Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA - NXR 160

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar bu modelin 2015 tanıtımı yapılmış yabancı dilim yok araştıramıyorum , türkçe bir kaynak bulamadım bilen birisine rica etsem araştırabilirmi ? Honda merkezini aradım sormak için bilgilerimi aldılar biz size döneriz dediler 3 gün oldu arayan yok.Model çok güzel tenere havasında hem arazi hem şehir kullanıma uygun motoruda 160 cc olduğu için hem yakıt yönünden hemde alım fiyatı yönünden uygun olur diye düşünüyorum.

1- Bu model türkiyeye gelirmi ?
    2- 2015 modellerini türkiyedeki markalar hangi tarihte hangi fuarda açıklıyor ?

bu videosu
    http://www.youtube.com/watch?v=Y9Yz9QW6Z5c
    bunlarda resimler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Derbi ETX
    Ters maşa koysalarmış keşke

Honda'nın kalitesine laf yok ama İnşallah yakıt ekonomisi gibi konulara girmemiştir.Eğer yakıt ekonomisi diye bir şey varsa motorda kanımca yol endrolarından olur gibi.Zaten videoda da asfalt ve toprak yoldan başka yere girmiyor sanırım.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar honda türkiye ile görüştüm ne yazık ki bu konuda belirttiği nxr160 ve cb125f modelleri 2015 yılında gelmeyecekmiş. Ayrıca şunu çok merak ediyorum bu marka motosikletler neden türkiye pazarıcı incelemiyor bence hepsinin özellikle japon grubunun üst düzey yöneticileri japon o nedenle türkiye pazarını anlayamıyorlar Honda msx 125 grom modeli 7.200 tl den satan honda bu NXR160 modelini aynı fiyata peynir ekmek gibi satmazmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Arkadaşlar Honda Nxr160 modeli için Hondayı talep yağmurunu tutsak olmazmı.

http://honda.com.tr/bize-ulasin

Yukarıdaki linkteki formu "Honda Nxr125 modelini 2015 yılında ülkemizde görmek istiyoruz" diye dolduracak kaç kişi çıkar acaba ?
    -Haydi arkadaşlar formu dolduralım ısrarla bu modeli isteyelim , size geri dönüş sağladıklarında sonucu burda paylaşalım.

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    NX 4 falcon yavrusu gibi duruyor. Bu da muhtemelen Brezilya yapımı falandır.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Brezilya üretimidir. NXR 150 nin hafif büyütülmüş ve modernize edilmiş versiyonudur.
    Pek çok brezilya üretimi motosiklette olduğu gibi emisyon kuralları çerçevesinde türkiye ve avrupada satışı mümkün değildir.

Türkiyede satılsaydı 7500 tl den aşağı zor olurdu.PCX 150 den daha pahalı brezilyada, bizde pcx 8200 tl.

az daha koyup 9bine crf250 alabilirsiniz.

http://www.honda.com.br/motos/Paginas/NXR160Bros.aspx

NXR160

NXR150

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Brezilyadan motor gelebilecek olsa bundan önce bir sürü seçenek var.

XRE300, CB300R, XL700 transalp, NX4, CG150 Tİtan, Yamaha TENERE 250 vs vs.
    cenkito bunu beğendi.

Cb300r Bununla ilgili Türkiye'de bir bilgi bulamadım.Ne zaman gelir yada geldi de benim mi haberim yok

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu modellerin neden gelmediğini, üç kuruşluk egsoz gazı salınımı yapan küçük hacimli motorsikletlere emisyon koşulu koyan akıllılara sormak lazım. Şu millet bugüne dek ne çektiyse hep devlet yöneticilerinden çekti.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Ön - arka disk ve dijital gösterge Türkiye'ye gelmez gelse'de 15 bin olur herhalde fiyatı.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön - arka disk ve dijital gösterge Türkiye'ye gelmez gelse'de 15 bin olur herhalde fiyatı.
    artı enjeksiyonlu
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)