Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mondial

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı CT.ATC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli motor alanlar zaten keyfinden almıyor, f/p oranına göre alıyor. Ben kendi motorumu geçen yaz 3 ay sabah 8 gece 2 lere kadar aynı günde 2 farklı işte çalışarak aldım tatil yöresiydi, ne karıyla kızla yedim, ne gittim bir tane alkol alıp keyif sürdüm. Tek keyfim akşam işten yattığım barakaya dönerken 1 tane sigara yakmaktı denize karşı o da motorumun hayalini kurarak. Haftada bir gün iznim vardı onda da ölü gibi yatıyordum yada bankaya para yatırmak için şehir merkezine iniyordum.

Yani şunu diyeceğim. Benim kendi emeğimle aldığım "sözde dökülen" çinli motor, senin babanın aldığı japondan daha keyif veriyor. Hadi eyvallah.
    Benim babam bana tek bir motorlu araç almış değil. Ağır sacmalamissin ne yazık ki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim babam bana tek bir motorlu araç almış değil. Ağır sacmalamissin ne yazık ki.
    Benim lafım size veya herhangi birine direkt değildi, sadece kendimi ifade ettim. Zira klavye başında hiç tanımadığım insanlara sataşmak adetim değildir.

Motosikleti
    Hayabusa
    Benim lafım size veya herhangi birine direkt değildi, sadece kendimi ifade ettim. Zira klavye başında hiç tanımadığım insanlara sataşmak adetim değildir.
    İyi de bende japon kullanıyorum ve benim mesajimin hemen altına yazmışsın. Kim olsa bana yazmış der.
    CT.ATC bunu beğendi.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Lanet olsun aldığım güne

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun aldığım güne
    Mondial in en berbat modellerinden birisini almışsın. Geçmiş olsun.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çin malında olabilecek şeyler bunlar, merak etmeye gerek yok. Fren diski düşebilir, tekerlek firlayabilir, ortadan ikiye bölünebilir.
    fren diski düşmesi nedir ya tekerlek fırlayabilir bunlar bakımsız motorun halidir japona da bakma teker fırlar orası uçar burası gider

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ağzı olan olur olmadık konuşur konuşsunlarda. Kimin lafına sözüne dikkat edip inanılacağınıda bu sayede anlıyoruz

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    olayın birde su boyutu var,

ben bu motoru cross için aldım, her ne kadar şimdilerde yapamasamda.

cross dedim mi iş değişiyor, elbet arazide düşmeler kalkmalar vs oluyor,

istemeden de olsa araca zarar geliyor. japonda olsa bunlardan nasibini alıyor

amma iş tamirata, parca değişimine, bakıma gelince işler değişiyor.

kaliteli japonun neredeyse bir parca fiyatına çinliyi yeniliyorsun.

tamam japon kadar güçlü değil belki güvenilirde değiller

ama 2,5-3 senedir ne yolda kaldım nede basıma iş actı.

bu yuzden motorumu seviyorum, kim ne derse desin ben secimimden memnunum.

gün olur aynı tarz japon motorda alsam gene araziye bunla giderim kırılacaksa bu kırılsın

çünkü toplamam kolay ve ucuz olur
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial in en berbat modellerinden birisini almışsın. Geçmiş olsun.
    yahu hayabusa parasını bir motosiklet için ayırabiliyorsun, sonra burda çin motor almam diyorsun. o parayı motora ayırabilecek durumdayken zaten mondial alırsan lastik değnekle kovalarlar adamı. ilk sopayı en fakir olanımız vursun

jeton geçmiyor mu anlamıyorum. empati? aylık gelirimiz 10000lira ama çin motor seviyoruz. sado-mazo.

çin fetişistiyim ben.

cenkito, jakabo_ist, CT.ATC ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu hayabusa parasını bir motosiklet için ayırabiliyorsun, sonra burda çin motor almam diyorsun. o parayı motora ayırabilecek durumdayken zaten mondial alırsan lastik değnekle kovalarlar adamı. ilk sopayı en fakir olanımız vursun

jeton geçmiyor mu anlamıyorum. empati? aylık gelirimiz 10000lira ama çin motor seviyoruz. sado-mazo.

çin fetişistiyim ben.

http://i132.photobucket.com/albums/q...e-78-kt-so.jpg
    solmyr bunu beğendi.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115

jeton geçmiyor mu anlamıyorum. empati? aylık gelirimiz 10000lira ama çin motor seviyoruz.
    Çok güldüm ya ,Allahda seni güldürsün..
    solmyr bunu beğendi.

abaf11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 SFC
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Benim birkaç konuda artık sessizliğimi bozmam gerekecek. Ben mondial kullanıyorum. İlk motorumu almaya karar verip motor kullanan bir arkadaşa gittim. Hocam (meslek öğretmenlikti bıraktım) çin alma gel sana japon alalım dedi. Arkadaş ayda da 1000 tl ödemem var 20 ay sürecek. Valla kardeşim dedim 4000 bilemedin 4500 tl para çıkartırım. Sıfır dersen plaka ruhsat, ikinci el dersen alım-satım, vergi, sigorta her iki koşulda da ekipmanlar bu rakama dahil. Bana dedim motor öner. Honda 125 cc titan mı cg mi öyle birşeyler dedi. Kendisinde de var. Beğendim motoru, dedim ok, bul alalım. Arkadaşlar 2006 modeli en düşüğü 50.000 kmde paket motoru oda km doğruysa. Tecavüz edilmiş resmen motora. Vazgeçtik. ybr 125 dedi, baktık, apaçi motoru her yerlerine bişeyler takmışlar, yürüyen pavyon olmuş motorlar. Neyse japon malı bulamadık. Kore falan olsun dedik oda yok. Kanuni falan baktık ya çok para ya hurda. Alamadık bir motor. Neyse ben dayanamadım mr 150 vulture alalım dedim. O ne hocam elinde kalır, gitmez paslanır yolda masaj yapar falan dedi. İnat edince aldık. Bindi motoru ilçeye getirdi. Hızını beğendi. Titreşim yok. Yolda dökülmüyor emin olun. Alıyosunuz bir tork ayarlı cırcır, sıkıyosunuz kapının önünde yağ değişiminden yağ değişimine orasını burasını hiç sorun olmuyor. 5500km de şuan motor. Son 2000 kmsini ben yaptım. Daha tık demedi. Sibop ayarı kaçık olduğundan (motora sibop ayarı yaptığını zanneden bir sibop ayarlamıştı) biraz yakıyor ve biraz çiğ benzin atıyor. Bilene sordum, bindi, dinledi, kokladı, sibop ayarı yaptır sorun yok motorda sibop ayarı bozuk dedi. Dağ bayır geziyorum. En önemli nokta şu, 2013 model 3600 kmde motora 2250 tl ödedim. Satış ve sigorta dahil 2500 tlye almış oldum yani. Ehliyet ve ekipana 1500 tl para kaldı ki ehliyet tam maliyeti 500 tl burda.
    Şimdi eyvallah çin malı çin malıdır ama, 8000 tlye msx125 honda almak çin malı almaktan mantıklımıdır?
    Tamam bütçe uygunsa bende gidip mondialin 650 cc motoruna 25000 lira vermem ama bütçeniz uygun değilse ya paketten çıkma hurda, ya apaçiden çıkma ayaklı pardon tekerli pavyon ya çin malı arasında kalıyorsunuz. Adamlar kimseyi kazıklamıyor arkadaşlar, ne kadar ekmek o kadar köfte. 125 cc gerçek japon msx125 8000 tl iken adam 4000 tlye plaka dahil veriyordu benim motorun sıfırını. E hondanın kaliteli olması zaten zorunluluk o fiyatla. Ben şunu öğrendim, bakarsanız üzmüyor arkadaşlar, bakmazsanız japonda üzer. Biraz geç üzer ama muhakkak üzer.

O yüzden mh drift alayımmı diye soran üyelerimize repsol al diye akıl veren arkadaşlardan ricam, bedava aklı bende veririm. Sizce cebinde repsol alacak parası olsa drifte bakar mı? Ben Borcumu bitirince V-Storm almayı düşünüyorum. Sizce V-Storm alacak param olsa mondial alırmıydım?

Lütfen yorum yaparken fiyat kalite kıstasını kullanın sadece kalite kıstasını değil. İnazuma ile drifti kıyaslamanın herhangi bir mantığı yoktur. Bir inazuma 3, msx125 2 drift alabiliyor. Birzahmet kaliteli oluversinler.
    Kim ne derse desin kendin için en isabetli kararı vermişsin,bütçene bakacaksın,maddi durumuna bakacaksın,kendine uygun olanlar arasında en iyisini alacak,merakını gidereceksin,onun bunun kuyruğuna değil her zaman kendi olanakların peşine takıl.Bende mondial cup ile başladım devam ediyor ve memnunum,bundan sonra ya drift yada 150 kt sıfır almak.Son noktayı 125 ybr ile koymak.Kim ne derse desin,kim nederse desin,araştır,danış,fikir alışverişi yap,imkanların en güzelini al.Gerisi laf ebeliği,çelik çomak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

"MV-Agusta F4CC" Madem kalite,alın bu motoru.Ondan sonra parası çine yetenlere yorum yapın.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Motora ilk baslayan adam icin en mantiklisi 2. El temiz cin mali motor, o da max 2.500 TL olursa , bana mantiksiz gelmiyor, ama 4000 ler veya daha ustu fiyatlarin kasiligi kesinlikle degil bu motorlar, mondial in en yakisikli modeli bence vulture, zevkler renkler tartisilmaz tabiki, hayirli olsun iyi gunlerde kullan

arkadaşlar yeri değil biliyorum ama hazır konu çinden açılmışken konu hızlı cevaplarla akarken bende sorumu sorayım asya rx 250 yi önerirmisiniz dağ bayır çamur gezmek için atlayıp pek hoplamam bana yetermi yoksa basıma belamı olur

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Çinli motor alanlar zaten keyfinden almıyor, f/p oranına göre alıyor. Ben kendi motorumu geçen yaz 3 ay sabah 8 gece 2 lere kadar aynı günde 2 farklı işte çalışarak aldım tatil yöresiydi, ne karıyla kızla yedim, ne gittim bir tane alkol alıp keyif sürdüm. Tek keyfim akşam işten yattığım barakaya dönerken 1 tane sigara yakmaktı denize karşı o da motorumun hayalini kurarak. Haftada bir gün iznim vardı onda da ölü gibi yatıyordum yada bankaya para yatırmak için şehir merkezine iniyordum.

Yani şunu diyeceğim. Benim kendi emeğimle aldığım "sözde dökülen" çinli motor, senin babanın aldığı japondan daha keyif veriyor. Hadi eyvallah.
    o Duyguyu bilirim .. Benımde ılk motorum tvs apacheydi.. Hergün üstüne ufak ufak para koyarak biriktirip almıştım.. Hatta Mondial mcx alcakken bi arkadaştan biraz borç alıp üstüne koyup tvs aldım.. iyi ki de öyle yaptım diyorum.. hatta 4. motorumuda tekrar 2.el apache aldım 0 km mcx vulture parasına .. birazda piyasayı takıp etmek ve elinde nakıt para olmasıyla alakalı .. taksitle almak zorunda kalmadıkca çinli bakmazdım sanırm.
    CT.ATC bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Benim birkaç konuda artık sessizliğimi bozmam gerekecek. Ben mondial kullanıyorum. İlk motorumu almaya karar verip motor kullanan bir arkadaşa gittim. Hocam (meslek öğretmenlikti bıraktım) çin alma gel sana japon alalım dedi. Arkadaş ayda da 1000 tl ödemem var 20 ay sürecek. Valla kardeşim dedim 4000 bilemedin 4500 tl para çıkartırım. Sıfır dersen plaka ruhsat, ikinci el dersen alım-satım, vergi, sigorta her iki koşulda da ekipmanlar bu rakama dahil. Bana dedim motor öner. Honda 125 cc titan mı cg mi öyle birşeyler dedi. Kendisinde de var. Beğendim motoru, dedim ok, bul alalım. Arkadaşlar 2006 modeli en düşüğü 50.000 kmde paket motoru oda km doğruysa. Tecavüz edilmiş resmen motora. Vazgeçtik. ybr 125 dedi, baktık, apaçi motoru her yerlerine bişeyler takmışlar, yürüyen pavyon olmuş motorlar. Neyse japon malı bulamadık. Kore falan olsun dedik oda yok. Kanuni falan baktık ya çok para ya hurda. Alamadık bir motor. Neyse ben dayanamadım mr 150 vulture alalım dedim. O ne hocam elinde kalır, gitmez paslanır yolda masaj yapar falan dedi. İnat edince aldık. Bindi motoru ilçeye getirdi. Hızını beğendi. Titreşim yok. Yolda dökülmüyor emin olun. Alıyosunuz bir tork ayarlı cırcır, sıkıyosunuz kapının önünde yağ değişiminden yağ değişimine orasını burasını hiç sorun olmuyor. 5500km de şuan motor. Son 2000 kmsini ben yaptım. Daha tık demedi. Sibop ayarı kaçık olduğundan (motora sibop ayarı yaptığını zanneden bir sibop ayarlamıştı) biraz yakıyor ve biraz çiğ benzin atıyor. Bilene sordum, bindi, dinledi, kokladı, sibop ayarı yaptır sorun yok motorda sibop ayarı bozuk dedi. Dağ bayır geziyorum. En önemli nokta şu, 2013 model 3600 kmde motora 2250 tl ödedim. Satış ve sigorta dahil 2500 tlye almış oldum yani. Ehliyet ve ekipana 1500 tl para kaldı ki ehliyet tam maliyeti 500 tl burda.
    Şimdi eyvallah çin malı çin malıdır ama, 8000 tlye msx125 honda almak çin malı almaktan mantıklımıdır?
    Tamam bütçe uygunsa bende gidip mondialin 650 cc motoruna 25000 lira vermem ama bütçeniz uygun değilse ya paketten çıkma hurda, ya apaçiden çıkma ayaklı pardon tekerli pavyon ya çin malı arasında kalıyorsunuz. Adamlar kimseyi kazıklamıyor arkadaşlar, ne kadar ekmek o kadar köfte. 125 cc gerçek japon msx125 8000 tl iken adam 4000 tlye plaka dahil veriyordu benim motorun sıfırını. E hondanın kaliteli olması zaten zorunluluk o fiyatla. Ben şunu öğrendim, bakarsanız üzmüyor arkadaşlar, bakmazsanız japonda üzer. Biraz geç üzer ama muhakkak üzer.

O yüzden mh drift alayımmı diye soran üyelerimize repsol al diye akıl veren arkadaşlardan ricam, bedava aklı bende veririm. Sizce cebinde repsol alacak parası olsa drifte bakar mı? Ben Borcumu bitirince V-Storm almayı düşünüyorum. Sizce V-Storm alacak param olsa mondial alırmıydım?

Lütfen yorum yaparken fiyat kalite kıstasını kullanın sadece kalite kıstasını değil. İnazuma ile drifti kıyaslamanın herhangi bir mantığı yoktur. Bir inazuma 3, msx125 2 drift alabiliyor. Birzahmet kaliteli oluversinler.

Merhaba,

Öncelikle cok guzel bır yazı yazmıssın. ama bende sunu söylemek isterim . dikkat ettıysen forumda ılk motorum vs gıbı baslıklarda ınsanlar butcelerını yazıyor yazmıyolarsada burdakıler soruyo kaç paran var dıye. elinde olan bütçeye göre en guzel motor tavsıye edılmeye çalışılıyor. burda git mondial al dıyende var honda yamaha suzuki ktm bmw al dıyende var. bu arada çin motoru alan arkadasda bılıyo cok guzel bır motora bınmedıgını. bu arada en kalıtelı motora ne bakım yaptıır ne bısı 20.000 km heryeri dökülür.ama şuan bı arkadasımda fzr6 var 73.000 de ve kız gibi motor hala. şuan sokakta gezen 2012 motorların cogunu cebınden cıkartır. bu senın motoruna ne kadar guzel bakıcagın ile alakalı...motor = para ıyı motora bınceksen para verceksın yoksa elınde olan para ile en ıyıye bınmeye çalışıcaksın. ben buna laf etmem. benım tek kızdıgım sınırlendıgım nokta atıyorum 5 tane motor yazıyorlar sızce hangısı dıyolar. abi listede mondial yuki var altındada hondada yamahada bu saçma işte yazmıcaksın oraya ya mondıalı yada hondayı. heralde bunu yazarsan sana orda ben honda yamaha ktm bmw derım akıl var mantık var. yoksa senın dedıgıne sonuna kadar katılıyorum aylık 1.000 tl kazanılıyor dıye bu ınsanlar motora bınmıcek degıl gücü neye yetiyor ise ona binicek ama gucunun yettıgının en ıyısıne...o zaman arabayada bınmesınler. heryer mercedes - bmw - audi dolu olsun.
    tinerci ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayabusa

çin fetişistiyim ben.

http://i132.photobucket.com/albums/q...e-78-kt-so.jpg
    çin malı almam demiyorum. gidip haouje alırım mesela. o da çin malı ama elli tane mondial'in içinden geçer kalite olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Öncelikle cok guzel bır yazı yazmıssın. ama bende sunu söylemek isterim . dikkat ettıysen forumda ılk motorum vs gıbı baslıklarda ınsanlar butcelerını yazıyor yazmıyolarsada burdakıler soruyo kaç paran var dıye. elinde olan bütçeye göre en guzel motor tavsıye edılmeye çalışılıyor. burda git mondial al dıyende var honda yamaha suzuki ktm bmw al dıyende var. bu arada çin motoru alan arkadasda bılıyo cok guzel bır motora bınmedıgını. bu arada en kalıtelı motora ne bakım yaptıır ne bısı 20.000 km heryeri dökülür.ama şuan bı arkadasımda fzr6 var 73.000 de ve kız gibi motor hala. şuan sokakta gezen 2012 motorların cogunu cebınden cıkartır. bu senın motoruna ne kadar guzel bakıcagın ile alakalı...motor = para ıyı motora bınceksen para verceksın yoksa elınde olan para ile en ıyıye bınmeye çalışıcaksın. ben buna laf etmem. benım tek kızdıgım sınırlendıgım nokta atıyorum 5 tane motor yazıyorlar sızce hangısı dıyolar. abi listede mondial yuki var altındada hondada yamahada bu saçma işte yazmıcaksın oraya ya mondıalı yada hondayı. heralde bunu yazarsan sana orda ben honda yamaha ktm bmw derım akıl var mantık var. yoksa senın dedıgıne sonuna kadar katılıyorum aylık 1.000 tl kazanılıyor dıye bu ınsanlar motora bınmıcek degıl gücü neye yetiyor ise ona binicek ama gucunun yettıgının en ıyısıne...o zaman arabayada bınmesınler. heryer mercedes - bmw - audi dolu olsun.
    zorlamazsan bozulmaz.

bir çin atasözü.

Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmayınca olmuyor !

Ben önümüzde'ki ay motosiklet almayı düşünüyorum taksitle alacağım, imkanlar beni Mondial Drift'e sürüklüyor 3.500 lira sıfır faiz 9 taksit.

4.000 liraya kadar 9 taksitli 2. el CBF 150 varda biz'mi almadık ?

Nakit param olsa açıkçası asla bakmam Driftin yüzüne gider direk 2. el YBR - CBF alırım, ancak nakit olmayınca el mahkum kafa gardiyan..
    4 aydır alıyon sende haha

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ya celikat anlatamadım sana derdimi üstad. Bindiğin motorun ölüs 20 bin lira. Şimdi değer mi dersen, evet değer. Fazlasına değer. Alabilirmisin dersen, bu yıl ödemelerim çok, alamam. E ozaman "busa" alacak parayı ayarlayana kadar motorsuz mu gezelim birader? Çinli minli, bugün 250 km yol yaptım. Evet servisi rezalet ötesi, abicim yemişim garantisini dedim, dışarda yaptırıyorum bütün bakımlarını. "Ustam gayet düzgün çalışıyo, yağ değişimlerini bakımlarını geciktirme, bizim oğlanda aynısı var 20 bin kmde daha bikere gelip biyerini açmadı" dedi. Ha haklısın, çin nereye kadar. Benimde aklımda borçlarımı bitirince inazuma gibi bişey almak var. Ama şuan bütçe buna elverdi.

Sıfır vulture parasına ybr diyen arkadaşlar, afedersinizde itin pijin elinden geçmeden düşmüyor ybr nin fiyatı. Honda cg 125 diyen arkadaş, aceyi diyosan çin malı motor oda. Ve bugüne kadar görüğüm en çirkin motorlardan biri. Honda stickeri yapıştırınca honda olmuyor maalesef. 98 model ybr alınca sanayiden çıkmaz. ADam anlatıyor, kendim 35 binde sattığım motoru 3 yıl sonra satılık gördüm, kmsi 32 bindeydi diye. Böyle bir ülkede paketçilerin kuryelerin tek geçtiği titan-ybr grubunun ikinci eline nasıl güvenip alacaksınız? Ustaya baktırırız, iyide adam yağ katkısı kullanıyor, yağ kesiyor sesi o nasıl olcak?

Ekipman hariç 5000 tl üzeri bütçeniz varsa eyvallah, cbf den başlar seçenekler. Ama ekipman dahil 3000-3500 lira bütçe ile alınacak motor?

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 aydır alıyon sende haha
    Bunu 16 Eylül 2013'de Mondial 125 drift mi 150 Mcx Roadracer mı? diye konu açıp sonra 30 Ekim 2014'de gt250r vs mondial drift'mi ? diye konu açan birisi'mi söylüyor ? Hahahaha

Sen Mondial Drift almaya niyetlendiğinde motor 2.800 liraydı şimdi motoru alanlar sattı fiyatı 3.500 oldu sen hala ...
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)