Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ikinci motorum geldi :))) mutluyum ama garip hissediyorum :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Herkese iyi geceler,

Ben normalde 5 yıldır ktm kullanıyorum. yani duke 200 ile başladı bu sevda 390 ve 690r ile devam ediyor. ama bu cuma gunu fazer 8 ABS aldım. bu arada duke 690r hala kullanıyorum...ktm yi bı arkadasım kafama sokmustu ve duke200 ü aldıktan sonra arkadasım bıdaha baska motora bınemıceksın demıstı. hakikatende o gunden sonra ktm den başka motora bınemedim o zevki alamadım.690 ı almadan önce mt07 yı kullandım bıraz ama ı ıh olmadı duke690r cok daha agır bastı bende her konuda. 2 gundur fazerı kullanıyorum ama ne yalan söliyim ben bi türlü duke690r dan aldıgım keyfi alamadım ki çok buyuk bır hevesle aldım ben fazeri. bu arada yanlıs anlamayın fazerı kötülemiyorum efsanedir kendisi... şimdi kafamda şu soru var ben hem 690r ı satsam hemde fazerı satsam acaba gıdıp dırek ktm 1290superduke r ABS mi alsam diye dusunmüyorum degıl... acaba aramızda böle bir sorun yasayan oldumu atıyorum başka markalar ıcın... eger olduysa bunu nasıl yendıler yada bu duruma nasıl alısabıldıler banada anlatırlarsa cok sevınırım. yada ne gıbı bır cozum buldular.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bu saatte uykusuz birakir adami iste motor sevdasi
    Barkin çok övdü 1290 ı harbinden taş gibi motor ama bir okadarda pahali
    İki motoru satip onu almazdim.
    Vergisi çok 23400 euro fiyati artci için sıkıntı .kasko yaptırmak şart
    tragedie ve berkcigdem bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    seni bu saatten sonra 1290 paklar ayarla butceni kavus hayaline...
    berkcigdem bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Seninki psikolojik olmus biraz sartlandirmissin kendini galiba yoksa abarttigin kadar farklar olmaz gibi
    Maslak bunu beğendi.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeterince istemeden her şeye sahip olmanın yan etkisi olabilir mi bu devamında doyumsuzluk vs...?
    erincengin, Maslak, hakikiteker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk göz ağrın olduğundan pisikolojik olarak böyle hissediyorsun bence
    Maslak bunu beğendi.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Hayırlı olsun. Bişeye takıldım; 5 yıl önce ktm duke 200 le başladı bu sevda ama duke 200 2 yıl önce çıkmadı mı ?? Kafam karıştı bilgi yanlışım varsa düzeltin
    xawa bunu beğendi.

6uven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeterince istemeden her şeye sahip olmanın yan etkisi olabilir mi bu devamında doyumsuzluk vs...?
    Tam ben yazıcaktım, siz benden önce davranmışsınız Allah daha çok versin, hayırlı olsunda böyle konuları görünce ülkede ki gelir adaletsizliği daha iyi anlaşılıyor, Biz Bin liraya iki bin liraya çinli motorlar bakarken milletin iki tane var kıymet bilmiyor.
    Çok zenginlik = Hiçbir şeyden tatmin olamama
    mehmetenis bunu beğendi.
    GidemediğiN YeR SeniN DeğildiR...

Motosikleti
    xmax250
    ikisinden birini bana bagısla kafan agrımasın =)
    berkcigdem, loop ve hamzarat bunu beğendiler.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Fazer8 in nesini beğenmedin. Onu yazarsan belki başka motosiklet bakabilirsin. Monster, z800, er6n....
    Hoşnut olmadığın dengemi? kalkış mı? hafif likmi ? ses mi?

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evvet sayın seyirciler enteresan bir vakayla karşı karşıyayız. Ne diyeceğimizi bilemiyor, ne tepki vereceğimizi kestiremiyoruz bu durum karşısında.

Ama yine de tek bir ss paylaşmak istiyorum sizlerle şu konudaki ruh halimi açıklayan buyrun:

[IMG]www.egonomik.com/wp-content/uploads/2012/06/ucak-kazasi-facebook.jpg[/IMG] Edit: ss gözükmedi nedense :D
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı 94CanRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Bişeye takıldım; 5 yıl önce ktm duke 200 le başladı bu sevda ama duke 200 2 yıl önce çıkmadı mı ?? Kafam karıştı bilgi yanlışım varsa düzeltin
    yok orda şunu demek ıstedım ben . 5 yıldır ktm kullanıyorum. sonra duke 200 sevdasından başladı anlamında yazdım. yanı orda demek ıstedıgım duke modelleri sevdası. ben bıraz devrık yazmısım yoksa duke 200 - 2012 duke 125 2011 cıkıslılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer8 in nesini beğenmedin. Onu yazarsan belki başka motosiklet bakabilirsin. Monster, z800, er6n....
    Hoşnut olmadığın dengemi? kalkış mı? hafif likmi ? ses mi?
    fazer ıcın kotu bısı demıyorum motor super canım. benımkı sadece psikolojik birşey.

bi arkadaşda doyumsuzluk demiş. ben motora ilk başladıgım gunden berı hayalim hep fazer sahibi olmaktı onu son nokta olarak dusunurdum. aldım kavustum hayalımede ama sadece bekledıgım tepkiyi alamadım kendımden cok mutlu olmam gerekırken bı turlu olamadım. ınsan motoruna bence seve seve bınmelı ben onu bı turlu yakalayamadım işte.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok orda şunu demek ıstedım ben . 5 yıldır ktm kullanıyorum. sonra duke 200 sevdasından başladı anlamında yazdım. yanı orda demek ıstedıgım duke modelleri sevdası. ben bıraz devrık yazmısım yoksa duke 200 - 2012 duke 125 2011 cıkıslılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

fazer ıcın kotu bısı demıyorum motor super canım. benımkı sadece psikolojik birşey.

bi arkadaşda doyumsuzluk demiş. ben motora ilk başladıgım gunden berı hayalim hep fazer sahibi olmaktı onu son nokta olarak dusunurdum. aldım kavustum hayalımede ama sadece bekledıgım tepkiyi alamadım kendımden cok mutlu olmam gerekırken bı turlu olamadım. ınsan motoruna bence seve seve bınmelı ben onu bı turlu yakalayamadım işte.
    Direk iki motoruda sat uzerine ekle parayi 1290 i cak durdugun kabahat, yok biz 1000 lira para bulamiyoruz yok zenginlik doyumsuzluk yazan arkadaslar sizin ekonomik durumunuz kimseyi ilgilendirmiyo birakin bu haset fakir fukara edebiyatini

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu saatte uykusuz birakir adami iste motor sevdasi
    Barkin çok övdü 1290 ı harbinden taş gibi motor ama bir okadarda pahali
    İki motoru satip onu almazdim.
    Vergisi çok 23400 euro fiyati artci için sıkıntı .kasko yaptırmak şart

ya şimdi yalan sölemıyım cok butce derdı olan bı adam degılım. 1290 a bayılıyorum ve heralde 2015 mart - nısan gıbı ben ıkısınıde satıcam. şuan bu sureye kadar bınıcem sonra satıp o aradada bıraz para bırıktırıp 1290 a kavuscam bu gıdışle bu gozukuyor.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Bende hayabusa nin yanına bir 1190 ya da 1290 Advanture koysam mi acaba? Uzun yol yaparken hayabusa'dan daha az yorulurum.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Pek aynı tatta bir örnek değil ama ben bir oyun oynuyordum zamanında, oyunda hep idealimdeki tankı almak istemiştim (evet tank oyunu :D). Bunun için çok uğraştım, oyun içi çabaladım, gold vs. biriktirip aldığımda aslında hayal ettiğim yani gözümde büyüttüğüm kadar da öyle mükemmel olmadığını görünce sk***m ben bırakıyorum deyip oyunu bırakmış hayatımda yeni bir sayfa açmıştım . Biliyorum çok benzer bir örnek değil ama aşağı yukarı aynı psikolojik durum, umarım bu işin sonunda siz de benim yaptığım şekilde motosikleti bırakmazsınız
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek aynı tatta bir örnek değil ama ben bir oyun oynuyordum zamanında, oyunda hep idealimdeki tankı almak istemiştim (evet tank oyunu :D). Bunun için çok uğraştım, oyun içi çabaladım, gold vs. biriktirip aldığımda aslında hayal ettiğim yani gözümde büyüttüğüm kadar da öyle mükemmel olmadığını görünce sk***m ben bırakıyorum deyip oyunu bırakmış hayatımda yeni bir sayfa açmıştım . Biliyorum çok benzer bir örnek değil ama aşağı yukarı aynı psikolojik durum, umarım bu işin sonunda siz de benim yaptığım şekilde motosikleti bırakmazsınız
    yok canım motoru bırakmam :D ama bende bılıyorum psikolojik birşey oldugunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hayabusa nin yanına bir 1190 ya da 1290 Advanture koysam mi acaba? Uzun yol yaparken hayabusa'dan daha az yorulurum.

düşündüğün vakit - kaybı - suç - kabahat :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Evet yahu, döviz kuru sapitmaz ise 2015 fuardan bir ktm 1290 Advanture çözeyim ben.
    berkcigdem bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Bende pulsar ın yanına 250 lik bir çapır alayım diyorum ne dersiniz ;)

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer arkadaşları bilemiyorum ancak gıpta edecek bir durumum yok. Fakir edebiyatı yapan var mi bilmiyorum ancak farklı bir bakış açısı getirmek adına merak ettim dostum çocukken kaç tane bisikletin vardı çok özel değilse? Bir de her istediğini istediğin anda yerine getiriyor muydu ailen ))) hadi çocukluğunu anlat bize herkes elindeki makinelerden çok çok daha iyisine sahip olsun hasetlik ile alakalı değildi yorunum. Yarın öbür gün ben de fuardan yeni alacağım motosikletin fotolarini paylasacagim kismetse. Hasetlik ve nazar benim de korktuğum durumlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)