Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Pulsar 200 NS Lastik Önerileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben metzeler kullanmıstım baya iyiydi kayma falan olmuyordu yagmur camurda
    Çamurda kayıyor aga çamurda kaymayacak lastik zor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns 200
    ben metzeller aldım çok memnun kaldım yağmur ve kuru havada çok iyi tavsiye ederim.

snrdngurme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastiklerini üst marka lastiklerle değiştiren arkadaşlara bir sorum olacak, asfaltın bazı kaygan noktaları olur ya hani ayna gibi; pirelli veya michelin gibi üst sınıf lastikler bu gibi yollarda motorun kaymasını engelliyor mu? ben 900 km boyunca pulsarı üzerinde eurogrip yazan bir lastikle kullanıyorum viraj içlerinde vites düşürdüğümde arka lastik fıtı fıtı kayıyor böyle zeminlerde bir iki defa oldu tedirgin oldum. Sava mc 50 alsam en azından bu sıkıntıdan kurtulabilir miyim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mıchelin varsa sıkıntı yoktur. Konu kapanmıştır ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Hocam bu arada istanbuldamısın pulsar yakıt tüketimi şehir içi tam olarak nedir apache var su anda fakat üst segmente gecince fiyat performans olarak pulsar var sadece ama yakıt önemli fazla yakıyorsa böyle devam
    Dur bakalım daha konu kapanmadı karar veremedim bir türlü

Arkadaşlar mc 50 alsam diyorum bir yandanda rosso 2 ler kalitesini düşürdü diyorlar
    Nasıl lastik alacam motoruma şimdi

Asfaltta iyi tutunsun yağmurda toprakta kullanabileceğim lastik arıyorum

Motosikleti
    bajaj pulsar ns200
    ben 1 yıldır metzeler kullanıyorum. arkadaşım michelin almıştı. iki motorda ns 200 ben biraz uygun fiyata kaçtım. fakat her iki lastikte ayrım yapılamayacak kadar az hatta ön lastik metzeler avantajlı. ama toprak yada çamurda denenmedi çünki o yolların motoru değil istanbulun otobanı yada asfaltlı orman yollarında kullanıldı gezi maksatlı. her iki lastik te en az 7000 km kullanıldı. sonuç metzeler lastikler sanırım micheline oranla daha fazla km yapacak gibi duruyor. aynı kullanımda 1 mm fark var michelin cabuk azalmış.

Arkadaslar lastik fiyatlari cok yuksek. 500-600 tl butcem var. Orjinal lastiklerle idare etmek istedim fakat havalarin isinmasiyla iyice motoru tutamaz oldum. Hangi lastikleri onerirsiniz kaymamasi icin??

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ben Michelin taktırdım. Metzeler de iyi lastik. Daha önce de onu kullanmıştım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çamurda kayıyor aga çamurda kaymayacak lastik zor
    Konu dışı olacak ama,Yeni aldığın MG 150'de varmı problem?memnunmusun?

Alıntı erta73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Michelin taktırdım. Metzeler de iyi lastik. Daha önce de onu kullanmıştım.
    Metzelere 900 tl fiyat cektiler malesef..

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu dışı olacak ama,Yeni aldığın MG 150'de varmı problem?memnunmusun?
    500 km ye yaklaştık bakıma gideceğiz iyi kötü ayağımızı yerden kesiyor memnuyet göreceli attan inip eşşeğe bindik sonuçta ama ihtiyacım ve kullanım amacıma göre memnunum diyebiliriz ufak tefek şeyleri dışında 100 km de ortalama 3,5 - 4 lt arası bir tüketimim var rodaj sonrası biraz daha düşeceğini umuyorum sele biraz sert ilk aldığımdada öyleydı yenidir yumuşar dedim 100 lük olanıda öyleydi sonrasında yumuşamıştı bunun hala sert yumuşamazsa ufak bir işlem yapmam gerekebilir 5 vites 70 km de çok rahat titreşim 70 üzeri hissediliyor 80 be üzerinde ciddi artıyor zangır zungur olmasada kısa mesafe dısında el ayak uyuşturur gibime geliyor sadece depriyaj kütüğüne giden kabloda temassızlık gibi birşey var debriyaj çekilmeden motor marş yapmıyor vitesteyken debriyajı çektiğimde bazen marş basmıyor kabloyla oynadığımda marş yapıyor bakımda onu halledicem onun dışında bir sorunu yok far aydınlatmasını beğenmemiştim onada far ayarı yaptım ampülü led yaptım oda güzel oldu uzun yıllar binerim gibime geliyor motor biraz küçük kaldı altımda şuan prk vaktim yok boşluk bulduğumda gidonu biraz yükseltirsem biraz rahat ederim aynalarda çok alçakta kaldı onlarada aparat vs birşey ayarlayıp yükseltmeyi düşünüyorum hatta hero hunk aynasıda takabilirim hem beyaz rengi daha güzel uyar hemde biraz daha geniç açılı olduğundan çok daha iyi olur
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 km ye yaklaştık bakıma gideceğiz iyi kötü ayağımızı yerden kesiyor memnuyet göreceli attan inip eşşeğe bindik sonuçta ama ihtiyacım ve kullanım amacıma göre memnunum diyebiliriz ufak tefek şeyleri dışında 100 km de ortalama 3,5 - 4 lt arası bir tüketimim var rodaj sonrası biraz daha düşeceğini umuyorum sele biraz sert ilk aldığımdada öyleydı yenidir yumuşar dedim 100 lük olanıda öyleydi sonrasında yumuşamıştı bunun hala sert yumuşamazsa ufak bir işlem yapmam gerekebilir 5 vites 70 km de çok rahat titreşim 70 üzeri hissediliyor 80 be üzerinde ciddi artıyor zangır zungur olmasada kısa mesafe dısında el ayak uyuşturur gibime geliyor sadece depriyaj kütüğüne giden kabloda temassızlık gibi birşey var debriyaj çekilmeden motor marş yapmıyor vitesteyken debriyajı çektiğimde bazen marş basmıyor kabloyla oynadığımda marş yapıyor bakımda onu halledicem onun dışında bir sorunu yok far aydınlatmasını beğenmemiştim onada far ayarı yaptım ampülü led yaptım oda güzel oldu uzun yıllar binerim gibime geliyor motor biraz küçük kaldı altımda şuan prk vaktim yok boşluk bulduğumda gidonu biraz yükseltirsem biraz rahat ederim aynalarda çok alçakta kaldı onlarada aparat vs birşey ayarlayıp yükseltmeyi düşünüyorum hatta hero hunk aynasıda takabilirim hem beyaz rengi daha güzel uyar hemde biraz daha geniç açılı olduğundan çok daha iyi olur
    Büyük bir sorun çıkmasında önemli olan bu,bu tarz motor alacak kişilere MG150 mi yoksa Drift150 mi önerirsin.

Kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük bir sorun çıkmasında önemli olan bu,bu tarz motor alacak kişilere MG150 mi yoksa Drift150 mi önerirsin.

Kazasız belasız sürüşler.
    Drift tabikide daha iyi hem motoru farklı hemde gidişi hangisi daha iyi dersen ikisi arasında tabikide drift derim süperboy biraz daha fukara dostu diyebilirim aradaki fiyat farkı sorun olmayacaksa tercih driften yana yapılmalıdır ama bütçe drifte yetmiyor ise süperboy fiyat aralığında başka motorlar ile kıyasla süperboy derim beni evden işe götürüp getirmeye drifte olsa birşey değişmeyecek gidebileceğim hız belli mesafe kısa o yüzden aldım kilolu adamız dirift bisiklet gibi kalıyor altımda
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Selamun Aleykum yıllar sonra banada yazmak nasip oldu rosso 2 metzeler lasertec ve michelin pilot kullananlar yardım ederse sevinirim hangisi daha iyi?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler