Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ilk motorumu aldim :) ( Sifir PCX)

Motovento
    REKLAM ALANI

Yaksamlar mt ailesi.
    Dun buraya konu acmistim hatirlayanlar vardir. 2. El bir ybr ile ilgiliydi. Hayat ne kadar tuhaf bugun gidip sifir km Pcx aldim
    Antalyada okuyorum universite ogrencisiyim. Hem calisiyorum,hem okuyorum. Uzun zamandir para biriktiriyordum. Neyse kisa keseyim paramin birazi eksikti ve sag olsun patronum bugun parayi tamamladi. Dolayisiyla bana bayi yolu gorundu.
    Hemen bayiye gittik. Beyaz istiyordum ama beyaz yoktu hic bir yerde. Tek kalan renk siyahti. Siyahi yakindan inceleyince oda oldukca ilgimi cekti ve tamam dedim direk aldim.
    Her seyi dahil (plaka,ruhsat,sigorta) aldim. Cuma gunu teslim edilecek motorum. Cok sevincliyim ve sevincimi sizlerle paylasmak istedim
    Hayatimda ilk defa motosiklet aldim. Almadan once cok arastirdim ama yinede sormak istedigim seyler var.
    Bayiden teslim alirken nelere dikkat etmeliyim? Ilk teslim aldigimda motorun icindeki yag kaliteli midir,degistirmeme gerek var midir? Sizin akliniza gelen aldiginda mutlaka yap dediginiz bir seyler var midir?
    Ekipmanlarimida cuma gunu alacagim. Simdilik orta halli olacaklar ama olsun 3 ay sonra en iyilerini alacagim.
    Cok mutluyum cok Allah herkese daha iyilerini nasip etsin,ne muhtesem bir duygu kendi emeginle bir seyler almak
    efendy06, smiles, mehmet188 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hayirli olsun. kendi paran ile alinan ilk aracin tarifi, hazzi cok baskadir.

ayrica pcxde harika bir tercih. yaptigin her km de iyiki diyeceksin.

keyifle kullanmani dilerim.
    Mexico bunu beğendi.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    hayırlı olsun kazasız belasız kardeşim.motoru teslim alınca servise sok hemen ilk bakımına baksınlar nakliye ile geldiğinden eksilen yağ kontrolü,su kontrolü lastik basınçlarını falan bakıyolar,1000 km bakımına kadar fazla zorlama motorunu.arkana artçı alma ..imkanın varsa ilk 1000 de.bi de lastiklerine dikkat et.ircler ıslak zeminde pek iyi değil diyolar.hoşgeldin
    Mexico bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    öncelikle hayırlı olsun.. 0 km aldıgım icin zaten icinde rodaj yagı olacaktır.. teslim alırken sana grekli acıklamaları yapacaklardır zaten.

300 km de muhtemelen zorunlu bakımı vardır o motorun da... o bakımda yagı degisecektir ondan dolayı yağ kısmına takılma..

hayırlı olsun tekrar
    Mexico bunu beğendi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    hayırlı olsun benim de aklımdaki ilk motor pcx di ama uzun boylu olduğum için vazgeçtim..
    Mexico bunu beğendi.

Çok teşekkür ederim hepinize.
    Aileden bağımsız aldım. Bu zaten en güzel duygulardan birisi. O benim ya benim Emeğim,alın terim...
    İlk çıktığı zamandan beri aklımdaydı ve şimdi nasip oldu bana. Umarım kazasız belasız atlatırım her şeyi.
    300 Km bakımını bilmiyordum. Öyle bir durum varsa götürürüm 300 olur olmaz
    GP500-1st bunu beğendi.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Hayırlı olsun, ne çabuk? Hani mart-nisan gibi alacaktın?

Yağ değiştirmene gerek yok, kaliteli yağ ile geliyor, zaten 1000 km sonra rodaj bitiminde yağ değiştirilecek.

Aman çok dikkat et, belki görmüşsündür, geçen akşam ummadığım şekilde düştüm, elbet bir gün sen de düşeceksin ama risk alma. Kız arkadaşını arkana almak için acele etme, belki boş yolda alabilirsin ama iyice pişmeden trafiğe çıkma. Benim 1500 km oldu hala kimseyi almadım, zaten ekipmansız almam, hoş kız arkadaşım da yok ya

Güle güle kullan kardeşim
    Mexico bunu beğendi.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    hayırlı olsun. gönül rahatlığıyla binmeniz açısından sıfır almak en mantıklısı olmuş. tekeriniz düz bassın.
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ne çabuk? Hani mart-nisan gibi alacaktın?

Yağ değiştirmene gerek yok, kaliteli yağ ile geliyor, zaten 1000 km sonra rodaj bitiminde yağ değiştirilecek.

Aman çok dikkat et, belki görmüşsündür, geçen akşam ummadığım şekilde düştüm, elbet bir gün sen de düşeceksin ama risk alma. Kız arkadaşını arkana almak için acele etme, belki boş yolda alabilirsin ama iyice pişmeden trafiğe çıkma. Benim 1500 km oldu hala kimseyi almadım, zaten ekipmansız almam, hoş kız arkadaşım da yok ya

Güle güle kullan kardeşim
    Para tamamlanınca bende vakit kaybetmeden aldım işte Bende en azından ilk 750-1000 km artçı düşünmüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Çok teşekkür ederim sizinde.
    Sıfır ve kafa rahat ohh

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hayirli olsun, dikkatli kullan tekerin duz bassin..
    Mexico bunu beğendi.

Teşekürlerrr

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Mexico bunu beğendi.

Keremk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    hayırlı olsun. PCX ailesine hoş geldin
    Mexico bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun
    Mexico bunu beğendi.

Tesekkur ederim. Uyuyamam artik bir an once cuma olsun

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hayırlı olsun , Allah kaza bela vermesin .
    Mexico bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasiz sürusler.. Pcx çok keyifli uzun sure binersin umarım.
    Benim değinmek istediğim konu hırsızlık lütfen ama lütfen motosikletini güvene al disk kilidi halat zincir vs kesinlikle az güvenlik önlemi ile yetinme hatta mümkünse kasko yaptır zira ilk motorlarda çalınma olayı biraz fazlaca yaşanıyor..

Tekerin düz bassin..
    Mexico bunu beğendi.

1 adet disk kilidi,1 tanede halat dusunuyorum. Yeterli olur mu acaba? Motor apartmanin girisinde duracak pek goze batmayan bir yerde. Kor noktada giris.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    brandayı da al tikkat çekmesin düldül

-Eleman brandaya 150 tl deyince “Adam mı kazıklıyonuz lan siz? Dedim, yoo dedi. “İyi o zaman” dedim aldım. Sormak lazım, kazıklanmak istemem.
    Eagle7, Mexico ve RAMİREZ bunu beğendiler.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Yeterli gelmez kardeşim iki disk kilidi al biri alarmli olsun halatı da kalın olsun hatta bir tane halatı sabit bırak orada diger ini yaninda tasi valla ben paronayak oldum o duyguyu allah kimseye tattirmasin
    Mexico bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)