Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 Motor Ruhsat İşlemleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Merhabalar. Yeni bir motor aldım. Fakat ruhsatı bayinin çıkarmasını istemedim kendim yapmak istiyorum işlemleri. Çünkü sırf bu işlemler için uygun fiyatı sunan bayi araştırdım hep söylenen fiyatlar 600-700 TL. Yaşım 21 bu da etkiliyormuş. Önemli bir husus var tek bildiğim şey ilk önce sigorta çıkarmam gerektiği , bunun için koalay.com ve ya sigortam.net adreslerinden uygun fiyatla sigorta yaptıracağım. Sigortadan sonra ne yapacağım nereye gideceğim hiç bilmiyorum. Üsküdar'da ikamet ediyorum. Bana yol gösterirseniz çok minnettar kalırım sizlere. Uzun olduysa özür dilerim. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Sigorta için şair sigortadan teklif al mutlaka güzel fiyat yapıyorlar kalan proseduru emniyetten öğrenebilirsiniz ;)
    Fr.Sante bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    motoru aldıgın bayii uyumluluk belgeleri fatura vs gibi belgeleri verecek sana.. onunla dedigin gibi once trafik sigortası yaptıracaksın.. sora iem in web sitesinden randevu alacaksın ama işlemi sadece hikametin nereye baglıysa orada yapabilirsin.. yani hikametin üsküdarsa üsküdar subeden yapacaksın..

randevunuda aldıktan sonra saatinde emniyete git sana k9 belgesi verecek soora ek1 belgesi fln doldurman gerek ama bunlar karısık işler en azından benim anlamadıgım seyler =) ondan dolayı emniyet yanında illa bir muameleci denk gelecektir onlar 20 tl karsılıgı dosyanı olustururlar o dosyanı tekrar emniyete gotureceksin ve ruhsatını alacaksın...

biraz karısık anlattıysam kusra bakma =)
    Fr.Sante bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)