Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

arkadaş bir haftalığına motoru istedi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    bende çok net olarak olmaz dedim. çünkü doğru düzgün motora binmişliği, tecrübesi yok. ayrıca dikkatsizde bir insan, pert edecek kendisini. neyse bu tamam abi dedi, bir şey söylemedi ama ortak arkadaşımızdan aldığım habere göre arkamdan bir ton abuk sabuk konuşmuş. birde arkadaş dedik biz bu adama yıllarca. hayat çok garip yahu. her dakika insana bir ders veriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    çok net olmazın açıklamasını yapsaydın ya?

hayabusa bu şakaya gelmez, az bilen adamın kullanacağı araç değil. motoru boş ver kendine yazık edersin diye...

birde bir laf vardır. borç veripte kötü olacağına vermeyip kötü olmak daha iyi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VlknDnmz, tanertc, OnurTr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok net olmazın açıklamasını yapsaydın ya?

hayabusa bu şakaya gelmez, az bilen adamın kullanacağı araç değil. motoru boş ver kendine yazık edersin diye...

birde bir laf vardır. borç veripte kötü olacağına vermeyip kötü olmak daha iyi.
    motoru alıp bodrum'a sevgilisinin yanına gidecekmiş, orada da gezeceklermiş falan filan. oğlum sen daha önce 250 cc den büyük motor kullanmadın, delimisin, divanemisin, bu motorun şakası olmaz, motoru salla ölürsün, sakat kalırsın, bunun vicdan azabını bir ömür sırtımda taşıyamam ben dedim.

daha ne denir ki?

hayır kendisi çok tecrübeli bile olsa vermem motoru. kemal sunal'ın sakar şakir diye bir filmi vardı, öyle bir tip. çok dikkatsiz. gelir benim eve, mutlaka ya küllük kırılır, ya bir çay bardağı ya da bardak altlığı birşey kırılır. o olmadı birayı koltuğa döker ya da bişeyleri devirir filan. biz onu öyle kabul ettik ama motor işinin oluru yoktu.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    eh o zaman gayet şakacı bir arkadaşmış. 250 cc den 1300 cc ye geçiş yapmayı düşünmekte cesaret işi. cahil cesareti de denebilir. vermemekle en iyisini yapmışsın....

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eh o zaman gayet şakacı bir arkadaşmış. 250 cc den 1300 cc ye geçiş yapmayı düşünmekte cesaret işi. cahil cesareti de denebilir. vermemekle en iyisini yapmışsın....
    bana kullanırım yahu ne olacak, yavaş yavaş giderim dedi. lan gazı milim açınca sapıtan bir motordan söz ediyoruz manyak olma, yürü git işine dedim. 250 cc lik kros vardı bunda zamanında. kaç kaza yaptı ben hatırlamıyorum sayısını. bir günde iki kere düştüğünü biliyorum. diyorum ya, şakar şakir diye.
    manofsteel bunu beğendi.

Yani konu açıp vicdanınızı temize çıkartmayın boşuna zira en iyisini yapmışsınız zaten , yakın arkadaş eş dost artçılı tecrübeli sair bir turluğuna, arkasında olsanız direktiflere uysa neyse, uzun yol , sevgili artçı ve bir über güçlü motor.

İyisimi çekiştirmesine misilleme olması açısından, bir şekilde aracı arkadaşınız vasıtası ile, bu yazılanları okumasını sağlatın, ve kendisini gerçekten sevdiğinizi anlasın.
    mithrelios ve mterayes26 bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Çelikat sen zaten vermem demişsin.Bendende bazen benim arabayı istiyorlar bende araç vermek prensibim değil diyorum.Sıkıntı olmuyor.Aynı şeyi motoru alıncada uygalayacağım.İstediği kadar profesyonel şoför olsun.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Motoru vermemekle iyi etmiş olabilirsiniz ancak burada arkadaşınızı evime gelince küllük kırıyo bira döküyo zaten dikkatsiz diyip reklam etmenize üzüldüm çünkü o arkanızdan konuştu diye kızmışsınız ama aynısını siz burada yapıyorsunuz. Amaç içinizi rahatlatmaksa gidip arkadaşınızla daha anlaşılır şekilde konuşmanızı öneririm. İkna olmazsa onun bileceği iş dersiniz.
    tanertc bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru vermemekle iyi etmiş olabilirsiniz ancak burada arkadaşınızı evime gelince küllük kırıyo bira döküyo zaten dikkatsiz diyip reklam etmenize üzüldüm çünkü o arkanızdan konuştu diye kızmışsınız ama aynısını siz burada yapıyorsunuz. Amaç içinizi rahatlatmaksa gidip arkadaşınızla daha anlaşılır şekilde konuşmanızı öneririm. İkna olmazsa onun bileceği iş dersiniz.
    sakar olduğunu belirttim, kötü bişey değil ki bu? yüzüne de söylüyorum bunu.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    babamın oğlu istese ağır konuşurum. iyi yapmışsın dostum. at avrat silah diyorum ben
    mterayes26 bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    insan sevgilisini kimseye vermez bununla eşdeğer bi durum. vermiyorum kardeş de geç.
    mterayes26 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir malın bir binicisi bulunur....

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    istediği motorda hayabusa 125lik bişe falan olsa neysede hayabusa emanet verilirmi arkadaş...bana soran olsa böyle bi duurmda ver 20 30 bini neyse değeri al git derim...

temurlenk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf 250
    hayabusa bu boru değil,inanın ki kendini öldürür o motorla hiç hata affetmez ,iyiki vermemişsiniz,bunuda ona açıkça söyleyin motordan değilde senin canından endişe ederim diye,küsen küser anlayan anlar ama hayat boyu vicdan azabı çekmekten iyidir bence.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    çok iyi yapmışsın . o arkadasın muhtemelen kendisini öldürürdü zaten onu alsa.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "bindiğin şeyleri kimseye vermeyeceksin" derdi dedem rahmetli
    berkcigdem bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemde bir hafta ha isteyen de kafayı yemiş mezardan babamla dedem çıksa vermem hele bir günlük te olsa sofuoğlu istese yine vermem
    -benim malım ben para vermişim senin benim malımla bir ortaklığın varmı ne yüzle böyle birşey itiyorsun.
    derim çok kötü bozarım katiyen konuşmam böyle arkadaşla (vay be şoktayım bir haftalığına motor ha)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Tabiki arkadas var arkadas var. Motorumu eskisehire gelip almama yardim eden arkadasima (tecrubeli) ben arabayla o motorla donuyordu kendine dikkat et bisey olursa motordan cok sana uzulurum demistim. Yine koyacak yerim olmadigi ve bayramda kullanmak istedigim icin bana garajinda yer vermisti arada bir bende kullanayim ki dedi kullan ama yakit koymana gerek yok dedim yedek anahtari da ona verdim. Bu kisiye birazda guven meselesi. Baskasi olsa ayni seyi yapmazdim kesinlikle.

Motosikleti
    Hayabusa
    Aradım meşgule verdi. Hey Allahim ya. Başımıza iş aldık iyi mi?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)