Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS APACHE RTR 150 İÇİN EGZOZ ÖNERİSİ.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar abiler ben tvs apache sahibiyim fakat trafikte apaçi gibi bir egzozum olmadığı için fark edilmediğimi fark ettim ve yaşım 18 yaş gereği ruhta böyle ses felan istiyor ister istemez. Evet sorum şu bütce 250 300 tl arası tiger düşünüyodum tigerlera haddinden fazla para istiyolar önerebilceğiniz bi egzoz veya satan varmı düz boru gibi bağırmasını apaçiler gibi ortalıgı yıkmasını istemiyorum hafiften tatlı bi ses olsun susturucu takar sürerim İSTANBULda oturuyorum genellikle sorduğum kişiler şirinevlerde bulursun diyolar ama ben yinede bir forumda araştırmak istedim önerileriniz nelerdir ?

NOT:Ekipmanım tam kask dizlik mont vs. ve yeni kanundan egzozlara ceza kesildiğinden haberim var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    Ceza bütçenide ayır ama
    motorcu48 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir Tire'den usta var fakat tek silindire egzoz parası vermek benim hiç içimden gelmiyor

baskan ben bu adamla konuştum halil avcrommu ne öyle birşey adı o egzozu sanki beleşe istiyomuşum gibi konusuyor bi tripler felan parasını veripte alıcaz o yüzden daha mesaj felan atmıyorum egzoz bakmaya devam

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    en ıyısı orjınal olan valla ben bulsam daha sessızını alırdım

ama fark edilmiyorsun öylede birşey var tabi

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efegfb1907a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama fark edilmiyorsun öylede birşey var tabi
    o durumda sıkıntılı, kulaç tıkacı kullanacaksın keseceksin egzozu börüm börüm bağırsın

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o durumda sıkıntılı, kulaç tıkacı kullanacaksın keseceksin egzozu börüm börüm bağırsın
    öyle ama onada ceza uyguluyolar işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

önerisi olan yokmu ?

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Selamun aleyküm.

Ben Shark Performans egzosu takmıştım internet piyasası 100 TL küsüratında.
    -Ben aldım taktırdım gayette sakin kullanıyordum gazı köklemiyordum aynı zamanda 7-8 Bin devri geçmiyordum sonrasında bir gün 2.viteste 30 km hızla sakin sakin giderken trafikte bir an gaz açar açmaz sibop kesti.
    Silindir piston atıldı birde sibop silindir üst kapağı parçalamış birde o değişti.
    1.000 TL'ye yekın masraf yaptım işçilikle beraber.
    Forumda tanıdığım 3 kişi daha var onlarda egzostan motorları kitlediği için orjinal egzosa geri dönmüş bende orjinal egzosa geri döndüm ve şuan 9.000 kmde olan motorumu satamıyorum alıcı yok.Bence yazık günah tavsiye etmiyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm.

-Ben aldım taktırdım gayette sakin kullanıyordum gazı köklemiyordum aynı zamanda 7-8 Bin devri geçmiyordum sonrasında bir gün 2.viteste 30 km hızla sakin sakin giderken trafikte bir an gaz açar açmaz sibop kesti.
    Silindir piston atıldı birde sibop silindir üst kapağı parçalamış birde o değişti.
    Forumda tanıdığım 3 kişi daha var onlarda egzostan motorları kitlediği için orjinal egzosa geri dönmüş bende orjinal egzosa geri döndüm ve şuan 9.000 kmde olan motorumu satamıyorum alıcı yok.Bence yazık günah tavsiye etmiyorum.
    250cc altı motosikletlerde-eksoz gürültüden ve para israfından başka bir şey değil...
    The Power of The Dreams.

Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm.

sesi duymak için çok sıkıştırırsan elbet eline alırsın doğrudur dediğin ama o kadar sıkıştırmıcam sağol söylediklerin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc altı motosikletlerde-eksoz gürültüden ve para israfından başka bir şey değil...
    dediğin doğru olabilir fakat zevk meselesi biz öyle apaçi gibi düz boru koyup veya egzozu kesip gazlamıcaz

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    ben mondıal de shark kullanıyorum sahıbındende ya da baska sıtelerde bulabılırsın apache yakından takıp ettıgım ve almayı dusundugum bı motor sana tavsıyem ılk katalızoru ıptal ettırmen orjınal egsozla devam etmen kat ıptal edılınce sesı bıraz daha artıyo kat ıptalını dusunmezsen shark al shark takılırken kat.ıptal ettırme benım dusuncem kat ıptal edılmezse sıbob kesmez

Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben mondıal de shark kullanıyorum sahıbındende ya da baska sıtelerde bulabılırsın apache yakından takıp ettıgım ve almayı dusundugum bı motor sana tavsıyem ılk katalızoru ıptal ettırmen orjınal egsozla devam etmen kat ıptal edılınce sesı bıraz daha artıyo kat ıptalını dusunmezsen shark al shark takılırken kat.ıptal ettırme benım dusuncem kat ıptal edılmezse sıbob kesmez
    baskan sağolasın tavsiyen için ama çin malı egzoz düşünmüyorum kullananlar hiç memnun değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)