Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman alınacak güvenli siteler.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    3 Aralıkta :)
    Öncelikle herkese iyi günler, selamlar. Ben K.Maraş ta yaşıyorum ve burda ekipman alıncak çok bir yer yok. Buldum bi kaç tane ama onlarıda hiç takmasam daha korunaklı olurum. kaliteleri çok düşük mecbur netten sipariş etmek zorundayım. Bildiginiz önceden alışveriş yaptıgınız güvenilir bir site varsa önerinizi bekliyorum. Bide Ben 1.95 kilo 97 Benim ebatlarımda bir abim varsa eger montu hangı bedende sipariş etmem lazım. Herkese kazasız güvenli sürüşler dileklerimle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

motosikletciyiz.com

Ben tum urunlerimi burdan aldim. Gayet yardimci arkadaslar. Yalniz beden konusunda birsey diyemeyecegim. En guzeli atla gel istanbula. Al tum malzemeyi git. Hem de gezmis olursun.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    http://www.motosikletim.com.tr/ Benim malzemeleri aldığım şirket burası. Ayrıca aEa onun tavsiye ettiği web siteleri var. Tamamen güvenilir siteler.

www.motosikletaksesuarlari.com'dan birkaç alışveriş yaptım ve herhangi bir sorun yaşamadım.Ancak en sağlıklısı alacağınız ekipmanı önce denemeniz olacaktır.Ürünlerin kalıpları birbirinden farklı oluyor çünkü.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    motoavm.com ve motosikletim.com benim memnun olduğum siteler

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    feyizoglu.com tam benim olculerimle aynisin, montknyazlik xl kislik xxl giyiyorum kafa kisiye gore degisir ama L giyiyorum. eldiven yazlik L kislik XL.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dostum yalnız kask işi sakat ben bizzat tecrube edindim sana uyan beden olmuyor çünkü kafa yapısıda bu iş için önemli hatta o sımsıkı görünen kask bile zamanla çok bollaşıyor.
    sana alışveriş yaptığım siteleri yazayım
    motortürkiye,feyizoğlu,hudson,motomax

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Heran46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi günler, selamlar. Ben K.Maraş ta yaşıyorum ve burda ekipman alıncak çok bir yer yok. Buldum bi kaç tane ama onlarıda hiç takmasam daha korunaklı olurum. kaliteleri çok düşük mecbur netten sipariş etmek zorundayım. Bildiginiz önceden alışveriş yaptıgınız güvenilir bir site varsa önerinizi bekliyorum. Bide Ben 1.95 kilo 97 Benim ebatlarımda bir abim varsa eger montu hangı bedende sipariş etmem lazım. Herkese kazasız güvenli sürüşler dileklerimle...
    gogüs ve beli de yazarsan daha net bılgı verebılırım ancak kilon biraz az gibi. xxl ile xl arasına tekabul eder tahmınım
    ayrıca 2. el düşünürsen elimde var bir mont

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)