Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Pulsar 200 NS Lastik Önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Şuan orj. lastikleri ile kullanıyorum henüz 200km oldu. ıslak zemin performansı çok kötü ama kuru zeminde gayet yeterli gibi geldi ama viraj yapmayı seven birisiyim. Orj. lastikleri bitireyimmi yoksa değişip virajların keyfinimi süreyim çok kararsız kaldım. Tecrübe edinen varsa zemin uygun olup lastik ısındıktan sonra viraj performansı nasıldır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Pirelli iyidir güven verir
    Fakat nerede kayacağını anlayamıyorsunuz. 40bin km irc ile kullandıktan sonra pirelli çok güven verici geldi. Fakat nerede kayacağını anlamadığım için düşme tehlikesi atlattım diyebilirim. Ayrıca takali 5500 oldu. Lastik ortadan duzlesmeye başlamış gibime geldi.

Uzun yol yapan adam savaya yönelsin. Bir dahakine öyle yapacağım.

Pulsar lastik ebatlarına göre...

Spor Tur lastiği istiyorsanız;
    Bridgestone Battlax BT-45 veya Pirelli Sport Deamon

Cadde Yarış lastiği isterseniz;
    Pirelli Diablo Rosso II

Metzeler Lasetec tavsiye etmiyorum. Bu lastik Metzeler'in vasat bir modelidir. Klasik motosikletler için tasarlanmıştır, eski lastik desenine sahiptir.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Konu iki yıl sonra hortlamis

Pulsarla maceramiz 8000 km surdu rosso 2 den gayet memnundum motordan da ..
    ama işte klasik motorcu muhabbeti motoru değiştirdik cbr 250 10.000 km kadar sonrasında da İnazuma ile yola devam ediyorum.
    Cbr de michelin vardı kıyas etmek gerekirse rosso 2 gerçekten en üst düzeyde yol tutuşu sağlıyor

Pulsarla son surat 151 km gormustum yani lastiğin yol tutuşu gidişine engel değildi.

Şimdiki motorumda da rosso 2 mevcut.
    Kısacası rosso2 candır.

Motosikleti
    R25
    Mıchelin varsa sıkıntı yoktur. Konu kapanmıştır 😬

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Hocam bu arada istanbuldamısın pulsar yakıt tüketimi şehir içi tam olarak nedir apache var su anda fakat üst segmente gecince fiyat performans olarak pulsar var sadece ama yakıt önemli fazla yakıyorsa böyle devam

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    ömceliğim viraj performansı olduğu içn sanırım bende rosso takacağım. Orj. yanak boyut 130 ama 140 taksam viraj performansı artarmı ?

Motosikleti
    R25
    Metzeler miş irc miş siz bu lastiklerle düz yoldamı gidiyorsunuz abi heleki irc berbat bi lastik kaliteyi ucuza aramayın Michelin Pirelli dunlop varsa gücünüz alın yoksa hiç bulaşmayın orjinalle bi süre devam maddiyat düzelince alırsınız

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar Pulsar için arazide de kullanabilecegim bir lastik tavsiye eder misiniz ?

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mıchelin varsa sıkıntı yoktur. Konu kapanmıştır 😬

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Hocam bu arada istanbuldamısın pulsar yakıt tüketimi şehir içi tam olarak nedir apache var su anda fakat üst segmente gecince fiyat performans olarak pulsar var sadece ama yakıt önemli fazla yakıyorsa böyle devam

bana soruyorsanız istanbuldayım evet bende pulsar 3 lt ortalama ile gidiyordu tvs kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.
    -------------

Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ömceliğim viraj performansı olduğu içn sanırım bende rosso takacağım. Orj. yanak boyut 130 ama 140 taksam viraj performansı artarmı ?
    Bir arkadaşım var pulsarın orijinal lastiği ile uçmakderede slider ve ayak peglerini eritti virajda o derece yani..
    bildiğim kadar orijinal ölçülerde kullanıyor yani ölçüleri büyütmeye gerek yok zaten arka maşageniş değil muhtemelen sığmakta zorlanacaktır.
    Bence orijinal ebattan şaşmayın derim

Şunu da şuraya bırakıp gideyim

Pisman bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Abi 3 lt yakıt ortalaması varsa ben Apache ile devam edim hiç moral bozmaya gerek mezar olsun beleş olsun hesabı 😬

Motosikleti
    2014 ybr esd
    adam iyi pilotmuş..helal olsun

metzeller kullanıyorm.çok memnunum.tavsiye edilir.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Yetenekli arkadaş

Zesta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Eğer maddi imkanınız varsa mutlaka Diablo Rosso II almanızı tavsiye ederim. Ama rosso 2 almayacaksanız metzeler lazertec veya pilot streete o parayı vermek yerine MİTAS MC 50 öneririm gerçekten güzel bir lastik tutuşu çok iyi. Rosso 2 li ve mc 50 li motorları sürdüm arada hissedebilecek kadar büyük bir fark yok. Maddi güç varsa rosso 2 yoksa mc50 arkadaşlar.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ben metzeler kullanmıstım baya iyiydi kayma falan olmuyordu yagmur camurda

Motosikleti
    R25
    Onu bunu dinleme kimsenin eleştiride bulunamayacağı michelin al yoksa kafanı çok karıştırırlar bilinçli yorum yapan çok kişi yok bende apache için aynı konu açmıştım ve bi çok konuda irc anlas marka lastiğin çok iyi olduğunu yazanları görüp almıştım ki almaz olaydım orijinal lastiğinden hiçbir farkı yoktu

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Rosso şehir içinde çok kısa sürede parçalanır kaymak gibi asfalt şart o lastiğe metzeler daha mantıklı seçim olacaktır fantezi aramaya gerek yok al tak iyilastiktir lapaş dağıtıcı firmasıdır lastik hakkında bilgi alabilirsin

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    ben fantazi yapıp mt 60 rs alcam arka 160 ön 120

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    Lastiği bilmem de videoyu sevdim ben.

Korumalar yerinde, anladığım kadarıyla yol çalışması nedeniyle trafiğe kapalı bir yol, hareketler güzel, abuk subuk bağırışmalar, apaçi hareketleri yok. Şöyle şeylerle gelin foruma.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mitas MC 50 kullandım Hyosungda 13bin km boyunca, hiç bir yanlışı olmadı, sınırlarında kullandım hep, son derece güzel performansı vardı. Fakat su tahliye kanalları yetersiz olduğundan ıslak zeminde çabuk patinaja düşüyordu. Şuan pulsar aldım, lastik değişirsem 4 mevsim kullanıma daha uygun olan MC32 alacağım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler