Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni yıl zam gelir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır araştırmalarım sürüyor , 27 Aralıkta ehliyet sınavına giriyorum ve aranıza katılıyorum .

Size sormak istediğim şey şu , bajaj boxer almaya karar verdim ilk motorum sıfır olsun diye ve kendisi 2736 liraya indiği için , ancak ehliyet ocak sonunda alabileceğim için yeni yıl zam korkusu var ? yeni yılda fiyatı ne olur ne olmaz bunlar ne zaman belli olur ? Ona göre ehliyet almadan alıp evin önüne çektirmeyi düşünüyorum , tabi ilk ay boş yatması da can sıkıcı olur , bu gibi bir durumda ne tavsiye edersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha yeni indirim geldi. zam gelmez.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    Her sene, her marka birkaç kere zam yapar. Bunada gelecektir.

kafanizda alacaginiz model netse, yeni yilda yeni modelleri merak etmiyorum ben bunu alicam diyorsaniz bu zamanlar sifir arac almak icin en dogru zaman.

firmalar ve bayiler 2014 model stoklarini eritmek icin indirim yaparlar aralikta. yeni yilin gelmesiylede az da olsa hemen her marka zam yapar.

2800 fiyati olan motor tahminim 3000 TL olur.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    bajaj, boxer in fiyatını piyasadaki çinlileri öldürsün diye düşürdü diyorlar o yüzden uzun süre zam geleceğini düşünmüyorum boxere

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

ve tebrik ederim çok isabetli bir seçim yapmışsınız ben de bu motoru uzun zamandır takip ediyorum aşağıda vermiş olduğum linki bi inceleyin:

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/130802-bajaj-boxer-150-ile-2300-km-test-surusu-yaptik.html
    Dodin bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    2.800 motosiklete gelse ne kadar gelecek adam yüzde 50 yapacak hali yok .Yüzde 5 7 arasında koyarlar herşey için bu böyledir.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj, boxer in fiyatını piyasadaki çinlileri öldürsün diye düşürdü diyorlar o yüzden uzun süre zam geleceğini düşünmüyorum boxere

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

ve tebrik ederim çok isabetli bir seçim yapmışsınız ben de bu motoru uzun zamandır takip ediyorum aşağıda vermiş olduğum linki bi inceleyin:

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/130802-bajaj-boxer-150-ile-2300-km-test-surusu-yaptik.html

Hocam çok güzel bir inceleme linki atmışsınız çok teşekkür ederim her türlü soruma cevap oldu resmen , saygılar

motosiklet firmaları genelde mayıstan itibaren coşkuyu vermeye başlarlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)