Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Megelli 250R ve Yuki Spitzer 250 Hakkında Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    firatatalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu modeller ve markalar hakkında ne bilginiz varsa paylaşmanızı istiyorum bir cümle de olsa bilgilendirmeniz yeter Şimdiden herkes sağolsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Valla ben biraz araştırdım ama bir çok kişi gereksiz yere heyecana gerek yok dedi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    sadece bu iki motordan birini alacağım diyorsan megelli daha iyi.Aslında motoru herkes yerin dibine vuruyor ama tek sorunu sadece titreşim

Alıntı YasinG34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece bu iki motordan birini alacağım diyorsan megelli daha iyi.Aslında motoru herkes yerin dibine vuruyor ama tek sorunu sadece titreşim
    Videoyu izle derim.Adam bile küfür etmemek için kendini zor tutuyor

Ortada kesin birşey yok ama 250lik olmasına rağmen cazip bir fiyatları var o yüzden şüpheye düştüm sağlam bir bilgi toplayayım dedim öğrenelim bakalım neymiş neyin nesiymiş

Alıntı firatatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortada kesin birşey yok ama 250lik olmasına rağmen cazip bir fiyatları var o yüzden şüpheye düştüm sağlam bir bilgi toplayayım dedim öğrenelim bakalım neymiş neyin nesiymiş
    Aynen bende maranta/bu-moto'ya merak sardım.Nedenini bilmiyorum ama

heh aynen bak o motorlar da var dün farkettim harbi tarz motorlar ama işte öneriyorlar mı ??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    sizin kendi hoşunuza hangi motosiklet gittiyse onu alın,sonra başkasının dediği motosikleti alınca diğerinimi alsaydım
    dersiniz kendinize
    tiawern bunu beğendi.

Abi hepsi hosuma gitti bu super sportların hepsi iyi yani hiç farketmez yani bunlar olmasa bi cbr125'e kalcaz ama bunlar iyiyse sonucta 250lik bunlardan birini alsam daha iyi olur

Benim korkularım şunlar:

1)Malzeme kalitesi
    2)Motorda bir sorun olduğu zaman şirket sonuna kadar arkasında durabilicek mi?

Aynen başka bişey kalmaz zaten , top speedde fazla gözüm yok ama fiyata bakınca el altında bu seçenek varkende böyle bi 250 isterim işte ama dediğin gibi kalite vs önemli.
    Evet arkadaşlar yorum bekliyoruz??

Gerçeği söylemem gerekirse kalitesinin iyi olmadığından emin gibiyim ama motorda sorun çıkarsa ortada kalır mıyım onu merak ediyorum.Hiç bir yerde doğru düzgün bir şey yok bir çoğu kulaktan doğma bilgiler.

Evet kullanan arkadaşlar olsa da onlarla konuşsak iyi olurdu :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim korkularım şunlar:

1)Malzeme kalitesi
    2)Motorda bir sorun olduğu zaman şirket sonuna kadar arkasında durabilicek mi?
    1.sorunun cevabı: malzeme kalitesi çin malı motorlarda yamaha,honda,kawasaki gibi kalite aramyaın.

2.sorunun cevabi : garanti her motorda vardır ama çin malı motorların
    garantisini silin aklınızdan çünkü hep siz suçlu olursunuz

hem şekil hem hız hemde sağlamlık istiyorsanız hyosung gt 250 r çok iyi hoşunuza gidebilir

Abi baksana adamlar fuara bile katılmışlar ama söylede bir şey var kanuni'de fuarlara katılıyor

Hyosung hakkında da değişik yorumlar vardı krank kırma vs. muhabetleri varmıs eski modellerdeymis sanırım oda ama çok bilgim yok, kalite olarak tamam aynı şey olmasın da mesela ne bileyim masraf çıkarmayıp beni yolda bırakmayacak bişey lazım , ben suan 18 yasındayım öğrenciyim şehir içi kullanım olarak şehir dışı olcağını pek sanmıyorum ama olsa da yani ben bi 150-160 yapsam bile yeter aşırı bi hız tutkum yok yani işte tek sıkıntım bana masraf cıkarır mı ne olur acaba? tek korkum bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    hyosung kullanan bir arkadaş daha vardı sitede baya 16-17 saatlik gezi yapmıştı o yani uzun yol yapılır sadece yatık oturluduğu için yorar.Zaten eğer hyosung alacaksan 2010 altı sakın alma motorları öldürüyorlar o motorların çoğu adam olmaz 250 cc lik motorla 200 geçmeye çalışıyorlar sonra arıza çıkarınca motor bu çok kötü diyorlar

Aynen ondan dolayı korkuyorum sahsen ben zaten denemem öyle bişey de önceki kullanıcısı ne yapmıs ne etmiş orası biraz sıkıntı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    şehir içi kullanıcağım arada 1-2 dolaşırım falan diyorsan hyosung çok güzel bir seçenek olabilir senin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Alıntı firatatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen ondan dolayı korkuyorum sahsen ben zaten denemem öyle bişey de önceki kullanıcısı ne yapmıs ne etmiş orası biraz sıkıntı
    herhangi 1 motor alıcaksan 1 yaşını doldurmamış olsun yada 0 al rodajınıda kendin yaparsın kafan rahat olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)