Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi ?

Katılımcı sayısı
50. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yamaha xj600

12 24.00%
  • Suzuki gsr 600

7 14.00%
  • Yamaha mt-07

21 42.00%
  • Honda cb600 hornet

10 20.00%

Sizin seçiminiz hangisi olurdu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Yamaha xj6(0 km)
    yamaha mt 07(0 km)
    suzuki gsr 600(2008-2009)
    honda cb600hornet(2008-2010)

açıkcası yüksek cc ye geçişte dört silindir sesi istiyorum, ses,görüntü,konfor önemli benim için bu dört modelde de konfor zaten iyi sayılabilecek durumda fakat mt 07 de mükemmel tork ve görüntüsüyle beni kendine çekiyor(yüksek vergi dilimine girmesi - yanı) bugün alacak olsanız tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız gerçekten kafam acayip karıştı :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs rtr 150 hyper edge
    itiraz ediyorum, kawasaki er6n yok

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    mt7 güzel makina. hem fiyatı hemde yedek parça olarak emsallerine göre uygun. tercih edebilirsin kanımca.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Alıntı tozlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itiraz ediyorum, kawasaki er6n yok
    çünkü aklımda o yok bir çok incelemesini okudum,izledim,araştırdım mt-07 ile arasında 4-5 bin tl fark var ve mt-07 donanım olarak daha iyi durumda ve zevk meselesi fakat mt-07 nin görüntüsü daha güzel ve servis konusunda da kawasaki ile uğraşmak istemiyorum yoksa kawasaki z1000 üzerine zaten naked yok yer yüzünde ha belki monster 696 ve zaten ileride monster 696 veya 796 kesinlikle alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

konuya giren arkadaşlar ankete katılırsa çok sevinirim şuan çoğunluk mt-07 den yana kullanmış tercihi fakat sesi tabiki dört silindir gibi olmasını beklemiyorum fakat çift silindire görede kötü gibi kullanan arkadaşlar tatmin edici bir video veya kendi görüntüleriyle yardımcı olursa çok iyi olur

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    XJ6 tercih ederdim ben olsam.
    barodi bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Kesinlikle mt-07 ve Yamaha ilk tercihimdir Yamaha her zaman teknolojisi ile öne çıkıyor.. Ayrica sıfır km al kafan rahat olsun ..

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    xj6 için r6 nın uysallaştırılmış motoru diyorlar videoları izliyorum 210 km hızlara rahatlıkla ulaşan bir motosiklet fakat yorumlara bakıyorum hep gitmiyor diyor insanlar :S
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Xj6 Biraz agir motor 205 kg vites araligi kisa ama yuksek devirde hakkini veriyor.
    Eğer ses istiyorsan bir kere mt07 yi bastan elemen gerekiyor.
    Uzun yol yapacaksanız naked almamakta yarar var.
    15200 km oldu sifir aldigim xj6 diversion f imi kullanıyorum.maşallah hic ama hic bir sıkıntı cikarmadi hala.
    Ben çok memnun olmama rağmen satiyorum çünkü başka planlarim var.
    Güc olarak Gsr ve hornet kadar olmasa da kaliteli motor.
    İkinci el satislari pek yok çünkü sifiri satilmiyorki doğru düzgün.kimse motoru bilmiyor.oysa xj6 kullananlarin hepsi memnun.
    online253 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xj6 Biraz agir motor 205 kg vites araligi kisa ama yuksek devirde hakkini veriyor.
    Eğer ses istiyorsan bir kere mt07 yi bastan elemen gerekiyor.
    Uzun yol yapacaksanız naked almamakta yarar var.
    15200 km oldu sifir aldigim xj6 diversion f imi kullanıyorum.maşallah hic ama hic bir sıkıntı cikarmadi hala.
    Ben çok memnun olmama rağmen satiyorum çünkü başka planlarim var.
    Güc olarak Gsr ve hornet kadar olmasa da kaliteli motor.
    İkinci el satislari pek yok çünkü sifiri satilmiyorki doğru düzgün.kimse motoru bilmiyor.oysa xj6 kullananlarin hepsi memnun.
    bende naked sevgisi z750r ile başladı daha sonra kawasakinin servis ve parça sıkıntısı beni gsr 600 sevgisine itti fakat ilanlara bakıyorum alabileceğim en iyi modeli 2008-2009 onun dışında dediğim gibi şu mt-07 kasasını 4 silindir yapsalar çok satacağından eminim honda cb600f hornet tip gidiş ses olarak çok tatminkar ama nedense ikinci el piyasası çok az neden bu motorlar tutunamadı bu ülkede anlamış değilim :S

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Güncel ...

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    xj6 en ıyısı

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Kullandığım için söylüyorum hornet bence 200 cc den sonra geçilebilecek en güzel 600 cc , kullanımı çok rahat , ve kendi klasmanındaki en güçlü motorlardan biri , özellikle saydıkların arasında en güçlüsü. Ne alırsan al hayırlı olsun , tekerin düz bassın ve gaza gelmeden kullan : ))
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandığım için söylüyorum hornet bence 200 cc den sonra geçilebilecek en güzel 600 cc , kullanımı çok rahat , ve kendi klasmanındaki en güçlü motorlardan biri , özellikle saydıkların arasında en güçlüsü. Ne alırsan al hayırlı olsun , tekerin düz bassın ve gaza gelmeden kullan : ))
    2.eli çok az tutulmayan bir model sanırsam ? Yoksa tip olarak benimde hoşuma gitti.Aslında suzuki gsr 600 e daha sıcak bakıyorum ama mt 07 de sıfır km olacağı için Aklım sürekli karışıyor bir gün gsr diyorum bir gün mt :s 200 cc tek silindirden sonra açıkcası birazda ses istiyorum Mt nin sesi beni tatmin edermi ? elbette gsr gibi canavar bir ses çıkmaz fakat bir yere girerken yüksek cc motor geliyor dedirtirmi kendine :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xj6 en ıyısı
    Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz araştırmalarıma göre yanlızca ses olarak 4 silindir sesi alındığından güzel,tork ve Hız olarak pek tatmin edici olmadığı söyleniyor ?

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    CBF600 üde bir araştır...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    gsr600 ne alaka ya:D
    anladığım kadarıyla ses istiyorsun motordan beklentin bu :S
    mt 07 de güzel ses çıkmakta ancak makina sesi değil mt 09 da makina sesi çıkıyor.
    en önemlisi pulsar yollara çıkalı 1 sene olmamışken kullanıcısı olup biraz daha geçiş için zamanın olduğunu tavsiye ediyorum ama daha önce motor kullandıysan fz06 eski çıplak kasayı öneririm ya da fz08 tam bir makina

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    bence motosiklet alırken beklentilerin arasında başka etkenler de olmalı. benim için olmasa da birçok kişi için ses önemli, lakin sadece buna endekslemek, ileride herhangi bir durumda keşke dedirtebilir. uzun yola çıkılacak mı, rüzgardan rahatsız olunuyor mu vb. gibi etkenler de önemli. ki ben de ne kadar naked sevsem ve gönlüm de o yatsa da uzun yola çıkılacağı zaman rahatsız edeceğini biliyorum. çünkü rüzgar, hakikaten yoruyor. gerçi naked motosikletle uzun yola çıkan yok değil. ybr ile bile uzun yol yapan var. ama iyi karar vermek lazım.

nacizane tavsiyem, imkan bulursan aklındaki motosikletleri dene, çoğu kişinin hemfikir olduğu konular belki sana uymayabilir - xj6'nın gitmemesi gibi.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bence ihtiyacınız ne sizi ne tatmin eder öncelikle buna karar vermelisiniz.
    ben motorsiklete tek başına binen biriyim bu yüzden benim için artcı rahatlıgı konforu önemli degil. ömrümünde cogunu şehir içinde geçiriyorum bu yüzdende benim tercihim kesinlikle mt-07 olurdu

AbstractTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsen en mantıklısı Yamaha XJ600 gibi duruyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)