Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Geri Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Aynen kateem, kusura bakmayın bu aralar latinceden beynim yandı almancayı ing'ceyi unuttum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle acilen o ergenlerin yayindan cekilmesi lazim yoksa bu is biter, bitmese de cebinde parasi olup da herkese hitap eden baska biri kalkip motosiklet yayini yapmaya basladiginda AEA diye birsey kalmaz.

Ben tamamen sahsi antipatim olarak AEAnin ilk gunden beri pist adami olup scootera bile "bu motoru almayin tekere kalkmaz ya da pistte yatmaz" vari tavirlarindan oturu zaten iriteyim, hitap ettigi kesimler zamanla o kadar azaliyor ki.

Misal cinlileri ben de bu forumda yeri geldikce yerden yere vururum ama cinli kullanacak arkadaslara da butceleri neden cinli aliyosun alma yoksa hic birimizden sorularina yanit bekleme gibi laflar etmiyoruz.

Yanlis yapiyor abi kim ne derse desin umrumda degil.
    Biz zaten doğru yapiyosun barkın baba ötünün gılıyız demedik ki. Barkın abi'nin videolarını pek ciddiye almam haklısın ilgiden kabarmış egosu var işte çin malına binenlerin Enduro kullanıcılarını üzecek kıracak yorumları var. Millette bunları ciddiye alıp Enduroculara kamyoncu muamelesi yapıp aklı sıra dalga geçiyor. Daha örneklerini sayabilirim. AEA'yı sadece anlatımı uslubü hoşuma gittiği için takip ediyorum. Zaten vazgeçilmez değil o gider daha iyisi gelir. Ama bu konuyu tayyibe bağlamak konu dışında tartışmaya yol açar. Hani Akp veya başka bi partiyi desteklemem siyasetle aram yoktur bunuda belirteyim.
    Ertugyigit ve Sj's bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Baktım da keytiem yazmışım zaten , neyse işte veletlere uyuzum kısaca :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:37 ----------

Herkese uzak mesafede durmalı ama bunu yapamıyor , esas sorun bu. Bugünkü iki çömez röportajcı da üstüne tuz biber oldu.

Motosikleti
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktým da keytiem yazmýþým zaten , neyse iþte veletlere uyuzum kýsaca :D
    Gaytiyem'de olabilir
    Ertugyigit ve Sj's bunu beğendiler.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koytiyem var bi de paran onu almaya yetmiyosa. Bosver yaaa koytiyem, benim motor akar pampa.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaytiyem'de olabilir
    :D neden olmasın, marka iyi hoş kaliteli tamam , hakkaten motorlar güzel ama çok da pahalı be bilader. Hani kar marjları ne kadar bilmiyorum ama bu gidişle hondayı falan geçicek üstlerine koydukları kâr. Euro ile de alakalı , motorun maliyeti de var ama yine de astronomik rakamlar.

Motosikleti
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D neden olmasýn, marka iyi hoþ kaliteli tamam , hakkaten motorlar güzel ama çok da pahalý be bilader. Hani kar marjlarý ne kadar bilmiyorum ama bu gidiþle hondayý falan geçicek üstlerine koyduklarý kâr. Euro ile de alakalý , motorun maliyeti de var ama yine de astronomik rakamlar.
    Fiyatlar baya baya uçuk. En iyi motor paramın yettiği bi motor. Ben markaya değil kullanıcısına gıcığım.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Aynen işte şekil a bu veletler videodaki , baştan ayağa kadar ktm giymişler illa bizim paramız var sürünün demek için. Yav alpinestars var babalar gibi git al giyin , ama yok illa gözümüze sokacak. Çalışıp biriktirerek alan insanları ayrı tutuyorum , onlara saygım sonsuz tabi. Valla alıcam bi yamaha mt-125 , kullanıcam 5 sene artık nereye kadar giderse , hız umrumda değil vergisi az benzini az mis gibi.
    Sj's bunu beğendi.

bende kim ne derse desin hyosung alıcam 5 milyar harcasam da yine binicem :D

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayasing mi hoyasang mi? Bence haysunk gt 250r cok guzel makine. Bi de hayosung var ama motor markasi degil galiba.

hoyzung duydum ben aga bu kulaklar onu da duydu

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Röpörtajlar genelde soru cevap seklinde devam edecek izleyici olarak araya 2 espirili laf görmek isterim ayrıca icimizden biriymis gibi davranmalı Devrim Fuat abiden memnunduk tecrübeleri var Devrim abininde benzetmelere espirileri yayın akışını daha zevkli hale getiriyor tekrar tekrar izliyorum

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Herkese Merhaba,

ilk bölümden canını okumuşuz Barkın Abinin bende çok beğenmedim fakat yine de toparlanacağını zamanla oturacağını biliyoruz.
    Barkın zeki bir adam işini layığıyla yerine getirecektir. Getiremezse de izlenme oranlarından formatında değişiklik yapıp yine bir kulbuna sokacaktır merak etmeyin.
    (Bu siteye de üye olduğunu er geç yazdığınız yazıları okuyacağını tahmin ediyorum, eminim faydası olacaktır.)

Sonuçta beğendiğimiz önceki formatı ile 3 yıl bu işi götürebilirdi fakat oda yaptığı işin üzerine birşeyler katmaya çalışıyor ki bu bir çok alanda kimsenin yapmadığı geliştirme olayı.

Olaya Ktm olarak bakmayın benimde Ktm alacak param yok fakat bugün Barkın'a bu işi yapmasına en çok ön ayak olan firmadır. Ktm
    Buda onlara bir jest olsun babında ilk bölümü sunmuştur.

iki üç bölümü daha takip edelim iyi şeyler tekrar çıkaracağına inanıyorum.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    AEA İzlemeye başlamamın en büyük sebebi çekmiş olduğu eğitici bir kaç video ve aynı zamanda Devrim ve Fuat abi ile konuşmalar yaparak bizleri bilgilendirmeler de bulunmasıydı ( viraja hangi açıdan girersin, virajda neler yapman gerekir, viraj çıkışı nasıldır vs... ) Şimdi bakıyorsun REKLAMLAR Bende çin kullanıcısıyım, memnunum. Ne kadar ekmek o kadar köfte bak motosikletim 10.100 Km oldu halen gidiyor maşallahı var ( dur tahtaya vurayım da nazar değmesin ) ...
    AEA Bozdu kendini...
    O Kızı ve çocuğu çıkartacak programdan yada gerçekten sadece eğlence kısmını bırakacak onlara ( işte nerede parti var, nerede açılış var onlar koşacak - ayakçı ) diğer kesim ise bize gerçekten söyleşi durumunda bilgi aktaracak...
    Ertugyigit bunu beğendi.
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Beyler konu çok güzel lütfen siyasete girmeyelim.Aea sanırım bazı markalar ona destek olmadığı için objektif davranamıyor!
    Ertugyigit ve dmRhn bunu beğendiler.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Vatandaş Berrak turşularını istiyor Barkın!!!
    Senin ne işin var motosiklet sponsorlarıyla.
    dmRhn, abeciMotoru, Siyah&Beyaz ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Evet objektif davranmıyor gerçekten de. Biz de program iyileşsin toparlasın isteriz ama yolunda gitmeyen de bazı şeyler var. Tamam ktm destek oluyor çok güzel ama adamın özgür iradesini elinden alıyorlar bu gidişle. Programın 3te 2si ktm ve etkinlikleri üstüne olmaya başladı bu kötü. Hatırlıyorum vialand mi ne oraya rok bagaros mu bargaros mu ne gelmişti, ktm getirmişti , adamın gösterisini izlemek bile paraylaydı. Yeni modeller de gösterilecekti. Abi kim para verir sırf bir adamı izlemek için ? Büyük bir firma ktm geliri de yüksek (özellikle yurtdışında) , masrafları kendileri karşılayabilirdi. Size hem yeni modelleri göstericez hem de bu adamın gösterisini ama atın ortaya 20-30 (hatırlamıyorum ne kadardı) bi sakal da öyle ancak. Bu mantık değişmeli , sonuçta marka kendisini uzaklaştırıyor müşteriden böyle yaparak. Reklamın fazlası da zarar , Youtube'da çıkan reklamları anında kapatmıyor muyuz ? Yoksa 30 sn isteyerek izliyor muyuz ? Şahsen ben anında kapatıyorum. O reklamı veren markanın da bir güzel sövüyorum.

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatandaş Berrak turşularını istiyor Barkın!!!
    Senin ne işin var motosiklet sponsorlarıyla.
    Adam o markayı belki en son sayar diye bekledim, ama gerçekten de " Bize sponsor olan Berrak Turşularını unutmamak lazım " diyemedi ya la
    şŞtt.. Ses Kes, Ses Dinle 1 Tam Gaz 1 Ara Gaz..
    Hayal kuruyorsan, ulaşmak için çaba sarf et.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amma astınız kestiniz bee, çıkın daha iyisini yapın madem yapabiliyorsanız..
    hiç bir şey yapmadan sadece eleştirsinler, olayları budur.
    C.Kaan bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ben bu yayını beğenmedim yaşlı apaçiler gelmesi lazım.iyi de kardeşim adam sponsorunun reklamını tabikide yapacak normal birşey röportaj yapan kız la çocuk traş büyük ihtimalle parada almiyorlardir niye zorunuza gidiyor kros yapan çocuklar babalarının zengin olmasimi gidin babaniza kızın
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)