TV ifadesi yanlış değil, misal uzmantv karasal yayında değil. Ayrıca bu tavırlarınız da hoş değil, hata yapmış olabilirsiniz ama üste çıkmak yerine özür dilemeniz işleri daha içinden çıkılabilir hale getirirdi. O değil de bu işler size zor geliyor diye sebepler sıralayıp, milleti de bu işten caydırmaya çalışmayın. Yapma niyetinde olup da katkıda bulunmak isteyenler yazsın işte, kötü bir şey değil sonuçta...
    "sebep?" diyerek mi hata yapmışım?
    yahu ne garip adamlarsınız arkadaş!
    madem sizce yeterli sebepler hasıl olduysa buyrun yapın televizyon yayını, elinize vuran mı var?

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebep yazdım yukarda diyorum ki motor sohbeti yapacak adam yok motorumdan tuhaf bi ses gelse bu ne yaw diyorum servise gidiyorum bişi olmaz kedidir diyor gönderiyor. Benim çocukluğumda gördüğüm o motorcu abim her canı sıkıldığında mz motoru baştan aşşağı sökerdi segmanlara bakardı bişeyler yapardı ben anlamazdım ama adım gibi de eminim piyasada ki bir çok ustadan daha iyiydi. Şimdi forumda bu tür adamlar var her pc sorununa format at diyen ergenler gibi ezbere cevap vermeyip bak akrdeşim sorun şu olabilir bi de şunu kontrol eder misin yazacak olgunlukta ve kişilikte insanlar var ben bu adamları dinlemek istiyorum yüzbin küsur tl lik motorun nasıl gittiğini değil normal bir motorun nasıl gitmesi gerektiğini anlatacak kişilerin sohbetini istiyorum.

Yazın bu forumdaki buluşmalara da gidicem inşallah en kötü öyle öyle edinicem bu çevreyi
    Sırf bu forumda tanıştığımız ve gezip tozduğumuz insanlardan oluşan en az 100kişilik bi grubumuz var.. Neredeyse her pazar yada haftaiçi müsait olanlarla oturup çay kahve mangal yada uzun yol yapıyoruz.. bu tarz etkinliklere katılabilirsin.. Çok değerli insanlarla tanıştık ve tanımaya devamda ediyoruz .. Biraz girişken olmanla alakalı.. gelmek istersen sana haber verırım her etkinlikte..
    Bune bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    HD VS KTM
    "sebep?" diyerek mi hata yapmışım?
    yahu ne garip adamlarsınız arkadaş!
    madem sizce yeterli sebepler hasıl olduysa buyrun yapın televizyon yayını, elinize vuran mı var?
    madem herkesi garip buluyosun don bı bak acaba sen mı garipsın. ayrıca sana sormadık zaten yavrum. istediğimiz zaman paşa gonlumuz isterse yaparız.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede iyi fikir nasıl olur yapılır bilmem ama olursa yapılırsa iyi olur derim ben
    Sebep****?

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    O değilde Zeki Müren'de bizi görecek mi?
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Canlı yayın çok zor, onun yerine deneme olarak 3-5 kişi neyse kayıt yapılır, önce iş öğrenilir, Yotube eklenir, eksikler öğrenilir, sonrasında talebe göre canlıya geçilir.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canli yayin kolay bir sey degil canlar. Oncelikle en az 100-150mbitlik fiber altyapi gerektirir yoksa canli yayininiz 50 kisiden sonra oksurmeye baslar(bkz ilk altinli gece facialari) ya da 320p miyoplar icin yaparsiniz yayini.

Bunun disinda ses meselesi de onemli. her gelene mikrofon taktiricaksiniz boom yoksa. Guzel bi kamera ve isik sistemi ister. Hem biraz maliyetli, hem de efor isteyen bir is canli yayin.

Hadi 5 kisi bi canliya girelim demekle olmaz.
    O şekilde değil.
    Youtube üzerinden; stabil bir 1mbps upstream ile 480p yayın yapılabilir teorik olarak.
    Bu durumda da yüzlerce megabit bağlantıya sahip olması gereken Youtube oluyor, o düşünsün

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)