Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet.net TV

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    sebep ? .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ney sebep anlamadin mi aptal havalar soguk oldugu icin diyo

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ney sebep anlamadin mi aptal havalar soguk oldugu icin diyo
    Adam küfurlü konuşmuş geyik olsun diye öyle dedim. Ne yani sizin Trol mevsiminden haberiniz yok mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sebep ? .
    Eski mesajları okumadım öylesibe yazdım sana laf geldiyse kusura bakma knk.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam küfurlü konuşmuş geyik olsun diye öyle dedim. Ne yani sizin Trol mevsiminden haberiniz yok mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Eski mesajları okumadım öylesibe yazdım sana laf geldiyse kusura bakma knk.
    Ciddiye mi aldin bizi simdi hakkaten

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddiye mi aldin bizi simdi hakkaten
    Kinaye seziyorum nedense

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım 10-11 civarı sokaktaki motorcu abim bazı akşamlar arkadaşlarını dükkandan bozma garajında ağırlıyor, çaylar içiliyor (ben kivi suyu içerdim oralet gibi antifriz diye dalga geçerlerdi ) bisküviler açılıyor herkes başlıyor anısını anlatmaya içerde bi mz 301 kapıda 151 - 251 daha sonraları titan vs. ortam çok güzel o yaşta bile eve saat 01:00 olmadan gitmiyorum çünkü yaptıkları muhabbet ve anıları çok hoş geliyor.

Şimdi 30 a merdiven dayadık nihayet kendi motorumuzu da aldık ama muhabbet yok, motorcu arkadaş yok hani forum dahi olmasa motor hakkında ne bilgim ne de paylaşım yapabileceğim bi yer olacak. Video bloggerlar her zaman aynı tadı vermiyor çok iyi olanlar var ama tek konuşuyorlar bilgi veriyorlar ama aradığım o sohbet muhabbet ve acı tecrübelerden oluşan deneyimler yok maalesef. AEA' nın eski videoları çok iyiydi ama şimdi bana 50.000 tl lik 100.000 tl' lik motor tanıtıyor canlı yayında soru soranlara ise hiç etliye sütlüye bulaşmayıp direk yok şu kaliteli malzeme onu al yok şurda sür vs. tarzı cevaplar veriyor ki benim işime gelmiyor.

Motosiklet.net kendi kanalını kursa mümkünse haftada bir ama en olmadı ay da bir canlı yayın yapsa, ülkede ki tüm illerden temsilciler farklı yerlerde farklı videolar çekseler sadece istanbul yada ankaraya da bağlı olmaz böylece. Örnek veriyorum adamın garajı müsaittir yada evi müsaittir başvurur yönetime önümüzdeki ay ben sunmak istiyorum bi webcam' im bir de internet bağlantım hazır dese, onun haberi bir ay öncesinden forumda yayınlansa katılmak isteyen arkadaşlar katılsa tecrübeli yaşı olgun abilerimiz çayını içip bize servislere gittiğimizde kazıklanmamak için yada en basitinden motorun sesinden dahi anlayacağımız sakatlıklar hakkında tüyolar verse çok güzel olmaz mı?

İlla hd kayıt çekmemize gereke yok 360p yada 480p bağlantıda 8 mbit internet hızında bile canlı yayın yapılabilir.

Böyle bir girişim söz konusu olabilir mi acaba?
    konu tartışılmamış bile , youtube kanalı da olabilir
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günümüzde cep telefonundan bile canlı yayın yapılabiliyor. Periscope diye bir uygulama ile. Youtube üzerinden de yayın yapılabilir. Haftalık yayın listesi hazırlanır, şehirlere bölünür ve canlı yayın yapmak isteyenler sıraya alınabilir. Genel konuşuyorum, konu zaten eski ama hortladığı için bir fikir yazıyorum.
    biyeybaraküs bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakikaten ne güzel fikir atmış ortaya Bune.

Forumda (arkadaş listemde ekli olmayabilir ama ) sohbet etmek istediğim çok insan var.

Çok demeyeyim de bi Top 20 çıkar yani.

Bi liste yapacağım bu üyeler benimle irtibata geçsin skype geyiği iyi olurdu aslında. Ama hep üşeniyorum.

Perşembe gecesi düşen çiy sayesinde yaya yolu çizgisi üstünde milisalisede arka kaydı ve düştüm. Konusunu açmaya üşeniyorum.

İlk defa düşmüyorum ama bir cisim yere bu kadar kısa sürede çakılamaz. Hangi tekerin bıraktığını anlamadım bile ilk başta.

Böyle geyikleri yapacak elemanlar lazım

Nyse sn ytyrsn glba ii gclr:S

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Forumda (arkadaş listemde ekli olmayabilir ama ) sohbet etmek istediğim çok insan var.

Bi liste yapacağım bu üyeler benimle irtibata geçsin skype geyiği iyi olurdu aslında. Ama hep üşeniyorum.

Perşembe gecesi düşen çiy sayesinde yaya yolu çizgisi üstünde milisalisede arka kaydı ve düştüm. Konusunu açmaya üşeniyorum.

İlk defa düşmüyorum ama bir cisim yere bu kadar kısa sürede çakılamaz. Hangi tekerin bıraktığını anlamadım bile ilk başta.

dün felaketti ben bi ara gece benzinciden sigara almaya gidicektim üşendim bide soğuktu arabayla gittim valla arabnın üzeri baya yağmur yağmış gibiydi. neyse umarım bişeyin yoktur.geçmiş olsun. bu arada çiğden beteri var motor yağı tecrübe konuşuyor yağda baya hiçbirşey anlamıyorsun
    ok.kib.bye :S
    Sokollu bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İnstagram'da ki işaretli motorcunun (asfalt düşkünü) sebebini şimdi anladım. Geçmiş olsun Ferhat.
    Sokollu bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Berk ve Zeki abi ,

Teşekkürler.

Konusunu açtım kısaca
    berkcigdem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)