Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Pulsar 200 NS Lastik Önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaşlar Pulsar 200 NS sahibiyim henüz lastikleri değiştirmedim bir iki ufak tefek kayma harici bir kaza atlatmadım ama lastikler hiç güven vermiyor, lastik ölçülerini aşağıda belirtiyorum bütçe olarak kısıtlama yapmak istemiyorum sonuç olarak lastik en mühim konu..

MotoLastikten Köksal Bey ile görüştüm bana Metzeler Lasertec önerdi forumda birkaç arkadaşımızın yorumlarında sava markadan bahsedildiğine denk geldim özellikle tecrübe edinmiş arkadaşlardan önerileri alabilirsek bilgilerinden istifade etmiş olacağız, herkese kazasız sürüşler.

Ön teker 100/80-17
    Arka teker 130/70-17
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    bende bır muddet orjınal lastıklerle kullandıktan sonra sava ile degıstırdım lastıklerı metzeller kadar iyi degıldır tabı ama fıyatı yarı yarıya gıbı oldugu ıcın tercıh etmıstım lastıkler fena degıl bu gune kadar kayma veya tehlıkelı bır yalpalama yasamadım ama yagmurda asırı temkınlı kullanırım gereksız hız yapmam panık fren yapıcak hareketler den kacınırım ve vırajlarda cok yatırmıyorum yanı yagısta kuruya gore yuzde 50 performansla kullanıyorum sımdılık memnunum tavsıye ederım ama butcen fazla ıse mıchelın veya metzellerde daha ıyı hamurlu lastıktır almanı tavsıye ederım. özetle sava ustundekı orj.lastıklere gore cok daha iyi.
    harung bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Sava MC-32. Pulsar'a birebir uyan dört dörtlük bir kış lastiği. Ben Boxer'ıma taktırdım çok memnunum. Soğuk havada bile çok çabuk ısınabiliyor ve ıslak zeminde özellikle arkalar harika yol tutuyor.

Ön: 100-80-17
    Arka : 130-70-17

İmkanınız varsa Michelin'den şaşmayın tabi.
    harung ve tiawern bunu beğendiler.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    İş yerinden bir delikanlı aldı pulsar. Hemen lastik arayışına girdi. Türkiye'ye pirelli nin bir lastiği gelicekmiş bu aralar. Bu tarz komüterler için yapılmış ama çift hamurluymuş. Şu an piyasanın en iyisi olacakmış. Bi araştırın derim. Gerçi baya bi pahalı diyodu; 600 tl civarıymış çifti.
    harung bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bır muddet orjınal lastıklerle kullandıktan sonra sava ile degıstırdım lastıklerı metzeller kadar iyi degıldır tabı ama fıyatı yarı yarıya gıbı oldugu ıcın tercıh etmıstım lastıkler fena degıl bu gune kadar kayma veya tehlıkelı bır yalpalama yasamadım ama yagmurda asırı temkınlı kullanırım gereksız hız yapmam panık fren yapıcak hareketler den kacınırım ve vırajlarda cok yatırmıyorum yanı yagısta kuruya gore yuzde 50 performansla kullanıyorum sımdılık memnunum tavsıye ederım ama butcen fazla ıse mıchelın veya metzellerde daha ıyı hamurlu lastıktır almanı tavsıye ederım. özetle sava ustundekı orj.lastıklere gore cok daha iyi.
    özellikle ıslak zemin için metzeler öneren birkaç yoruma denk geldim.. üzerindeki orijinal lastikler en ufak ıslaklıkta gezmeye başlıyor maalesef.. zannedersem metzeler alacağım michelin pilot street ile aynı fiyata geliyor ama yorumlar bu yönde birde motolastik.com köksal bey sağolsun baya ilgili genelde motosiklet ve aksesuar satıcıları tok satıcı muamelesi yapar.. takdir ettim şahsen ..
    Epiktetos

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    bende metzeller lasertec ve pirelli diablo rosso 2 arasında kaldım.lasertec hakkında pek bir yorum bulamıyorum bi kaç kişiden ibaret.rosso takanların cogu memnun

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende metzeller lasertec ve pirelli diablo rosso 2 arasında kaldım.lasertec hakkında pek bir yorum bulamıyorum bi kaç kişiden ibaret.rosso takanların cogu memnun
    rossonun ölçüleri uyuyor mu ?
    Epiktetos

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pirellide orjinal ölçüler var, araştırırsanız. Yalnız stoklarda var mı bilmiyorum, arayıp sorarsanız ne zaman geleceğini öğrenirsiniz en azından.

Motosikleti
    motolastikte baktım uyuyrodu fakat sole bişi var rosso otoban lastigi gibi geldi bana lasertec her yola gelirim cinsten duruyor. sanırım touring model sınıfında.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bütçe sorunun yoksa pirelli diablo
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otoban lastiğini ilk defa duydum. Asfalt lastiği diyelim biz ona. Kumda, toprakta kullanmayacaksanız da asfalt lastiği almalısınız. Lasertec kullandım, her yeri kanal olan bir lastik. Yağmurda evet ama kuru yol tutuşu malesef diğer lastkler gibi olamaz. Bu arada pirelliler çok yumuşak lastikler, yolu gerçekten iyi tutuyor ama arka kaydırmayı/kaldırmayı bol aksiyonlu kullanmayı seviyorsanız çok dayanmaz. Onun dışında lastiği insangibi zorladıktan sonra problem olmuyor, 10-15 bin gideceğini düşünüyorum belki daha fazla

Motosikleti
    o an aklıma otoban geldi asfalt demek istemiştim diablo rosso 2 daha mantıklı geliyor bana dediginiz gibi lasertec hakkında pek yorum bulamadım.rossonun yagmur performansı nasıl peki?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bende biraz tezcanlilik var bende aksam metzeler sipariş ettim motolastikten bugün aradılar gumrukten dolayı bir gün gecikcek diye bu arada Pirelli diablo rosso 2 de gelecek deyince hemen aradaki farkı ödeyip siparişi değiştirdik.. Pazartesi elimde olacak nasipse.. Çoğunlukla %99 asfaltta ( kalan %1 de guzide ulkemizin asfaltimsi yollari diyelim) gidiyorum .. 30 yasında evli barkli adamım tekerle yanlamayla falan isim olmaz onlar benim icin youtube izlemelik isler Motorumla isime gidip geliyorum malum kış gelince asfalttaki ıslaklık direk lastiği gezdirmeye başladı ben de değiştirmem gerektiğini dusundum.. Bakalım inşallah umdugum gibi olur herhalde metzelerden iyidir değil mi?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Evet arkadaşlar pulsarima diablo rosso 2 takmış bulunuyorum hemen uzun yola çıkıp bi 70-100 km üzerindeki mumlari temizleyecegim daha şimdiden yol tutuşu iyileşti motilastik.com köksal beye teşekkürler.. Fakat ben servisteyken metzeler geldi bir çift scooter lastiği bana kış için nasıl tavsiye edildi anlamadım lastik tas gibi sert Pirelli ayni silgi gibi parlak zeminde bile tutuşu çok iyi.

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Pulsar 200 NS sahibiyim henüz lastikleri değiştirmedim bir iki ufak tefek kayma harici bir kaza atlatmadım ama lastikler hiç güven vermiyor, lastik ölçülerini aşağıda belirtiyorum bütçe olarak kısıtlama yapmak istemiyorum sonuç olarak lastik en mühim konu..

MotoLastikten Köksal Bey ile görüştüm bana Metzeler Lasertec önerdi forumda birkaç arkadaşımızın yorumlarında sava markadan bahsedildiğine denk geldim özellikle tecrübe edinmiş arkadaşlardan önerileri alabilirsek bilgilerinden istifade etmiş olacağız, herkese kazasız sürüşler.

Ön teker 100/80-17
    Arka teker 130/70-17
    600 km dir ns200 kullanıyorum orj lastiği ile dün michelin pilot taktırdım sadece arkaya inanılmaz oldu gerçekten en kısa zamanda önü de micheline çevircem. Diyebilirsiniz dün taktırmışsın hemen övüyosun lastiği lastiğin sonuna kadar arkasındayım arkadaşlar.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Belki merak edenler vardır diye yazıyorum ..

Lastikleri takali 300 km kadar oldu alismam biraz zor oldu çünkü bombeli bir lastik duz yolda biraz zorlandim acikcasi fakat virajları tek kelimeyle müthiş motor kendi kendine yatıp kalkıyor.. Islak performansı iyi diyebilirim hatta üzerindeki naylon plastiklerden sonra muthis.. ama kuru zeminde gerçekten çok çok iyi.. Pirelli diablo rosso 2 pulsar icin tavsiyemdir..
    İstanbul da olan arkadaşlar oktay motora gidebilir oktay abi gerçekten ilgili balans ayarı vs 10 numara insanlar..
    maktama, ellaksakir ve mustang256 bunu beğendiler.

safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Konuyu hortlatıcam biraz ama. Diablo Rosso 2 ile kaç km yaptınız. Önceki lastiklere göre performans nasıl_? Değerlendirir misiniz yeniden?

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı safak3457 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatıcam biraz ama. Diablo Rosso 2 ile kaç km yaptınız. Önceki lastiklere göre performans nasıl_? Değerlendirir misiniz yeniden?
    Güzel hortlak oldu tam şu sıralar lastik değişimi planlıyorum. Orjinallerle 13 bine dayandım. Daha gider ama yazın acaip uzun yol planlarım var. Değişmem gerek. Ucuz kaliteli neyde karar kıldı millet. MC 32 miyde neydi iyi dediydiler. Toplaşsın bakalım halk

HoodlumHavoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Selam arkadaslar ben de bu aralar lastikleri degistirmeyi planliyorum. Takipteyim.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    200ns icin michelin pilot street lastikle kullanan arkadaşım var gayet memnun yol tutuşunu hissedebiliyosunuz tavsiye ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler