Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yılbaşı indirimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    http://www.hudsonderi.com/?urun-6984-indirim-paketi

Merhaba arkadaşlar , forumun girişinde yukardaki reklamı gördüm.

Henüz ehliyet alma aşamasında olduğum için ve motorum da olmadığı için , ekipman işi aslında erken , ancak bu çok iyi bir fırsat mıdır ? Bu marka bilinen kaliteli bir marka mıdır ? Alıp eve koymalı mıyım ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not : ürünleri gidip alırım denemeden ekipman almam Istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Zeus kask ilk defa görüyorum.Paket fiyatına bakarsak kask kaliteli gibi gelmedi bana. Gerçi kullanan arkadaşlar varsa onların görüşü daha doğru olur.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    850yi çizim 425 yazmak tabi ki pazarlama tekniği , ekpimana daha yüksek bütçe düşünüyorum zaten ama ne bilim stok çok birikmiştir , harbiden eli yüzü düzgün bir markadır , bir ihtimal böyle bir durumsa diye kullanıcılarına ulaşmak amaçlı açtım konuyu

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatları bilmem ama satan firma tırt. Motosiklet yedek parçası da satacaklarını söylemişlerdi bana, ebat sordum öyle bir ebat yok diye iddia etmeye başladılar, telefondan açıp gösterince avel avel suratıma bakılınca ufak ufak uzadım dükkandan. Daha da girmem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)