Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul avr. yakası Vasıfsız Eleman ( İş Arıyorum)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Arkadaşlar end elk. okudum 3 sene hem okul hem staj( Staj ı kemerburgazda arena bilg. da yaptım 3 sene ) staj sonrası işe alındım 1 sene sonra babamlarla çalışmak için ayrıldım. 2007 den beri deri giyim üretim magazazılık ugraşlıyorz ama baktıkki bir yere getirmeyeck.

Haftaya İstanbula dönüyorum Meslek olarak secebilecegim bir iş arıyorum parası mühüm değil maksat iş ögrenmek meslek edinmek.

Daha önce Derdimi aç mıştım sizlere üstüme 3 ay hapis kararı var geçen seneden kira borcu için tahatdüt den. ( 17000TL)

Sıkıntı olurmu bilmem gireceğim yerde gayri resmi çalışmam lazım ssk olsa üstüme başka hacizlerde var zaten kesilir.

Durum itibari ile yaş oldu 26 bi an önce bi baltaya sap olmak lazım çok geç olmadan meslek sahibi olmak lazım.

Aklımda,

Reklamcılık ( montaj basım vs.)
    TEknik servis byeaz eşya vs.

otomotiv tamir bakım vs.

Uygun her iş kabulüm.

Teşekkürler.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    calismaya azimli olduktan is veren bunu anladiktan sonra hic sorun degil bulursun is...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    yeni is yasalarina gore sigartasiz calismak calistirmak buyuk yukumluluk sigortasiz olarak ancak kuryelik yaparsin bitane honda yada ybr alip 1500+ prim ile calisirsin yada taksicilik vs yaparsin meslek dallarinda sigorta onemli iscinin encok arandigi meslek insaat vb bunlarda sigortasiz calistirmaz fakat oto elektirikten anlarsan sana yardimci olmaya calisabilirim maslak otosanayi de tanidiklar mevcud

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    içinde bulundugun sıkıntıların ıcın bısı dıyemem bu iş verenle alakalı bırsey tabıkıde. ama ınsan ıstedıkden sonra herseyı basarır. şahsen ben 12 yaşımdan beri çalısıyorum ve 27 yasındayım yıldız teknk mezunuyum saçımda sakalımda beyaz dolu ama karsılıgınıda aldım alıyorum...

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Belli oluyor karşılığını aldığınız kapıya 60-70 bin tl'lik motorlar çekmişsinizAllah daha çok versin

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Çalışma konusunda sıkıntı yok Maaş beklentimde yok yol masrafım Kuzgun a haftada 30 tl benzin parası çıksın siğaram alkol um yok zaten para gidecek.

Oto elektirik de çalışmışlığım yok ama yapmadığım yada yapamayacagım iş değil. elektronık okuduk ama 2007 den beri işin uzgındayım kısa zamanda pişerim yine.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/139133-motomax-is-ilani.html beklenen iş geldi sanırsam
    dockerengin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)