Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorum çalındı ama mutlu son ile bitti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    27 sinde Antalyadan Otobüs ile İstanbula getirdim 2 3 gündür keyifle biniyorum yani biniyordum,

Pazar günü Anadolu yakasına geçtim terleyip üşümekten sabaha çıkamadım 2 gün yattım eve gelemedim amcamlardan.,

bu öglen eve geldim baktım kapıda motor yok eve çıktım anahtar ruhsat olduğu gibi yakın kapı köşe aradım belki dükkan önüdür çekmişlerdir ama yok. Her yer iş yeri kamerası.

01.12.2014 03:28 de gece 1 kişi geliyor bakıyor ki Mal Engin burayı Antlya sanmış kilitsiz bırakmış 3 dk sonra telefonla başka birini çağırıyor ve iterek götürüyorlar kameranın farkındalar yan yan bakıp kapşonu iyice çekiyorlar.

polis geldi inceledi yüzleri belli olmyor dedi git karakola ihbar yap dedi çay içti gitti.

onlar gittikten sonra deliye döndüm sokata mahallede ne kdar iş yerinde kamera var sa çalışan kayıt yapanlara ulaştm ne tarafa gitmiş hangi guzerhah kullanışmış. bir kaç kişininde eski çalınan motorları x yere götürür elden çıkartırlar uyarısına uyarak sokak sokak kapı kapı depo bodrum kohne ara bahçe arayara saat 19:00 sularında köhne bi arada plaka sokük atılmış, yatık, düşürülmüş sol kapak kırılmış ayna kırık akü sökülmüş olarak buldumç.

Bir müddet bekledim gelen olur demir çubukla çökerim diye ama olmadı polisi tekrar aradım kısa zamanda geldiler soruşturdular sonra evimden anahtarı getirdim ekip ile ayak marşjı ile çalıştırdım polisin peşinden karakola gittik tutanak tutuldu şimdi olay yeri inceledikten sonra teslim edeceklermiş.

2 kişi 20 li yaşlarda yapılı polis balici dedi ayakta sallanıyor kansızlar soysuzlar.

Allah belalarını versin başkasının canı yanmasın.

Bulduğum için çok amAA çok mutlu oldum kaç parakşi yaa motor diyenler oldu 2 bin tl de olsa benona emek verdim yemedim içmedim biriktrdim aldm. bu darlıkta benim için değerli..
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Büyük geçmiş olsun, motorunuzun bulunmasına kendi motorum gibi sevimdim açıkçası,
    Dediğiniz gibi Allah bunların bin türlü belasını versin bizim kursun arabasını çalarken yakalamaya çalıştık kaçtılar, evimize 5 kere hırsız girdi eşimin ziynet eşyalarını çaldılar,
    Ama ilahi adalet bunların kendinden çoluğundan çocuğundan çıkartıyor

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Her gün sayıları artıyor hocam, geçmiş olsun
    mehmetenis bunu beğendi.

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kaç kişininde eski çalınan motorları x yere götürür elden çıkartırlar uyarısına uyarak sokak sokak kapı kapı depo bodrum kohne ara bahçe arayara saat 19:00 sularında köhne bi arada plaka sokük atılmış, yatık, düşürülmüş sol kapak kırılmış ayna kırık akü sökülmüş olarak buldumç.
    Geçmiş olsun, motorunuzu bulmanız sevindirici.

Ama keşke çalınan motorların götürüldüği X yerler hakkında bilgi verseniz de, başka arkadaşlar da aynı yerlere bakıp motosikletlerini arayabilse.
    mehmetenis bunu beğendi.
    .

Motosikleti
    haojue 135S
    Allah fitil fitil çıkarır inşallah. Allah razı olsun Arkadaşlar. Kameradan izlerken nasıl kahroldum alıp götürüyorlar.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Geçmiş olsun. Şanslısın bu sefer.
    mehmetenis bunu beğendi.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Geçmiş olsun Allah bidaha başa vermesin ins.
    mehmetenis bunu beğendi.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı ibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, motorunuzu bulmanız sevindirici.

Ama keşke çalınan motorların götürüldüği X yerler hakkında bilgi verseniz de, başka arkadaşlar da aynı yerlere bakıp motosikletlerini arayabilse.
    Çok haklısınız zeytinburnu yenidoğan mahallesinden çalındı, Eski elektirik idaresinin oralarda buldum yol üstünde Motor cu varmış ona daha öncede bir kaç tane çalıntı motr satmak istemişler
    mehmetenis bunu beğendi.

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun Bulunmasına çok sevindim

geçmiş olsun azimle arayıp bulmuşsun tebrik ederim darısı bana pazar günü inşallah bende arıcam benımkı çalınalı 3 hafta oldu :(

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Allah kulunu sevindirecek olduğunda eşeğini bir kaybettirip bir de buldururmuş. Çok geçmiş olsun.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Geçmiş olsun engin İstanbul kötü aman bi daha kilitsız bırakma Anadolu yakasında hangi semt de oldu peki

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    cok gecmis olsun motorunnuzu buldugunuza sevindim allahindan bulurlar insallah biz onca calisip kazanalim herifler 2 dk da goturuyor :S

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı BİSAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun azimle arayıp bulmuşsun tebrik ederim darısı bana pazar günü inşallah bende arıcam benımkı çalınalı 3 hafta oldu :(

İnşallah bulunur oraya kadar götürmüşler sonra akü bitmiş artık ne olduysa atmışlar köşeye

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun engin İstanbul kötü aman bi daha kilitsız bırakma Anadolu yakasında hangi semt de oldu peki
    Anadoluda samandırada idim belki iş durumum değişirse yerleşebilirim şimdilik Zeytinburnundayım.
    hsk bunu beğendi.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah bulunur oraya kadar götürmüşler sonra akü bitmiş artık ne olduysa atmışlar köşeye

Anadoluda samandırada idim belki iş durumum değişirse yerleşebilirim şimdilik Zeytinburnundayım.
    Sende ıstanbullu oluyorsun yani işin hayırlı olur inşallah
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    geçmiş olsun. demekki polis yetersiz kalıyor. işini sadece sorgulamakla ve tutanakla olduğunu zannediyor.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Geçmiş olsun.

Kaça para'ki motor ? Diye bir şey'mi olur ister 500 lira olsun ister 5000 lira ucuz diye şerefsizlere hediye'mi edeceğiz yani ? Ne kadar salakça bir düşünce ne kadar cahil gerizekalı bir halkımız var, sinir ediyorlar adamı gece gece..

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    geçmiş olsun kardeşim . veletlere denk gelmediğin iyi olmuş.başını belaya sokmamışsın boşver.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Küfürün alasını hırsızlara değil polislere etmek lazım.
    Böyle durumlarda resmen dedektiflik yapmak zorunda kalıyorsun.
    Sen orada demir çubukla adamlara çökmek için beklerken adamlar gelip sana sıksa polisin hiç bir suçu olmayacak.
    Çünkü o görevini yapmış çayını içmiş içi rahat.

Çok geçmiş olsun

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    geçmiş olsun beter olsunlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)