Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fermuarlı Pantalon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC700X
    Merhabalar,

Her gün iş-ev arası motor kullanıyorum. Günlük pantolon üzerine giymek için Revit'in yağmurluğun dan almıştım. Çok memnunum ama soğuklar başladı İstanbul da, malum. İş yerine de motor pantolonu ile dolaşmak istemiyorum, botları çıkartıp pantalon değiştirmek içinde çok imkan olmuyor, o yüzden fermuarlı günlük pantolon üzerine giyinenlerden bahsediyorum.

Revit ve LBC nin yandan fermuarlı, korumalı, motor pantolonları var alternatif olarak. LBC'nin kinin iç astarı var extra, Revit'in ki kalın ama astarsız. Her iki modelde de diz koruması var.

Revit piyasada şu an bulunamıyor. LBC için ise yağmurda fermuarlar dan su aldığı söyleniyor.

Bu tip pantolon kullan varmı? Tavsiyeniz ne yönde olur?

Kazasız günler ..
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC700X
    Yokmu kullanan ?

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    LBC kullanıyorum, su aldığını hatırlamıyorum.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Almayı düşündüğüm bir ürün.
    Alternatif olabilir.
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...iyah_8821.html

Motosikleti
    Dominar D400
    lbc hakkında forumlarda araştırma yaptınız mı bilmiyorum ama şu linkleri vereyim ben yine de.
    link1

link2

link3 #5 nolu mesaj

link4

bu linklerde çok fazla bilgi bulabilirsiniz.

Ben de Ankara'da hergün 25'er km git-gel toplam 50 km yol yapıyorum. RevitAxis'i alıcam, Feyizoğlu'ndan almak istediğim için bekliyorum, hizmetlerini sevdiğim,güvendiğim bir firma olduğu için ürünün oraya gelmesini bekliyorum,ama diğer bazı sitelerde var görünüyor.
    mehmetenis ve ozgurcakici bunu beğendiler.

Bende tam bu konuyu araştırıyordum . Önerileriniz için çook teşekkürler.
    ozgurcakici bunu beğendi.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.torchsuits.com mis gibi tulum. 900-1000 tl aralığında ama en temiz çözüm bu

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    LBC nin yandan fermuarlısı var, dün sabahki yağmurda (İstanbul Anadolu yakası) beklide oturma şeklimden dolayı ön taraftan su aldı iç astarını çıkartmıştım, sandalyede oturur gibi olduğumdan biriken su kucağıma toplanıyor.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lbc yi 3 senedir kullanıyorum pantolonüzerine giymek ıcın çok ıdealdir. hergun işe giyiyorum ve rahat çıkarıyorum ama kesınlıkle su alır. üzerine mutlaka yagmur gıymek zorundasın. Bu arada soğuktan koruması gayet yeterli

Held'in boyle bir pantalonu var. Bi incele istersen sitesinden. Her iki bacak disinda boydan fermuar var. Kolay giyilip cikatlrtilabiliyor.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    LBC'yi mart ayından bu yana kullanıyorum, içliğiyle üşüme durumu olmuyor ancak sağanak yağışlarda mutlaka su geçiriyor. Diz koruması ve kalça koruması var. Bağcılar'dan Maltepe'ye gidişte az yağan yağmurlarda hiç geçirmediği de oluyor ancak çok güvenilir değil. Bir arkadaşın dediği gibi üzerine basit bir yağmurluk şart.

Motosikleti
    NC700X
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lbc hakkında forumlarda araştırma yaptınız mı bilmiyorum ama şu linkleri vereyim ben yine de.
    link1

link2

link3 #5 nolu mesaj

link4

bu linklerde çok fazla bilgi bulabilirsiniz.

Ben de Ankara'da hergün 25'er km git-gel toplam 50 km yol yapıyorum. RevitAxis'i alıcam, Feyizoğlu'ndan almak istediğim için bekliyorum, hizmetlerini sevdiğim,güvendiğim bir firma olduğu için ürünün oraya gelmesini bekliyorum,ama diğer bazı sitelerde var görünüyor.

LBC'yi eledim. Şu dakikaya kadar ancak 10 kişiden sadece biri memnun.. Genel sıkıntı, fermuarlardan su alıyor olması.

Revit Axis şu ana kadar beğendiğim. Ancak memlekette kalmamış malesef.. Bu gün tüm Hasanpaşa yı gezdim, hiç bir yerde yok. Var gözüken internet sitelerini de arayınca stokta yok diyorlar, yani balon.

Deneise'in ki normal pantolon olduğu için direk geçiyorum.

Held'in mağazasına gittim bu gün. Malesef çok hantal. Normal pantolon üzerine giymek için çok uğraşıyorsunuz, yandaki fermuarı açsanız bile..

Tulum güzel ancak ben sevmediğim için geçtim, çok pahalı birde...
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Feyizoğlu REvit Axis'in bu ay sonuna (doğru) geleceğini söylemişti(15 gün kadar önce, tam da emin olamıyor gibiydiler). Ay sonu oldu olacak ama şimdilik bir gelişme yok gibi, ürün sitelerine eklendiğinde haber edilmek için mailimi ekledim uyarı sistemlerine.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    NC700X
    Kadıköy Honda Mototal'a uğradım bu gün. Spidi'nin şu linkteki yandan fermuarlı modeli bu akşam gleiyormuş. Malesef göremedim, yarın mağazada dediler. İnternetten baktım ama kaliteli görünmedi, fiyatı da Revit'ten pahalı..
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ozgurcakici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Honda Mototal'a uğradım bu gün. Spidi'nin şu linkteki yandan fermuarlı modeli bu akşam gleiyormuş. Malesef göremedim, yarın mağazada dediler. İnternetten baktım ama kaliteli görünmedi, fiyatı da Revit'ten pahalı..
    Spidi'nin ürünü mutlaka güzeldir, kullanışlıdır, hoştur, ancak Benim için fiyatı şimdilik fazla( knox zero 2 eldivene 380 tl bayıldım daha 3 gün önce ama eller önemli bilgisayar işinde, korumak gerek) . fiyat/performans olarak revit'e karar kılmıştım ben araştırmalarım sonucunda.

Pantalonu alınca kışlık takım da tamamlanmış olacak, sonra sıra lastik değiştirmek, yan çanta almak... Bu yıl resmen motor'a ve ekipmanlara çalıştım, daha da bitmedi alacaklar yahu :D
    mehmetenis ve ozgurcakici bunu beğendiler.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Ben normal pantolon üzerine kalın bir yağmur pantolonu giymek yerine, Tech 90'ın kışlık su geçirmez, kevlarlı kot pantolonu üzerine muşamba gibi olan yağmur pantolonlarından kullanıyorum. Bu havalarda dahi hiç üşümüyorum.
    Tech 90 hem çok güzel duruyor, hem çok şiddetli yağış yoksa yağmur pantolonu giymek zorunda kalmıyorum hem de dizlik vs uğraşmıyorum.

Revit'in kullandığım yağmurluğu şu: http://www.motosuperstore.net/REVIT-...K,PR-1375.html
    Şu da Tech90 kot pantolon: http://www.simrug.com/shop/jean/dayt...blue-kevlar-2/

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı serotizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben normal pantolon üzerine kalın bir yağmur pantolonu giymek yerine, Tech 90'ın kışlık su geçirmez, kevlarlı kot pantolonu üzerine muşamba gibi olan yağmur pantolonlarından kullanıyorum. Bu havalarda dahi hiç üşümüyorum.
    Tech 90 hem çok güzel duruyor, hem çok şiddetli yağış yoksa yağmur pantolonu giymek zorunda kalmıyorum hem de dizlik vs uğraşmıyorum.

Revit'in kullandığım yağmurluğu şu: http://www.motosuperstore.net/REVIT-...K,PR-1375.html
    Şu da Tech90 kot pantolon: http://www.simrug.com/shop/jean/dayt...blue-kevlar-2/
    Forum başlığı sahibini bilmem ama benim alt-üst yağmurluğum zaten var(scoyco), yağmurluk içine-pantolonun üstüne- kalın bir eşofman giyiyorum, oluyor sana kışlık yağmurluk:D Ancak işyerinde giyip çıkarması hızlı rahat ve biraz da şık bir şeyler aradığım için fermuarlı pantolon bakıyorum. Hani işyerinde strip-tease yaparmış gibi pantolon çıkarmak görüntü açısından hoş olmuyor, gerçi kimsenin bir şey dediği yok ama.
    Başlık sahibinin de gerekçesi benimle aynı sanırsam, strip-tease kısmına katılır mı bilmem

Tech90'ı da bayağı bi incelemiştim, ondan da 1 adet alıcam ama yaza artık.

Motosikleti
    NC700X
    Alıntı serotizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Revit'in yağmurluğundan bende de var. Ancak soğuk havada donduruyor, doğal olarak. Ben işyerinde bu tip motor jeaniyle gezemiyorum çoğu zaman. O yüzden tak çıkar bir pantolon arıyorum. Ayrıca bu tip motor jean'leri kesmiyor o kadar da soğuğu. Çünkü hava alması için yapılmışlar. Hava almazsa çok terletir.

Şu an f/p olarak Revit önde gidiyor.

Motosikleti
    NC700X
    Son durumu şu arkadaşlar;

İstanbul'un her yerinde Axis aradım ama yok maalesef. Bir kaç gündür soğuktan motoru kullanamıyordum, gündüz neysede gece içlik bile kesmiyor. Bu gün feyzoğlu'na gittim. Axis 2 haftadan önce gelmez diyince, Revit Factor aldım. Biraz bol aldım, içine kot çok rahat giyiliyor.

Yalnız bugün aldığımda içliğini çıkarmadan giyince bayağı terletti, hem içilik hem kot

Sıcak günler herkeze..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)