Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ebay'dan Full Grenaj Siparişi ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhaba abileri kardeşlerim. Honda CBR 250 motorum için Ebay dan grenaj almak istiyorum ama aklıma takılan bir kaç soru var. istediğim parçayı buldum ama GBP 249.99 gibi bir fiyatı var acaba gümrük de takılma olayı olur mu bide fiyatı Türk Lirasına çevirdiğin zaman Bir milyar çıkıyor fiyat normal mi ?? Yardımcı olursanız sevinirim.. İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Büyük ihtimalle gümrüğe takılır %20 gümrük vergisi ile alırsınız.
    1000 lira ise 1200 lira olur kısaca.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Turkiye den bu fiyata bulamaz misiniz?

Motosikleti
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkiye den bu fiyata bulamaz misiniz?
    Sahibinden.com da bir kaç tane ilan var aslında orjinal 1.000 TL yazmışlar resimleri falan da var http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-honda-cbr-250-r-granaj-kaporta-aksami-orijinal-165114483/detay

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    geçmiş olsun kaza yapmışsın değmez bence e bay a gerek yok servis fiyatıda aşağı yukarı aynı bildiğim kadarıyla elin biraz anahtar tutuyorsa kendin bile montaj yapabilirsin
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kaza yapmışsın değmez bence e bay a gerek yok servis fiyatıda aşağı yukarı aynı bildiğim kadarıyla elin biraz anahtar tutuyorsa kendin bile montaj yapabilirsin
    Teşekkürler hocam. 2 3 güne kadar servis den fiyatı alıcam toplamayı kendim yapmayı düşünüyorum yer bulabilirsem. yalnız fren manetleri ile aynaları ebay dan almayı düşünüyorum

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grenajlarin Çin malı olanları var tavsiye etmem. Iki gun sonra zingir zingir salllanir kirilir. Iyi arastirin

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servisten fiyat al onlarda 1000 lira der en fazla ben sag grenaji sormustum bikac ay once 170 tl demislerdi burdan yola cikarsak cok tutmaz gibi bide pesin odeme yaparsan %10 fln indirim yaparlar...

Motosikleti
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajlarin Çin malı olanları var tavsiye etmem. Iki gun sonra zingir zingir salllanir kirilir. Iyi arastirin
    Anladım hocam cevap için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisten fiyat al onlarda 1000 lira der en fazla ben sag grenaji sormustum bikac ay once 170 tl demislerdi burdan yola cikarsak cok tutmaz gibi bide pesin odeme yaparsan %10 fln indirim yaparlar...
    İndirim mi ? Bizim burdaki servis aksine üstüne ekliyo fiyatların bundan önceki kazada sadece sol tarafın yani sol büyük küçük grenaj direksiyon demiri arka tutamaç vites pedalına 1.050 tl para aldılar. Olmazsa Ankara dan alıcam parçaları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)