Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Megelli 250R ve Yuki Spitzer 250 Hakkında Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    firatatalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olabilir işte ancak yazdan yaza mesela o da bi ihtimal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hyosung İri kaslı güzel motorda benimkisi biraz merak.Mesela ararken birde bunu buldum :

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Birde calibre videosu (Tanıtan amatör ama)

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung İri kaslı güzel motorda benimkisi biraz merak.Mesela ararken birde bunu buldum :

http://www.youtube.com/watch?v=4UVpcxQZghU

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Birde calibre videosu (Tanıtan amatör ama)

http://www.youtube.com/watch?v=0zlMqcERDmo
    Zealsuna da bakmistim onu hic ama hic onermediler, ayni sekilde calibre de oyleydi kronik sorunlari varmis gozumu korkuttu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı YasinG34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içi kullanıcağım arada 1-2 dolaşırım falan diyorsan hyosung çok güzel bir seçenek olabilir senin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

herhangi 1 motor alıcaksan 1 yaşını doldurmamış olsun yada 0 al rodajınıda kendin yaparsın kafan rahat olur.
    Sıfır alacak durumum hic yokta olsa bile bi cbr 125 belki , olmasa da 12-13model cbr 125 ancak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    hondanın bazı modellerini hiç sevmem ama cbr 250 nin motoru çok iyi 70.000km devirenler var eğer illa 250 cc olacak diyosan honda,kawasaki,hyosung,yamahada gelio bunlar gerçekten sağlam motorlar seç al .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

125 cc alacak durumun varsada yamaha r125 çok güzel

Zealsuna da bakmistim onu hic ama hic onermediler, ayni sekilde calibre de oyleydi kronik sorunlari varmis gozumu korkuttu
    Haklısın galiba satan yer var mı diye bakıyım dedim sıfırı yok onun yerine max 5 bin km de 2014 modelleri var onlarda 4,5-5 bin tl arası olunca anlaşılıyor zaten ne olduğu.Ama şekli güzel be

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Aslında şekilde bir yere kadar

hondanın bazı modellerini hiç sevmem ama cbr 250 nin motoru çok iyi 70.000km devirenler var eğer illa 250 cc olacak diyosan honda,kawasaki,hyosung,yamahada gelio bunlar gerçekten sağlam motorlar seç al .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

125 cc alacak durumun varsada yamaha r125 çok güzel
    Harbiden simdi yamaha da baya guzel ama ona verilen parayla da bi honda cbr 250alinir :d

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    2. elleri hele 50.yüz yıl renkelerine hastayım zaten 125 liklerin en güçlüsü olması lazım

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın galiba satan yer var mı diye bakıyım dedim sıfırı yok onun yerine max 5 bin km de 2014 modelleri var onlarda 4,5-5 bin tl arası olunca anlaşılıyor zaten ne olduğu.Ama şekli güzel be

http://image5.sahibinden.com/photos/...4841453y49.jpg
    Sekil iyi tabi ya ona laf yok ama malum ogrenci adama masrafli mal gelmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Neyse simdi beyler bu yukiyi megelliyi falan onermiyosunuz yani ? Olursa belki hyosung diyosunuz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    daelim'i unuttuk Daelim Roadwin 250 biraz parça kalitesi kötü olabilir ama emin ol çinlilerden daha iyidir AEA 250 cc karşılaştırmasında vardı bu diğer 250 cc lerin arasında biraz ucuza kaçıyor ama senin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar .
    (not gerçekte çok daha güzel duruyor fotolara aldanma )

daelim'e baktıktan sonra bu videoyu izlemediysen izle istersen
    https://www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Alıntı firatatalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sekil iyi tabi ya ona laf yok ama malum ogrenci adama masrafli mal gelmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Neyse simdi beyler bu yukiyi megelliyi falan onermiyosunuz yani ? Olursa belki hyosung diyosunuz ?

bütçeni ayarlarsan 2013-2014 hyosung gt 250 r iyidir

Evet daelim de iyiymiş ama iyi yorum yok malesef :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    daya 13-15 bini o zaman iyi motorlar var bu motorlar evet kawasaki'den sonra buna binen adama tırt gelir ama senin ihtiyaçlarını karşılar zaten öğrendikten sonra daha iyisini alırsın.

yada şöyle yap eğer hayatında ilk defa motosiklet alıcak isen bu supersportlar ilk tercihin olmasın bence öğrenciyim demştin galiba yani başlıyacaksın ybr ile kaza yaptığında mesela 5 lira tutacaksa bunla yaptığın da 8 lira tutacak çünkü bunlar grenaj'lı ama gene sen bilirsin .

Abi iyi hoş diyosun da o kadar veremem 5bin max. 8bin arası bişey düşünüyorum ben evet yeni başlıcam sen de doğru düşünüyosun sağolasın ama dediğim gibi hız tutkum yok yani misal motor iyi hızlı olsa da kendim tam güvenemeden zorlamam kendimi basmam etmem , onun dısında diyelim e5 boş adam geldi bastı gitti yanımdan falan bana koymaz yani kendime bakarım gaza gelmem o yüzden diyorum ki bir kere alayım işte güzel olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    7-8 bin tl'ye çok iyi yamaha yzf r125,honda cbr 125 var

ama ben senin yerinde olsam yamaha yı seçerdim birazda havam olsun kız bulma şansım falan yükselirdi neyse her iki motrunda birbirlerine göre + ları - leri var hangisi hoşuna gidyosa

5.5bine 2013 cbr 125 10-15binde var da ama zorlarsam 8bine bi tane yamaha alırım yani hiç düşünmem :D

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Sevgili öğrenci kardeşim ben cbr125r kullanıyorum yeni model her gün ümraniye - maslak arası yok yapıyorum.

Akşam 8'de trafikte çıkarım 35 dk'da maslaktayım sabah saat 6'da çıkarım 06:17'de evdeyim.

Ayda 40 liralık benzin işimi görür, yakıtı çok az serviside ucuzdur ve parçalarıda ucuzdur.Son hız benim için önemli değil ama 130 gördüm, komşum 140'ları görmüş.

Düşersen granajları kırılmaz merak etme CBR250r ile kaza yaptım metrelerce sürüklendim ayağım kırık şuan motorun sadece gidonu hafif eğildi servisten 50 tl karşılığında yenisi takıldı. Grenajlara birşey olmamasının sebebi takoz korumadan yanlış anlama

Kötü taraflarına gelecek olursak seri bir motor değil öyle kapadım uzadı olmaz, irc lastikler çok kötü ve motosiklet.net'te pek sevilmez

Satımı çok kolaydır kırmızı ışıkta dursam yol kenarında dursam pazarlık yapanlar bile oluyor benimle

Mastafsız motor sadece benzini koy yürü, yağını kontrol et. İlk motorun olacaksa tavsiye ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    yamaha ile honda yı bir kafenin önüne çek düşün millet hondayamı gider yamahayamı çünkü iki motorun özellikleri hemem hem aynı bitek yamaha daha güçlü ve daha güzel.

(şimdi hondacılar taşlar beni)
    firatatalay bunu beğendi.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumların hepsini okuyamadım acelem var fakat yazmayan oldu ise altın elbiseli adam megelli'yi tanıtıyor bi bakın isterseniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

yamaha ile honda yı bir kafenin önüne çek düşün millet hondayamı gider yamahayamı çünkü iki motorun özellikleri hemem hem aynı bitek yamaha daha güçlü ve daha güzel.

(şimdi hondacılar taşlar beni)
    Aynen hocam hazır olun bir markaya laf attınız...
    Yanlış anlaşılmasın o mesajı aynadan görün o şekil yazılsa bile aynı yorumu yazardım...
    firatatalay bunu beğendi.

Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili öğrenci kardeşim ben cbr125r kullanıyorum yeni model her gün ümraniye - maslak arası yok yapıyorum.

Akşam 8'de trafikte çıkarım 35 dk'da maslaktayım sabah saat 6'da çıkarım 06:17'de evdeyim.

Ayda 40 liralık benzin işimi görür, yakıtı çok az serviside ucuzdur ve parçalarıda ucuzdur.Son hız benim için önemli değil ama 130 gördüm, komşum 140'ları görmüş.

Düşersen granajları kırılmaz merak etme CBR250r ile kaza yaptım metrelerce sürüklendim ayağım kırık şuan motorun sadece gidonu hafif eğildi servisten 50 tl karşılığında yenisi takıldı. Grenajlara birşey olmamasının sebebi takoz korumadan yanlış anlama

Kötü taraflarına gelecek olursak seri bir motor değil öyle kapadım uzadı olmaz, irc lastikler çok kötü ve motosiklet.net'te pek sevilmez

Satımı çok kolaydır kırmızı ışıkta dursam yol kenarında dursam pazarlık yapanlar bile oluyor benimle

Mastafsız motor sadece benzini koy yürü, yağını kontrol et. İlk motorun olacaksa tavsiye ederim
    Agzına sağlık baya yardımcı oldun teşekkür ediyorum ben de bayadır cbr 125 bakıyordum sadece son birkaç gündür aklıma yzf r125 geldi , para durumuna bağlı zorlayabilirsem yamaha , olmazsa zaten cbr de istiyordum ikisi arasında pek bi çelişkiye düşmem ama tekrardan yorumun için sağolasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    kararını verdin mi hocam ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)