Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zongshen 200 gy-a ve zealsun 200 gy-a aynı motormu?sizce hangisini almalıyım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    arkadaşlar bu iki motor herşeyiyle aynımı?sizce hangisini almalıyım şu an sıfır bir honda today aldım 2000 km yol yapım ve sürekli 2 kişi bindim 2 saat boyunca son hızı olan 55 km de gittim bir sorun yaşamadım.ama bana çok ufak ve yetersiz kaldığını anladım. sizce bu iki motordan birini almalımıyım ve hangisini almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum bu arada honda todayimide satmam gerek acaba değermi? yine hatırlatıyım bu iki motor aynı parçalarımı taşıyor? herkese bol motorlu günler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    zongshen 200 kros
    ben zongshen 200 kros aldım. inanın pişman oldum sonraki durumlardan. bana alırken yedek depo var demişlerdi yokmuş . gösterge de tam düzgün çalışmadığı için kaç kere yolda kaldım. benzini tam da çekmiyor. çok çabuk kayıyor. çok yakıyor diğer motorlara göre. parçaları çok dandik. dökülmeye başladı. bir kere düştüm fren sistemi, ön taraf, teker falan bir çok şeyi yamuldu. servise gittim tam da yapamadılar. şu an yavaş yavaş dökülüyor motor. bir parça istedim 2 ay oldu daha gelmedi. kaliteli birşey al bence sıkıntı çekmezsin.

PhantomsPhorever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun ZS200GY-A
    Ben sensitive'e katılmıyorum. Bende Zealsun ZS200GY-A var. Ne bir tarafı döküldü, ne de koptu. Ben son derece memnunum..

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    İkisi aynı motor cross düşünüyorsan al derim

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Bence de zonghsen de hiç bir sorun yok. 1000 km dedim şimdilik tık demedi. Yıkıyorum Çalıştırıorum tık demio calısıo. O Kdar bolu dağlarında cross keyfini yasadım. Sapasaglam. Fabrikasyon bi kaç hatası var ama o fiyata gorede o kadar olur... Mesela ayak pedalı Ayaklıga değiyo. Ayakla marsa bastıgında.. Bir de plaka yerini cok orantısız yapmıslar.
    Bu sorunlarda bu tıp motorların hepsinde vardır.

YAA ZS 200 Ü OLAN ARKADAŞLAR HİÇ PARÇA VARMI ELİNİZDE? ACİLL PARÇALAR LASIM YADA İSTERSENİZ EKSİK PARÇALI ZONGHSHEN VAR ELİMDE..

MSN : y.ucar34@hotmail.com teşekkürler şimdiden.

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu iki motor herşeyiyle aynımı?sizce hangisini almalıyım şu an sıfır bir honda today aldım 2000 km yol yapım ve sürekli 2 kişi bindim 2 saat boyunca son hızı olan 55 km de gittim bir sorun yaşamadım.ama bana çok ufak ve yetersiz kaldığını anladım. sizce bu iki motordan birini almalımıyım ve hangisini almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum bu arada honda todayimide satmam gerek acaba değermi? yine hatırlatıyım bu iki motor aynı parçalarımı taşıyor? herkese bol motorlu günler...

bence kesinlikle zongshen almalısın.. motorlar aynı fakat zongshen daha karizmatik.. ve biraz boy istiyo motor ben 1,82 boyundayım ayaklarım tam değmiyo yere ama arkadaşın dediği gibi dökülen bi motor değil kesinlikle!

Motosikleti
    mct-250
    Zongshen 125 lik krosundan vardı bendede.Takasla sattım.Alan arkadaş biraz hor kullandı ve motoru bitirdi.Şu an parça sıkıntısı var hatta parçası yok motorun.Sıfırıda üretilmiyor.Eğer uygun bi kros düşünüyorsan ramzeyin 200 lüğünü önerebilirim.Diğerlerindeki vibrasyon sorunu onda çok daha az ayrıca amortisör sistemi ayarlanabilir konumda kros yapmaya daha yatkın performans olarakta çinlilerin takashi dışında en iyisi diyebilirim.

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    çok arıza yapıyor bu motorlar zealsun la zongshen bunların fabrikası yok parçalarıda yok piyasada sanayide olan uydurma parça ile götürür işi olmayan çöpe başka yolu yok
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

bluesharki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Alıntı plarimed500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zongshen 125 lik krosundan vardı bendede.Takasla sattım.Alan arkadaş biraz hor kullandı ve motoru bitirdi.Şu an parça sıkıntısı var hatta parçası yok motorun.Sıfırıda üretilmiyor.Eğer uygun bi kros düşünüyorsan ramzeyin 200 lüğünü önerebilirim.Diğerlerindeki vibrasyon sorunu onda çok daha az ayrıca amortisör sistemi ayarlanabilir konumda kros yapmaya daha yatkın performans olarakta çinlilerin takashi dışında en iyisi diyebilirim.
    Ramzey'de bitmedi mi? Parça sıkıntısı olacağını düşünüyorum Ramzey için de..

Alıntı banarlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok arıza yapıyor bu motorlar zealsun la zongshen bunların fabrikası yok parçalarıda yok piyasada sanayide olan uydurma parça ile götürür işi olmayan çöpe başka yolu yok
    aynen parça konusunda haklısın sanayiden çıkma parçaları bile yok.. bi depo kapağı bile bulunmuyo motorun hiç bi haltı yok piyasada.. çöpe atıcam benimkini..

ben 1.5 yıldır kullanıyorum ciddi bir arızayla karşılaşmadım motosikletin motor aksamı oldukça sağlam ama yürüyen aksamı için aynı şeyi söyleyemem parça sıkıntısı olduğuna da inanmıyorum şu ana kadar ufak tefek parça ihtiyacını ıspartadaki bir parçacıdan temin ediyorim Zongsheni bilmiyorum ama zealsun un yenisi çıkıyor sanırım zaten ikisi de aynı sadece isim değişik

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    zongshen 200 gy düzgün kullanırsan memnun kalırsın.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

zongshen diger saydıklarınızdan daha ii bunu kullananlarına sorarsanz % 90 ii der
    ::arrow::İKİTEKER hastalıgında tedeviyi bünyem kabul edmiyor::miiz1::::lac::

ben zongshen kullanıcısıyım motorumdanda çok memnunum...1 senedir kullanıyorum ve her hafta sonu safariye gidiyoruz baskı hariç hiç sorun çıkarmadı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler