Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda mı bajaj mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ara pulsarları caddeler'de çok görür oldum 1 seneye kalmaz ybr gibi 2.eli bol bir motor olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    konuyu acan arkadas ortalıkta yok ama bajaj vs honda yı duyan gırıyor ıcerı . bajaj kullanıyorum dıye bajaj al demıyorum al kardesım bajaj al nıyemı cunku karsılastırman yanlıs bı kere 125 cbr ıle 200 cc pulsarı karsılastırıyosun neye gore kıyaslıyalım performans olarak pulsar ustun cunkü. cbr 250 ıle karsılastırsan artısı eksısı ıle bıseyler soylerdım ama bu kıyas yanlıs.
    tekoklava bunu beğendi.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Honda ile Bajaj kıyaslanmaz. Önce Hondanın satış ve servis binalarını görün, sonra Bajajı görün oğluma Diskoverini aldık 3 ay sonra 1000 lira zararına sattık. Honda ve Bajaın servislerini görün yeter.
    imtarky ve dyavol-77 bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım kusura bakma ama ultra sacmaladın. kac motor satıldı bılmıyorum ama sorun yasayanlar cok az ve sorunları hızlı bır sekılde kuralkan tarafından cozuluyor .
    arkadaşım bu motoru çok seviyorum hatta 2 gün önce test etmeye gittim ama bu benı taraf sahibi yapmamalı .
    daha şimdiden okuduğum sorunlar ise denge mili sesi ,devir dalgalanması ,durduk yere istop etmesi ,heryerden yağ çıkması ,radyatörün kış ayında terleme yapması ,motorun subab kesmesi sadece benim denk geldiklerim kadardı.
    bu motoru fiyatı ve görünüşünden dolayı almak isterdim alıcaktımda ama şansına pederle gitmiştik ve bu ne dedi böyle adam full karşı çıktı
    sonra inazumaya bakmaya gittik arkadaş inazuma ne öyle bunlar motorsa inazuma sahiden uzay mekiği dedim.
    uzun lafın kısası bütçe fiyat performan açısından pulsarda hala gözüm var yanlış anlama kardeşim motoru kötülemek için söylemiyorum ama kalitesi beklediğimin çok altında hatta benim baktığım modelde motorun devri çalışmıyorken 3 te takılı duruyordu .her aksam da plastik oraya buraya hareket ediyor.kusura bakma ben kullandığım aletinde olumsuzluğunu hemen eleştirebilme yeteneğine sahibim bizde böyle....
    Mustafa Kemal Atatürk

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    arkadasım kusura bakma ama ultra sacmaladın. kac motor satıldı bılmıyorum ama sorun yasayanlar cok az ve sorunları hızlı bır sekılde kuralkan tarafından cozuluyor .
    geçen bayiyle konuştum 4bin motor satılmış atmıyosa

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Festivalde tanıştığım pulsarcilarda hic sorun çıkaranla karsilasmadim kendimde uzun, kısa bütün yaz kullandım 100- 200 kmlik günlük yollar harici antalya ya filanda gittim geldim. Sorun cikarttimi dersen bi kez bile tık demedi yakıtta max 3.5 yaktım. Baya çok kullanan var netteki o sayfalarida takip ediyorum tek tük ufak sorunlar çıkartan oluyor, bi kaç tanede büyük sorun cikartan gördüm öyle hergün bi şikayet olmuyor. Ben memnunum paramı hak ediyor bence karar senin cbr kullanmadim açıkçası birşey soyleyemem.
    tekoklava bunu beğendi.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Motor muadillerine göre ucuz diye çok satıyor, ona bakarsanız son 10 yıldır Türkiye'nin en çok motosiklet satan firması Mondial...
    dyavol-77 bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Kimse kimseyi kırmasın ne honda babamımızın malı nede Bajaj Bajaj'da sorun yaşayan görmedim diyen yalan söyler facebook'taki gruplara bakın.

Ayrıca illa her sorunda motordan kaynaklanmıyor kimbilir üstünde kimler neler yapıyor.Fiyat ve perofrmans olarak fiyatına göre cidden uygun bir motor. Ama Honda ile kıyaslanacak kadarda değil.

Valla kısıtlı bütçe ile alınacak motor bajaj alanda kullananda var herkese hayırlı olsun tekeri düz bassın allah kaza bela vermesin.
    alijian ve motorcu48 bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu acan arkadas ortalıkta yok ama bajaj vs honda yı duyan gırıyor ıcerı . bajaj kullanıyorum dıye bajaj al demıyorum al kardesım bajaj al nıyemı cunku karsılastırman yanlıs bı kere 125 cbr ıle 200 cc pulsarı karsılastırıyosun neye gore kıyaslıyalım performans olarak pulsar ustun cunkü. cbr 250 ıle karsılastırsan artısı eksısı ıle bıseyler soylerdım ama bu kıyas yanlıs.
    CBR250 ile karşılaştırılacak motor pulsar200 SS 10.000 tl olan. Şuan bayiden 13.000 nakite cbr250 çıkarabilirsin hatta 12.800 e. Bajaj ise pulsar 200 lerde hiç indirim yapmıyordu nakitte.

Motordan alacağınız prestij, kalite, servis ağı, 2. el değeri ve saygınlığı, performans, malzeme kalitesi ve üretim standardı, estetik(yeni cbr250)
    CBR250 lehine. Çoğu kişi Pulsar SS in riskine girmeyi düşünmez, F/P oranı da gidince bi espirisi kalmıyor. 4. 5. viteslerde 5 bin devirde pulsar çekmezken cbr250 akıcı bir şekilde hızlanıyor. + 3000 i cidden honda hakediyor bu kadar artısıyla

Bir Ninja 250 sl ile naked olanının fiyat orantısına bakın, bide pulsarın SS ile olan aradaki yüzde 25 farka bakın.

Honda cbr 250 ye malına güvendiği için sonuna kadar 2011 de 8.500 anahtar teslim dağıttı. insanlara sevdirdi. şu 4 yılın son 1 yılında iyice bozdu sadece

Ama bajaja bakın direk 10 bin tl den fiyat açıyor. motor satılsın piyasadaki yerini alsın, sevilsin diye bi derdi yok. pulsar 200 iyi sattı, bunuda ne tuturursak artık. Bu zihniyet güven vermiyor. bu yaz sonunda da 2 yılı 20-25 binleri devirmiş pulsarları görücez. İnsallah genel ortalama bi ybr,cbf kadar iyi olur bizim istediğimiz bu

bu piyasada 2-3 yıl geçsin hala bajaj diyebiliyorsak durum değişir.

Bakın soru soran CBR125 mi 200SS mi demiyor. Niye demiyor

Bajaj 2 pilastik grenaja motorun 1/4 ü kadar daha para talep etmese bu da şöyle birşey tartışılırdı.

8.650 ye cbr125 mi
    8.900 e pulsar200SS mi
    10.250 ye YZF125 mi
    dyavol-77 ve imtarky bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR250 ile karşılaştırılacak motor pulsar200 SS 10.000 tl olan. Şuan bayiden 13.000 nakite cbr250 çıkarabilirsin hatta 12.800 e. Bajaj ise pulsar 200 lerde hiç indirim yapmıyordu nakitte.

Motordan alacağınız prestij, kalite, servis ağı, 2. el değeri ve saygınlığı, performans, malzeme kalitesi ve üretim standardı, estetik(yeni cbr250)
    CBR250 lehine. Çoğu kişi Pulsar SS in riskine girmeyi düşünmez, F/P oranı da gidince bi espirisi kalmıyor. 4. 5. viteslerde 5 bin devirde pulsar çekmezken cbr250 akıcı bir şekilde hızlanıyor. + 3000 i cidden honda hakediyor bu kadar artısıyla

Bir Ninja 250 sl ile naked olanının fiyat orantısına bakın, bide pulsarın SS ile olan aradaki yüzde 25 farka bakın.

Honda cbr 250 ye malına güvendiği için sonuna kadar 2011 de 8.500 anahtar teslim dağıttı. insanlara sevdirdi. şu 4 yılın son 1 yılında iyice bozdu sadece

Ama bajaja bakın direk 10 bin tl den fiyat açıyor. motor satılsın piyasadaki yerini alsın, sevilsin diye bi derdi yok. pulsar 200 iyi sattı, bunuda ne tuturursak artık. Bu zihniyet güven vermiyor. bu yaz sonunda da 2 yılı 20-25 binleri devirmiş pulsarları görücez. İnsallah genel ortalama bi ybr,cbf kadar iyi olur bizim istediğimiz bu

bu piyasada 2-3 yıl geçsin hala bajaj diyebiliyorsak durum değişir.

Bakın soru soran CBR125 mi 200SS mi demiyor. Niye demiyor

Bajaj 2 pilastik grenaja motorun 1/4 ü kadar daha para talep etmese bu da şöyle birşey tartışılırdı.

8.650 ye cbr125 mi
    8.900 e pulsar200SS mi
    10.250 ye YZF125 mi
    Babuş noktayı koumuşsun-söylenecek söz bırakmamışın yahu..!!!
    Ufak bir not...8.900'e 200ss yok... 10.000 + plaka,ruhsat sigurta
    The Power of The Dreams.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babuş noktayı koumuşsun-söylenecek söz bırakmamışın yahu..!!!
    Ufak bir not...8.900'e 200ss yok... 10.000 + plaka,ruhsat sigurta
    Sanırım o da saf motor fiyatlarını söylemiş yzf 10.250 sadece motora verirsin sonra plaka ruhsat sigorta sana kalmış. Aynı şekil cbr ve pulsarda
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)