Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Honda cbr 250r bizımla değilsın :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor az devir çeviriyor diye ıyyy iğrenç diyen birisi varda ben mi kaçırdım? ha ama şu var, motor az devir çeviriyorsa ben ona SS demem dedim. ister tek silindir, ister iki farketmez. SS ise devir verecek bana. bu başkaları için sorun olmayabilir. bu durumda o arkadaşlara 9-10 bin devirde red line gören SS leri ile mutluluklar dilerim. commuter'da çeviriyor o kadar devri. peeh.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

13 bin liraya tek silindir mi, evet at çöpe gitsin. hele ki o motor SS diye satılıyor ise iki kere at çöpe. tek silindirli SS motor olmaz mı, olur, hemde çok güzel olur ama piyasada satılanlar gibi ise olmaz.

ayrıca, SS dedin mi sıralı dört olacak, benim için ana kriter budur. ondan sonra oturuş pozisyonuymuş, ağırlık merkeziymiş falan filan tartışırım. ducati'nin iki silindirli SS leri bana gelmez. ha kötü motor mu, asla.
    Aynı şeyleri 100 kere yazmiyacağım. Bilgi sahibi olmadan bişeyler söylemek için söylüyorsun. Hiç kullanmadığın motorlar hakkında yorumlar yapıyorsun ve küstahca ahkam kesip o çöp bu b*k diyorsun. Sanırım sitede saygınlık kazanmak gibi bir amacın var ama biraz bişey bilen insan dediklerinin gerçekten bi anlam ifade etmediğini bilgiden ve deneyimden uzak laflar olduğunu anlıyor. Sana silindirlerin ve beygirlerinle SS dolu yıllar diliyorum. not: ktm 690 motor bloğu vardır. 30 küsür bin tl ye satılır. Tek silindirdir. Sağda solda at çöpe gitsin deme dalga geçerler...
    hkn34 ve Sokollu bunu beğendiler.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SelimCeran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    R25 ÇOK CAN YAKAR

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyleri 100 kere yazmiyacağım. Bilgi sahibi olmadan bişeyler söylemek için söylüyorsun. Hiç kullanmadığın motorlar hakkında yorumlar yapıyorsun ve küstahca ahkam kesip o çöp bu b*k diyorsun. Sanırım sitede saygınlık kazanmak gibi bir amacın var ama biraz bişey bilen insan dediklerinin gerçekten bi anlam ifade etmediğini bilgiden ve deneyimden uzak laflar olduğunu anlıyor. Sana silindirlerin ve beygirlerinle SS dolu yıllar diliyorum. not: ktm 690 motor bloğu vardır. 30 küsür bin tl ye satılır. Tek silindirdir. Sağda solda at çöpe gitsin deme dalga geçerler...
    benim için çöp ise çöptür. baştacı edince sorun yok, çöp diyince neden sorun oluyor? beni biraz takip etsen bu sitede ktm için neler dediğimi görürdün. eee bu durumda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşa bakalım şimdi

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Aynı şeyleri bi ara ninja 250 için de söyliyip dalga konusu olmuşun. Daha önce okusam ciddiye alıp cevap vermezdim. Orada da cbr için iyi yürüyo demişsin. Halbuki cbr kullanıcısı olarak ninjanın daha gittiğini ben biliyorum, söylüyorum.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    hondanın cbr sınıfı araclar ss sınıfıdır aynı ad altında fabrıka 600 1000 cc gıbı motorlara sahıp modeller uretmekle beraber aynı gorunumden daha az butcesı olanlar veya tecrubesı az olanlar ıcın veya tamamen bunların dısında sebeplerden oturu 250 cc ve 300 cc lık modellerde uretmıstır . tabıkı dıger markalarda aynı yolu ızlemıs ve kawasakıde yamahada bu sekılde uretımler yapmıstır yapıyorda . sımdı buradan bu araclar ıcın ss degıldır ss kılıklı comunnter dır dıyenlere sunu dıyeyım bu aracları ureten fabrıkalar bunlara ss dıyorsa bıze sadece tartısarak bırbırımızı yemek kalıyor bu araclar 250 cc motor ne kadar performans verıyorsa okadar ss oluyor yok oturusu soyle yok boyle demenın bır faydası yok adamlar bu motoru uretıyor ve 1000 lık ss ıne ne ad koyuyorsa onada aynı adı koyuyor honda 250 lıgııne CBR dıyorsa yamaha 250 lıgıne R25 demekkı bu araclar ss kardesım yoksa adamlar baska ad koyardı ... haa burada soyle bır pazarlama taktıgıde devreye gırıyor tabıı ama cok devır cevıren daha performanslı 250 lık motor koyamazlarmı koyarlar ama fıyatları cok yuksek olur bıde omru kısa olur ...

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Tvs Apache veya CG, CUP'a, RKS'ye, Mondial'e binen adamların honda'yı aşağılayan yorumlar yapması çok garip.

Daha'da garip olan burada var sayımlar ile üzerine ahkam kesmek.

Bilmiyorum insanlara giren çıkan ne ? Neden birbirinize karşı bu kadar kabasınız veya kibirlisiniz.

Ömründe binmediği motora laf atan, binemeyeceği motora laf atan veya yücelten kardeşim nasıl insanlar oldunuz siz ?

Hiç yakışıyor mu size bu kadar mı fanatiksiniz markalara ya.
    beko12345 ve atillatopal9 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs Apache veya CG, CUP'a, RKS'ye, Mondial'e binen adamların honda'yı aşağılayan yorumlar yapması çok garip.

Bilmiyorum insanlara giren çıkan ne ? Neden birbirinize karşı bu kadar kabasınız veya kibirlisiniz.

Ömründe binmediği motora laf atan, binemeyeceği motora laf atan veya yücelten kardeşim nasıl insanlar oldunuz siz ?

Tek bir konuda ayrı düşünüyorum; birinin Honda yı kötülemesi için illa yamaha veya kawa vs. kullanması gerekmiyor. tvs kullanıyordur biner beğenmez ona hitap etmez olabilir. Binmeden konuşmak bambaşka. Binsin hoşlaşmadım desin canımı yesin
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek bir konuda ayrı düşünüyorum; birinin Honda yı kötülemesi için illa yamaha veya kawa vs. kullanması gerekmiyor. tvs kullanıyordur biner beğenmez ona hitap etmez olabilir. Binmeden konuşmak bambaşka. Binsin hoşlaşmadım desin canımı yesin
    Dostum onu zaten genele olarak söyledim aslında yani Hondayı övmek için veya aşağılamak için illa hondayı kullanmasına gerek yok ama bu forum'da dandik motorlara binipte ahkam kesenler çok ona vurgu yapmak istedim.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Millete marka fanatiği deyip TVS, RKS, Mondial' e binen adamlar diye yaftalamışsınız bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Sizin beğenmediğiniz Tvs apache maalesef sizin altınızdaki motordan çok daha ucuza satılıp hem daha az yakıyor hemde yolda neredeyse kafa kafaya gidip özellikle kalkışta çok güzel tokatıyor bunun acısı ile böyle saçma bir yorum yaptınız sanırım.

İster cg ye binsin ister hayabusa isterse scooter' a kafasında kaskı olan aktında iki tekeri olan herkes motorcudur ve dostumdur şu marka zihniyetinden asıl SİZ kurtulun bir an önce.

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    beklenti de zaten o yönde değil mi örnek vermek gerekirse cbr 125r ve yzf r125
    kategori olarak aynı veya yakın gözükseler de fiyatları ayrıştırıcı olacaktır diye düşünüyorum.

Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama tabloda lakh olarak ifade edilen sey fiyat gostergesi ve yamahanin beklenen fiyati cbr fiyatinin neredeyse 2 katina yakin. Bu durumda yamaha ile cbr karsilastirmasi yapmak pek dogru olmayacaktir benden soylemesi...

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuya girip de bu sayfada olan arkadaşlar, 5 ve 6. sayfaya bakmayın, sadece polemik var, spoiler vereyim dedim
    hkn34 ve celikat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millete marka fanatiği deyip TVS, RKS, Mondial' e binen adamlar diye yaftalamışsınız bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Sizin beğenmediğiniz Tvs apache maalesef sizin altınızdaki motordan çok daha ucuza satılıp hem daha az yakıyor hemde yolda neredeyse kafa kafaya gidip özellikle kalkışta çok güzel tokatıyor bunun acısı ile böyle saçma bir yorum yaptınız sanırım.

İster cg ye binsin ister hayabusa isterse scooter' a kafasında kaskı olan aktında iki tekeri olan herkes motorcudur ve dostumdur şu marka zihniyetinden asıl SİZ kurtulun bir an önce.

Ben onu genelleme olarak söyledim yaftalama olarak değil benim mesajlarımı aratırsan mesela 4-5 konu öncesini TVS'i övdüğümü görürsün.

Arora'ya millet b** atarken 1.5 sene bindiğimi söyledim.

Bende ego veya kibir yok zaten bir çok mesajımda görürsün. O yüzden bana boş muhabbet yapma.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    en iyi motor kullandığın motordur. ne gerek var bu kadar tartışmaya.
    smiles bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ktm der geçerim :D :D :D tek kötülüğü ktm 200 cc bunların yanında. vicdansızlar pazarlamayı bılıyor bı sonraki 390 cunku :D
    celikat bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın cbr sınıfı araclar ss sınıfıdır aynı ad altında fabrıka 600 1000 cc gıbı motorlara sahıp modeller uretmekle beraber aynı gorunumden daha az butcesı olanlar veya tecrubesı az olanlar ıcın veya tamamen bunların dısında sebeplerden oturu 250 cc ve 300 cc lık modellerde uretmıstır . tabıkı dıger markalarda aynı yolu ızlemıs ve kawasakıde yamahada bu sekılde uretımler yapmıstır yapıyorda . sımdı buradan bu araclar ıcın ss degıldır ss kılıklı comunnter dır dıyenlere sunu dıyeyım bu aracları ureten fabrıkalar bunlara ss dıyorsa bıze sadece tartısarak bırbırımızı yemek kalıyor bu araclar 250 cc motor ne kadar performans verıyorsa okadar ss oluyor yok oturusu soyle yok boyle demenın bır faydası yok adamlar bu motoru uretıyor ve 1000 lık ss ıne ne ad koyuyorsa onada aynı adı koyuyor honda 250 lıgııne CBR dıyorsa yamaha 250 lıgıne R25 demekkı bu araclar ss kardesım yoksa adamlar baska ad koyardı ... haa burada soyle bır pazarlama taktıgıde devreye gırıyor tabıı ama cok devır cevıren daha performanslı 250 lık motor koyamazlarmı koyarlar ama fıyatları cok yuksek olur bıde omru kısa olur ...
    Güzel açıklama
    hkn34 bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    bir honda düşmanlığı bir honda düşmanlığı ki,
    akıllara zarar. bir arkadaşımızın dediği gibi, apaçi kullanan insanlar hondayı eleştirmesin. bizde honda kullanıyoruz, Allaha şükür motor olarak memnunuz. parçaları pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz kii, kawa,yamaha gibi servislerde bedavaya vermiyor sonuçta. honda kullanan adam hondayı eleştirmeli. daha önceki postumda da belirttim. yamaha harbiden güzel motor çıkarmış. honda 2015 de satamayacak besbelli ki motor. ama bu piyasasını bozmayacak. biz gene gidip honda alacağız. çünkü en azından kaliteli bir motor.

Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada ki arkadaşımız çok güzel açıklamış
    hkn34 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    arkadaslar 250 cc lık arac eskı o 20 bın cevıren aletler olmadıgı surece anca bu kadar spor olur daha fazla beklentısı olan zaten bu aracı almaz kullanmaz. motor tercıhlerıni ortalama ınsanlar tamamen ıhtıyacına gore belırler ben pulsar kullanıcısıyım yeğenımde cbr 250 aldı bu yenı cıft farlılardan gayet guzel makınapulsardan daha yatık kullanılıyo tabıkı cbr 600 rr lar gıbı degıl oturus pozısyonu rahat ve hacmıne gore ıyı hızlanan ve 160 km gıbı hızlara cıkabılen bır arac daha ne istiyonuz..

Motosikleti
    Honda Forza 250
    @94CanRR güzel şeyler yazıyorsun birikim sahibi olduğun belli.
    94CanRR bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her konuda tartışma, polemik çıkaran arkadaşlar, bıktık artık.
    94CanRR bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her konuda tartışma, polemik çıkaran arkadaşlar, bıktık artık.
    aynen, bende bıktım. ne yazarsam yazayım gelip birisi sataşmazsa olmuyor. gönül rahatlığı ile yazamaz oldum vallahi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)