Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Geri Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    http://www.altinelbiseliadam.com/altinli-gece-2-sezon-1-bolum-17-12-2014/ canlı yayın başladı, izlemek isteyenler için
    mehmetenis ve C.Kaan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hyosung gt 250r düşünen adam olarak izledim, japon alın japon diye diye mahvetti beni ya

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    cCc Altın Elbiseli Adam cCc

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Begenmedim onceden kendi samimiyetiyle yaptigi seyleri simdi zar zor cumle kurabilen coluk cocuga yaptiriyor, ozellikle o kisimlari dinlemeden baska seylerle ilgilendim cunku hakikatten konusmakta soru sormakta zorlaniyor cocuklar. Ne gerek var simdi stajyer amator kisileri muhtemelen ucuz rakamlarla ayarlayip kari kiz roportaj yapiyo bak diye gozumuzu boyamaya?

Fuat ve Devrim abi gelene kadar ilgimi cekmiyor artik AEA.
    Ertugyigit ve DraQuila bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Aynen ben de beğenmedim bir yıldır motor kullanan bize birşey katmayacak olan elemanın tekini , diğer kızı da sırf bazı vücut parçaları var ve blogger diye katmış. Aynı zamanda bütün program ktm görmekten içime fenalık geldi , sanki bütün program ktm üstüne kurulu gibi. Not: baştaki ktm kullanan iki zengin çocuğa çok uyuz oldum kıyafetler bile ktm idi. Ilk başta orta ve düşük gelirliye hitap eden Aea artık hedefini biraz daha elit kesime kaydırdı ktm nin sponsorluğu yüzünden. Bu arada kız da kendini güzel falan sanıyor ama tam bir Kezban.
    Sj's ve DraQuila bunu beğendiler.

Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ben de beğenmedim bir yıldır motor kullanan bize birşey katmayacak olan elemanın tekini , diğer kızı da sırf bazı vücut parçaları var ve blogger diye katmış. Aynı zamanda bütün program ktm görmekten içime fenalık geldi , sanki bütün program ktm üstüne kurulu gibi. Not: baştaki ktm kullanan iki zengin çocuğa çok uyuz oldum kıyafetler bile ktm idi. Ilk başta orta ve düşük gelirliye hitap eden Aea artık hedefini biraz daha elit kesime kaydırdı ktm nin sponsorluğu yüzünden. Bu arada kız da kendini güzel falan sanıyor ama tam bir Kezban.
    Kesinlikle katiliyorum. KTM enduro videolarini cektikleri yesil vadide roportaj yaptiklari cocuklarla(kaytiem?) diger kesimleri anlatayim mi? O yesil vadiye yalnizca cok afedersiniz bok zenginler gidiyor. Katilanlardan 2si Kemerburgazda, o yesil vadiye yakin Gokturk'te 4 milyon liralik evlerde oturan, reklam ajansi sahibi arkadaslarim. Oyle sen ben falan o yesil vadide enduro egitimine falan katilamayiz bizde oyle g.t yok.

Anladigim kadariyla AEA da spormotoyla bu kafa islere devam edip cogumuzun kesinlikle ulasamayacagi seyler izletip duracak bize bundan sonra. Ergen muhabirleri de cabasi. Bir adamimiz vardi medyada bizi temsil eden, o da sponsor kurbani olup gerzek gerzek seylere bulasti. Onu da suclamiyorum neticede cok fazla marka yok arkasinda da, hitap ettigi kesim azaliyor yavastan.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Aynen kimlik kaybına uğrayacak bu gidişle. Youtube da birinin yorumu vardı seni izleyenler selam çaktığın zenginler değil bizim gibi halktan kişiler diye çok doğruydu. Uzaklaşıyor hitap ettiği kesimden ve hakkaten ipek midir nedir ilk defa duyuyorum.

Motosikleti
    Amma astınız kestiniz bee, çıkın daha iyisini yapın madem yapabiliyorsanız..
    celikat, abeciMotoru ve waffenSS bunu beğendiler.

AEAyi ilah gorenler, tayyibi sever gibi kefen giyenler ne zaman bu basliga ne zaman dokulecek diyordum tesrif ettiler...
    dyavol-77 ve ergün1968 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Abicim yapabiliyorsanız değil , adamı eleştiriyoruz burada. Izleyici olarak hoşumuza gitmeyen noktaları söylüyoruz ki birçok insan da bizimle aynı hissetmiştir. Ipek midir nedir sosyal çevresi direk Akın etmiş zaten ipek abla büyüksün çok güzelsin işte bu bilmem ne. Yav kardeş barkın varken iyiydi bu program, Fuat devrim varken iyiydi halktan yapılan söyleşilerle iyiydi. Çekirdek kitlesinden uzaklaşacak böyle yaparak farkında değil ama yaptığı ktm ve belli bir kesimi dayatmak. Applikasyon yazdı diye 1 yıldır motor kullanan adama programda yer vermesi ne kadar sağlıklı ? Tamam ellerine sağlık da onun orada işi ne ? O kızın orada işi ne ? Eski videolara bak o samimilik şimdi bu iki elemanın yaptığı videolarda röportajlarda var mı ? Yok. Bir de kalkın yapın demek değil olay , insanların sevmesinin sebebi bu adam , barkın ve izleyici kitlesiyle olan samimiyeti. Reklam ve sponsor aldığı için bazı şeylerin boyunduruğuna giriyor yanlı oluyor. Halbuki dese hayır gelir amaçlı şunu yapıcaz şu hoodie satıcaz bu millet koşa koşa gider alırdı bu adam devam edebilsin diye. Ama böyle 2 dkda bir ktm göze sokulması hoş değil , bir ara kusacak kadar oldum hele o baştaki iki çocuğu görünce.
    mehmet188 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEAyi ilah gorenler, tayyibi sever gibi kefen giyenler ne zaman bu basliga ne zaman dokulecek diyordum tesrif ettiler...
    Böyle boş ve gereksiz bir yorumda bulunduğunuz için sizi muhatap almıyorum, muhtemelen'de kimse sizi muhatap almıyordur zaten.

Abicim yapabiliyorsanız değil , adamı eleştiriyoruz burada. Izleyici olarak hoşumuza gitmeyen noktaları söylüyoruz ki birçok insan da bizimle aynı hissetmiştir. Ipek midir nedir sosyal çevresi direk Akın etmiş zaten ipek abla büyüksün çok güzelsin işte bu bilmem ne. Yav kardeş barkın varken iyiydi bu program, Fuat devrim varken iyiydi halktan yapılan söyleşilerle iyiydi. Çekirdek kitlesinden uzaklaşacak böyle yaparak farkında değil ama yaptığı ktm ve belli bir kesimi dayatmak. Applikasyon yazdı diye 1 yıldır motor kullanan adama programda yer vermesi ne kadar sağlıklı ? Tamam ellerine sağlık da onun orada işi ne ? O kızın orada işi ne ? Eski videolara bak o samimilik şimdi bu iki elemanın yaptığı videolarda röportajlarda var mı ? Yok. Bir de kalkın yapın demek değil olay , insanların sevmesinin sebebi bu adam , barkın ve izleyici kitlesiyle olan samimiyeti. Reklam ve sponsor aldığı için bazı şeylerin boyunduruğuna giriyor yanlı oluyor. Halbuki dese hayır gelir amaçlı şunu yapıcaz şu hoodie satıcaz bu millet koşa koşa gider alırdı bu adam devam edebilsin diye. Ama böyle 2 dkda bir ktm göze sokulması hoş değil , bir ara kusacak kadar oldum hele o baştaki iki çocuğu görünce.
    Hocam tamam haklısınız haksızsınız demiyorum, lakin 3 kişi ile bu program sizce daha ne kadar ilerleye bilirdi ? Yani bir süre sonra illa'ki konuşulacak konu bitecekti 30 dakika hep aynı sorulara cevap ver 30 dakika'da motosiklet tanıt nereye kadar gidecekti ? Aea'nın daha farklı şeyler yapmasını gerektiğini düşünmekteydim, İzmir - Ankara - Eskişehir vb. gibi illere açılmasını orada'ki aktivitelerden insanları haberdar etmesinden yanaydım, bunun içinse tabi'ki kadro kalabalıklaşacak, Barkın tahta oturacak altına fuat abi - onun altına muhaberiler - onun altına kameramanlar vs. bir ufak imparatorluk kurulacak ve bu yapılırken daha çok sponsor ve maddi destek gerekecek durum böyle olunca'da tabi'ki programın çehresi biraz değişecek ve bizim gibi ( en azından benim gibi ) belki ömrü boyunca KTM'ye binemeyecek adamlara bu çehre sıkıcı gelecek. Zamanla izleyici kaybede bilir'de kazana bilir'de bunu zaman gösterir.

Ayrıca adam devamlı aynı kişilerle olacağız demiyor'ki muhtemelen her canlı yayında farklı farklı simalar göreceğiz, iş biraz daha ciddileşecek - resmileşecek, bizin bildiğimiz içimizden birisi olan Barkın BAYOĞLU belki biraz daha resmileşecek.

Benim sitemim daha 2. sezonun 1. bölümünden bazı şeylerin konuşulmaya başlanması, bu adamın motosiklet camiasında o kadar çok kredisi var'ki 1 sezon boyunca çıkıp KTM dese yine izlenir, kimse sıkıntı yapmasın

Aslında ikimizde aynı görüşteyiz ancak ben biraz daha beklenmesinden - acele edilmemesinden yanayım
    mehmet188 bunu beğendi.
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

O zaman yapabiliyorsaniz buyrun yapin demeyeceksin arkadasim. AEA ekibinden Cuneyt arkadasim ayni zamanda komsum. Bu isler nasil oluyor, ne sartlarla yuruyor biliyoruz.

Aliriz bir gun biz de kameramizi baslariz cekmeye bugun bu isleri yapmak eskisi gibi televizyonculuk degil. AEA guzel bir adam, sacmalamasin isteriz. Turk halkinin tarzina uygun hareket eden bir adamdi o cizgi bozuldu diyoruz burada fanatiklik yapmaya gerek yok.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Biraz haklısınız aslında çabuk yargıladım belki de ama kız ve çocuk o kadar itici geldiler ki niye bilmiyorum , Türkçe'ler bile çok sıkıntılıydı. Dakar rallisi yapan adama sorular sorular çok saçmaydı mesela hem de en sonuncu. Sadece bitirsek de olur mu yoksa podyum da var mı ne demek ya ? Ben olsam çölde motor kullanmak nasıl bir his bize anlatabilir misiniz , size nasıl zevk veriyor asfalttan neresi farklı dakarın esas ruhu ne , motorunuzu biraz açıklayabilir misiniz asfalttaki bi motordan ne farkı var bilmem ne. En basitleri bunlar , düşünmeyen adamı alırsa programa olacağı bu. Hele o kız çıldırmak üzereydim bi ara.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:53 ----------

Ve ben bir sezon boyunca çıkıp ktm dese izlemem , birşeylerin dayatılması o kadar fena alerji yapıyo ki bana. Daha doğrusu Türk milletine ama zamanla göreceğiz evet. Bu arada bu dünyada kimse silinmez değil evet Aea iyidir çok katkısı vae gerçekten ama onu buralara getiren kitleye sırtını dönerse zengin kitlenin umurunda olmadığını görecek , ne programın ne imza kampanyalarının ne de canlı yayının.
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle boþ ve gereksiz bir yorumda bulunduðunuz için sizi muhatap almýyorum, muhtemelen'de kimse sizi muhatap almýyordur zaten.
    Kendisi son model süper motorcu aynı zamanda süper entel bizi havada karada tokatlar Ama bak cidden AEA bozdu sırf bizim gibi varoşlara hitap ettiği için seviyordum, son zamanlarda Keytiyem diye diye şişirmeye başladı. Orada ki Keytiyemci veletlere sinirim bozulmadı değil.
    C.Kaan ve Ertugyigit bunu beğendiler.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Biraz haklısınız aslında çabuk yargıladım belki de ama kız ve çocuk o kadar itici geldiler ki niye bilmiyorum , Türkçe'ler bile çok sıkıntılıydı. Dakar rallisi yapan adama sorular sorular çok saçmaydı mesela hem de en sonuncu. Sadece bitirsek de olur mu yoksa podyum da var mı ne demek ya ? Ben olsam çölde motor kullanmak nasıl bir his bize anlatabilir misiniz , size nasıl zevk veriyor asfalttan neresi farklı dakarın esas ruhu ne , motorunuzu biraz açıklayabilir misiniz asfalttaki bi motordan ne farkı var bilmem ne. En basitleri bunlar , düşünmeyen adamı alırsa programa olacağı bu. Hele o kız çıldırmak üzereydim bi ara.
    Süper eleştiri..

Şu ktm'ci çocukları ele alırsak aslında cümlelerinde hareketlerinde o artistik veya gıcıklık vericek bi duygu yok.. Onlara uyuz olmanızın sebebi bence çoğu insanın bu şansa sahip olamayışı ve hafif bi kıskanma çocuklar antreman için yapıyolarmış resmen
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi son model süper motorcu aynı zamanda süper entel bizi havada karada tokatlar Ama bak cidden AEA bozdu sırf bizim gibi varoşlara hitap ettiği için seviyordum, son zamanlarda Keytiyem diye diye şişirmeye başladı. Orada ki Keytiyemci veletlere sinirim bozulmadı değil.
    Alacam bi KTM vurucam kırbacı vurucam kırbacı
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:53 ----------

Ve ben bir sezon boyunca çıkıp ktm dese izlemem , birşeylerin dayatılması o kadar fena alerji yapıyo ki bana. Daha doğrusu Türk milletine ama zamanla göreceğiz evet. Bu arada bu dünyada kimse silinmez değil evet Aea iyidir çok katkısı vae gerçekten ama onu buralara getiren kitleye sırtını dönerse zengin kitlenin umurunda olmadığını görecek , ne programın ne imza kampanyalarının ne de canlı yayının.

hocam o kadar doğru eleştiri yaptın ki kendimi gördüm resmen. aea dan beri ktm honda antipatikliği başladı bende hiç kullanmadım nedir ne değildir bilmem ama gerçekten bu iki markadan ciddi anlamda tiksinmiş durumdayım
    Ertugyigit bunu beğendi.

Oncelikle acilen o ergenlerin yayindan cekilmesi lazim yoksa bu is biter, bitmese de cebinde parasi olup da herkese hitap eden baska biri kalkip motosiklet yayini yapmaya basladiginda AEA diye birsey kalmaz.

Ben tamamen sahsi antipatim olarak AEAnin ilk gunden beri pist adami olup scootera bile "bu motoru almayin tekere kalkmaz ya da pistte yatmaz" vari tavirlarindan oturu zaten iriteyim, hitap ettigi kesimler zamanla o kadar azaliyor ki.

Misal cinlileri ben de bu forumda yeri geldikce yerden yere vururum ama cinli kullanacak arkadaslara da butceleri neden cinli aliyosun alma yoksa hic birimizden sorularina yanit bekleme gibi laflar etmiyoruz.

Yanlis yapiyor abi kim ne derse desin umrumda degil.
    Ertugyigit ve DraQuila bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper eleştiri..

Şu ktm'ci çocukları ele alırsak aslında cümlelerinde hareketlerinde o artistik veya gıcıklık vericek bi duygu yok.. Onlara uyuz olmanızın sebebi bence çoğu insanın bu şansa sahip olamayışı ve hafif bi kıskanma çocuklar antreman için yapıyolarmış resmen
    Yani doğuştan bu kadar fırsata sahip oldukları için kıskandım belki de ama ktm Alman markası benim bildiğim , Avusturya hatta. Okunuşu Almanca olduğu için ka-teme , keytiem değil ki mesela. Imkanlara sahipler ama daha markanın tarihini bilmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:17 ----------

Bir de o çocuklar dediğim baştaki ktmciler değil , hadi onları geçtim , sırf aplikasyon yazdığı için 1 yıldır motor kullanıp da programa çıkan biri ve diğeri de sırf fanbase'i var diye (onlar sayesinde siteye tık-hit almak ve reklam gelirlerini artırmak) dışında başka hiçbir işe yaramayan orta halli bir Kezban. Onlarca kez de kaza yaptım diyor. Ne katacak bu iki kişi bu programa ? Daha röportaj yaptıkları kişilere teşekkür etmeyi ve başarılar dilemeyi bile bilmiyorlar. Ellerine bi script verilip öyle röportaj yapmaları daha sağlıklı olur.
    kakare bunu beğendi.

Yani doğuştan bu kadar fırsata sahip oldukları için kıskandım belki de ama ktm Alman markası benim bildiğim , Avusturya hatta. Okunuşu Almanca olduğu için ka-teme , keytiem değil ki mesela. Imkanlara sahipler ama daha markanın tarihini bilmiyorlar.[COLOR="Silver"]
    .
    Duzeltmem gerek, KaTeMe bizdeki okunusudur. Almanlar/Avusturyalilar KeTeEm diye okur. Benim (kaytiem?!) ignelemem tamamen veletlerin komik soyleyisinden oturudur. Ya KaTeMe diye okuruz biz Turkler olarak, ya da aksanli ingilizce okunusu yapacaksan KeyTiEm okursun. KAYTIYEM diye bir sey yok.
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)