Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklete sonradan Navigasyon Takmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba CR1
    Öncelikle herkese selamlar evde boş boş duran babamın kullanmadığı bi navigasyon var bunu motosikletime takmak istiyorum bana kolaylık sağlaması amacıyla ancak bi kaç sorunum var bi şekilde monte ettim diyelim navigasyonu daha sonra bunun elektriğini nasıl sağlamam gerekir 12v
    motosikletimin elektriği navigasyonun ise çakmaklığa yada usb çıkışından güç alcak şekilde yapmışlar kısaca motosikletime çakmaklık takabilir miyim böyle bişey mümkünse nasıl yapmam gerekir
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    bunlarla ilgili başlıklar var dostum. incelemeni öneririm. çok detaylı ve güzel anlatımları var. ariyim bulursam link koyucam

Motosikleti
    Dominar D400
    Seç beğen E-bay'den getirt, Türkiye'de aynı ürünler 2-3 katına satılıyor.
    ebay motor için usb/çakmak şarj aletleri

Ben BUNDAN ısmarladım, araya bir de şu su geçirmez muhafazasıyla birlikte sigortadan koyucam, onu da ısmarladım, gelicekler bi 2-3 haftaya artık. :D

Motosikleti
    Kuba CR1
    su geçirmezlik olayı aklıma gelmemişti bakın gerçi sökülüp takılan aparat yaptım hemen cebe atarım küçük bişey zaten :D ebayden bişey almam en son aldığım 2 ay bekledim daha sonra gelmedi

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su geçirmezlik olayı aklıma gelmemişti bakın gerçi sökülüp takılan aparat yaptım hemen cebe atarım küçük bişey zaten :D ebayden bişey almam en son aldığım 2 ay bekledim daha sonra gelmedi
    ebay den alışveriş yaparken onayı %98 ve üstü satıcıları tercih edin. aldığınız şeyin fiyatının 100 dolar veya 80 euroyu geçmemesine özen gösterin geçiyorsa da pay-pal faturası çıktısını götürüp vergisini verdikten sonra alabilirsiniz. bu arada elektronik aletlerin bir kısmı cep telefonu tablet vs. girmiyor ülkemize. bilginize.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

evde boş boş duran babayı yanınıza alın, o size yolu tarif etsin
    FurkanZ ve RAMİREZ bunu beğendiler.

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay den alışveriş yaparken onayı %98 ve üstü satıcıları tercih edin. aldığınız şeyin fiyatının 100 dolar veya 80 euroyu geçmemesine özen gösterin geçiyorsa da pay-pal faturası çıktısını götürüp vergisini verdikten sonra alabilirsiniz. bu arada elektronik aletlerin bir kısmı cep telefonu tablet vs. girmiyor ülkemize. bilginize.
    150 Euro..
    mehmetenis bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    kargo takip numarası verilir. ebay de tracking id kısmında görebilirsiniz bu numara ile ptt den telefon yoluyla bile sorgulatabilirsiniz. ptt bayisinden paypal ödeme çıktısını veya fatura çıktısı gösterrek gerekli gümrük ödemesini yapıyorsunuz ürününüzü alıyorsunuz. ben 4 kere alışveriş yaptım ama gümrük gerektirecek bir alışveriş yapmadım henüz. yakın bir arkadaşım alternatör kapağı getirtti ordan biliyorum. ödemesini yaparak ürünleri teslim aldı.

hatta eklemek isterim: türkiyeye girdiğinde nerde olduğunu ptt internet sitesinden adım adım (gecikmeli de olsa) takip edebiliyorsunuz. eğer gümrükten geçmeyecek bir alet falansa gümrükte öylece duruyor. geçmiyor.
    saygılar
    mehmetenis bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    arkadaşım ben kendi motoruma su geçirmez 2 usb (5v) ve 1 çakmaklık girişli (12v) aldım. Sanırım 80 TL'ye almıştım, montajını da kendim yaptım. Zaten çok basit. Sürekli akım çekmesin diye de üzerinde on/off düğmesi var. İstersen yarın fotosunu çekerim.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selamlar evde boş boş duran babamın kullanmadığı bi navigasyon var bunu motosikletime takmak istiyorum bana kolaylık sağlaması amacıyla ancak bi kaç sorunum var bi şekilde monte ettim diyelim navigasyonu daha sonra bunun elektriğini nasıl sağlamam gerekir 12v
    motosikletimin elektriği navigasyonun ise çakmaklığa yada usb çıkışından güç alcak şekilde yapmışlar kısaca motosikletime çakmaklık takabilir miyim böyle bişey mümkünse nasıl yapmam gerekir
    motora çakmaklık falan yapılıyor. ama tam teknıgını bılmıyorum .scooterlarda bagajın altına falan yapıyolar baya. ama bu arada dikkatini dagıtmasın ordan konusan arkadas dikkat et...

Motosikleti
    Kuba CR1
    Navigasyonun şarjlı olduğunu öğrendim elektriğe gerek yok şimdilik zaten her zaman kullanacağım bişey değil navigasyonu şarj ettim açtım güncellemesini falan yaptım haritayıda yükledim fakat gps sinyalini cihazın bulamadığını fark ettim herşey tamam ama konumumu bulamıyor anlayan arkadaşlar varsa bi yardımcı olursa sevinirim navigon bu arada cihazın markası

Motosikleti
    daha önce kendi motorumdaki düzeneğin fotosunu çekeceğimi söylemiştim. Benim ki resimde görüldüğü gibi 1 tane 12 volt (çakmaklık), 2 tane de 5 volt usb girişi var. sanırım 80 tl'ye almıştım. Aynı zamanda su geçirmez.

AydınOğlu09 bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Çok pahalıya almışın arkadaşım

bak 11 dolar yani 22 23 TL arası;

http://tr.aliexpress.com/item/New-Ar...783408921.html

Motosikleti
    ben aldığımda bu fiyatta değildi. bu şimdiki fiyatı

Motosikleti
    Kuba CR1
    abi çok sağol valla profla çekmişsin heralde uğraşıp :D

Motosikleti
    Prof makinem var da bunu cepten çektim

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı ukiran35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 Euro..
    75 Avro...
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

ALYEDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok
    valla çok güzel faydalı biişey olmuş ama bunun montajını yapmak için az da olsa elektrik işinden anlamak gerekiyor sanırım tak kullan bir alet değil yani değil mi?

paylaşım için teşekkürler

Motosikleti
    Yo hayır, montajını ben kendim yaptım. Mondial'in servisleri bisikletçiden bozma olduğu için çok özensiz davranıyorlar. zaten 2 kablo var, birisi artı kutup diğeri eksi kutup. Benzin deposunu söküp kablo kilitleriyle diğer kablolara sabitledim, güzel oldu.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Herkes soket adaptör v.s. su geçirmez olsun demiş çok güzel. Navigasyon cihazı outdoor kullanıma uygun mu? Su geçirmez mi?
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)