Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bugun başıma gelen talihsiz kavga :) ve buyuk bır kaza atlatmam...

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Butun öküz şöforleri toplamışlar bızım memlekete vermişler.2. köprüden avrupadan - anadolu yakasına geçtim gidiyorum en sağ şeritten ve hızım 80-90 gayet uslu uslu gıdıyorum saat 18:30 civarları falan . hayvanoğlu hayvanın teki bir makas attı yani heralde aramızda maks 30 cm mesafe kaldı. ve malum bugun yagmurluydu istanbul bazı yerlerde zemin ıslaktıda. neyse otobanda öle bir ıslaklık yoktu. yemin ederım şalterim attı başladım adamın peşinden gitmeye bu arada sürücüde maks 25 yaşında bir apaçi. bir kaç makas falan daha attı ama dengesizce kullanıyor bende kendımı rıske atmadan peşinden gidiyorum. bi kaç kez yanına gelip aç camı dedim ama hiç oralı olmadı. herneyse sonunda ileride durdu trafikden dolayı. bende bunun bi 10-15 metre arkasından hemen emniyet şeridie kaçtım arkadaş en sağda duruyo bende emniyet şeridinden 20-30 km hızla yavaslayarak geldim ve direk ayağımı kaldırıp herifin aynasına vurdum ve doğal olarak kırdım bu arada opelin yeni güzel bi arabasıydı. ben tabi aynagı kırınca adam kornaya bastı ve direk motoru sağa çektim indim arabadan camına bi tane vurdum eldivenler falan varya güveniyoruz kaskı falanda cıkarmadım :D neyse cocuk ındı arabadan bi küfür etti bana o arada arkadaki araçdan adam indi onu gördüm. sonra bana doğru gelirken bir küfür daha muhterem genç apaçi arkadasımız daha 3. küfürü etmesine fırsat kalmadan benden cok sağlam bir kafa darbesi aldı. almasıyla beraber zaten yere kapaklanması bir oldu ve ben hızımı alamadım ya bir tanede suratında bi yere tam bılmıyorum o korumalı hayvan gibi eldivenlerlede bi tane yuzune darbe aldı ama cocugun suratından kan aktıgını gördüm. hemen 3-5 kişi beni tuttu kenara aldılar adamı gebertmiyim diye. bu arada boyum 1.75 ama 7 yıl kick box yapmış bir insanım yani ALLAH korusun o adamı orda gebertirim bize sinirlerimize hakim olmayı öğrettiler ama tutamadım kendımı cıdden. çocuk hala küfür ediyo falan. benı tutan adamlardan bırı kı tahmınen 50 li yaşlarda bi abi kardeşim adamı öldürcen başıına bela alıcaksın aileni düşün diye bi laf etti ve ben o anda sakinleştim. aradan 2-3 dk geçmedi 3 tane motorlu polislerden geldi ama bir gelişleri var o motordan bir inişleri var bizim polislerin görseniz vayy anam vayyy dersiniz. noluyo burda dedi dedim böle böle o arada kaskı falan cıkardım tabi. güzel kardeşim bin motora devam et biz bu o.ç. yi hallederiz bıktık bunun gibiler yüzünden motorcuların kaza yapmalarından dediler bende şaşırdım bu tepkilerine cunku baya adam yaralama var işin içinde :D neyse eminmisiniz isterseniz gidelim rapor falan tutalım dedim yok kardeşim devam et sen sakin sakin dediler ve bende gittim sonra o çocuga ne oldu naptılar inanın bilmiyorum ama adam benden güzel bir akşam dayağı yedi. bende sonra eve geldim falan sakinleştim baya sonra kendi kendime şunu söyledim ya adam psikopat çıksaydı belinde silahı vs olsaydı gibi şeyleri düşündüm. valla ben bi pok yedim ama sakin olmak gerekiyor aslında... hepimize kazasız belasız sürüşler
    karacabeg, polo34, mehmetenis ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Ahaaa beeeen 175 boy 3 yıl kickboks , 1 yıl wıngchun. Sopa ile inenlerle oyuncak gıbı oynarım :D

polısler olayı farklı anlamıs yoksa opelın aynayı adamın burnunu öderdin , wing chun olunca 3-5 kısı tutamıyor aradan cıkıyorsun :D
    cousinecruis bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaaa beeeen 175 boy 3 yıl kickboks , 1 yıl wıngchun. Sopa ile inenlerle oyuncak gıbı oynarım :D

polısler olayı farklı anlamıs yoksa opelın aynayı adamın burnunu öderdin , wing chun olunca 3-5 kısı tutamıyor aradan cıkıyorsun :D
    yok ya polislere baya söledim polislerde gördü yani aynayı adamın halini falan :D devam et dediler :D bu duruma bende şaşırdım kesin motorlu polisler diye böle oldu yoksa normal devriye falan olsaydı ben hala şuan karakoldaydım :D
    mterayes26 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Plakayı arkadan almışlardır :D bir süre sonra mahkemesiyle şusuyla busuyla uğraşabilirsiniz ,

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alsalar çoktan ifade vermeye çağırırlardı . Olay belli olduğunda

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakayı arkadan almışlardır :D bir süre sonra mahkemesiyle şusuyla busuyla uğraşabilirsiniz ,
    çocuk plakayı alabılcek durumda degıldı pek :D bide benım motorun plakası altta imkansız okuması plakayı cıkartıp alta taktırdım ben güzel durmuyor diye. arkasından eğilip okuman lazım :D polisten yana sorunum yok ya onlar baya bendendi :D[COLOR="Silver"]
    mehmetenis ve mterayes26 bunu beğendiler.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi benim tanıdığım biriyle atışmış motorluyken. sonra geçip gitmiş yanından bulaşmayayım diye. adam alkollüymüş peşinden gelip vurmuş arabayla. çocukta 2-3 parça platin var sekerek yürüyor şimdi. vuran içerdeydi en son ama ne yazar. hülasa, sopayla da inmiyor bazıları aklında bulunsun. gerçi benden büyüksün yaşamışlığın vardır ama aklıma geldi sen anlatınca.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim tanıdığım biriyle atışmış motorluyken. sonra geçip gitmiş yanından bulaşmayayım diye. adam alkollüymüş peşinden gelip vurmuş arabayla. çocukta 2-3 parça platin var sekerek yürüyor şimdi. vuran içerdeydi en son ama ne yazar. hülasa, sopayla da inmiyor bazıları aklında bulunsun. gerçi benden büyüksün yaşamışlığın vardır ama aklıma geldi sen anlatınca.

Kardeş nerelerini yasadım ben , arkadasın demek aynaya bakmadan suruyor . İsterse silahla insin özel harekat komando eğitiminde anamızı bellediler . Atlama , takla ve sürünmede ayrıca youtube ' a wingchun and guns yaz ve gör . Kal saglıcakla
    mehmetenis bunu beğendi.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzeri benimde başıma geldi benzinciden ana yola çıkarken 18'li yaşlarda bi .iç telefona kafa egik görmeden yola çıkıyor üstüme geliyor. kornaya asıldım ana yola çıkıyosun gelen var bak diye. beyfendi motoru görünce rahatsız oldu. üzerime gelmeye devam edip beni karşı şeride bariyerlere attı ve çıktı. burası iki şeritli E5 in yan yolu. Devamında bu dayaklık o.ç yanında bi arkadaşıda var, arkadan gelip beni yalıyarak geçti ve önüme kırıp sıkıştırp gaza basıp uzadı.

Ben peşinden asıldım tabi ilerde yol tıkandı o.ç nin tahmin etmediği şekilde. şerit arasında yanında durdum. aklımdan aynı senin gibi aynasını kıırp indirip ağzını yüzünü darp edip kanatmak geçiyor. Ama dedim sakin ol her sorunluyu adam edemessin. Camı açtırdım başladım bağırmaya. Bu veletde yediği boku biliyor korktu ama hala yiğitliğe bok sürdürmemek için inersem kavga ederiz ayağında. Bu bana artislenirken yanındaki arkadaşına baktım. Yedikleri pisliğin farkında olduğundan hiç sesi çıkmıyor. Ama sürücü çocuk bariz hala kaşınıyor.

La havle dedim uzatmadım ve devam ettim ama dalmak içimde ukte kaldı. Yaptığı terbiyesizliğin üzerine 2. sini yapması yenilir yutulur değildi.

Bazen bu p.iç lere iyi biders vermek farz oluyor. Yarın bigün başka bi motorcuyada aynı boku yicek çünkü.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzeri benimde başıma geldi benzinciden ana yola çıkarken 18'li yaşlarda bi .iç telefona kafa egik görmeden yola çıkıyor üstüme geliyor. kornaya asıldım ana yola çıkıyosun gelen var bak diye. beyfendi motoru görünce rahatsız oldu. üzerime gelmeye devam edip beni karşı şeride bariyerlere attı ve çıktı. burası iki şeritli E5 in yan yolu. Devamında bu dayaklık o.ç yanında bi arkadaşıda var, arkadan gelip beni yalıyarak geçti ve önüme kırıp sıkıştırp gaza basıp uzadı.

Ben peşinden asıldım tabi ilerde yol tıkandı o.ç nin tahmin etmediği şekilde. şerit arasında yanında durdum. aklımdan aynı senin gibi aynasını kıırp indirip ağzını yüzünü darp edip kanatmak geçiyor. Ama dedim sakin ol her sorunluyu adam edemessin. Camı açtırdım başladım bağırmaya. Bu veletde yediği boku biliyor korktu ama hala yiğitliğe bok sürdürmemek için inersem kavga ederiz ayağında. Bu bana artislenirken yanındaki arkadaşına baktım. Yedikleri pisliğin farkında olduğundan hiç sesi çıkmıyor. Ama sürücü çocuk bariz hala kaşınıyor.

La havle dedim uzatmadım ve devam ettim ama dalmak içimde ukte kaldı. Yaptığı terbiyesizliğin üzerine 2. sini yapması yenilir yutulur değildi.

Bazen bu p.iç lere iyi biders vermek farz oluyor. Yarın bigün başka bi motorcuyada aynı boku yicek çünkü.

ne yalan söliyim kavga etmek hiç tercih etmedıgım bırseydır. cunku cıdden 7 yıl ben bunun egıtımını aldım karsımdakı adamı gebertırım döverek ve bıde bunlar yuzunden hapislere düşmeme arkamdan aılemı uzmeme gerek yoktur dıye kaçarım hep kavgadan tamam abı ozur dılerım sen haklısın der geçerim . ama ciddiyim bugun dayanamadım tutamadım kendımı. yaptıgımda yanlıs bılıyorum ama napim işte dur dıyemedım kendıme ınsanlar ayırmasaydı agzı burnu daha beter dagılırdı onun...
    GP500-1st, mterayes26 ve mehmetenis bunu beğendiler.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Ellerine sağlık kardeşim helal olsun. Allah zeval vermesin :-) sakin olmak lazım. Lazım ama bu p.içler hakediyor.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Böyle bir kavgaya karışıp hayırduası alacağın hiç aklına gelmemişti değilmi?? Ohhh yemin ediyorum içim soğudu! Allah razı olsun, vuran ellerine sağlık kardeşim ama bir dahaki sefere dikkat et. Bu tür itler için başıdı derde sokmaya değmez.
    Sokollu ve mehmetenis bunu beğendiler.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    ellerine sağlık

ama seninde dediğin gibi ya psikopat olsaydı, ya silahı olsaydı?.. diye sormaktan insan kendisini alamıyor...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    O'eller öpülülür ama sakin ol kardeş ne çıkacak belli olmaz işte bazen insan Tutamıyor kendini

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum eline sağlık
    motorlu polisler ve yunuslar bizim gibi motorcuların halini biliyor. şimdi yanlış anlama olmasın ufak motor kullanan cub çılara vs. pek sallamıyor ama enduroculara gerçekten ılımlı yaklaşıyorlar.
    mehmetenis bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eline sağlık
    motorlu polisler ve yunuslar bizim gibi motorcuların halini biliyor. şimdi yanlış anlama olmasın ufak motor kullanan cub çılara vs. pek sallamıyor ama enduroculara gerçekten ılımlı yaklaşıyorlar.
    bu da saçma bir yaklaşım.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Selamün Aleyküm hayırlı cumalar beyler genelde yunuslar motorcuları tutarlar.Endurocu crosçu fark etmez.Kavga olayına gelince ALLAH korusun herkesin ailesi var.Adamlar trafikte yol verme kavgası yüzünden birbirlerini öldürüyorlar.Ne Aileler yıkılıyor.Sakin olmaya çalışın.Biri kung fu ile öldürür öbürü box ile öldürür öbürü mermi ile öldürür.Ama öldürmeyen ALLAH öldürmez mermide yeseniz.Size haddim olmayarak naçizane bir uyarıda bulunucam değerli kardeşlerim önümüzdeki ay safer ayı lütfen sinirlerinize hakim olun.Sanırım bu pazar akşam ezanından sonra safer ayına giriyoruz.Allah yardımcımız olsun.
    mehmetenis bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm hayırlı cumalar beyler genelde yunuslar motorcuları tutarlar.Endurocu crosçu fark etmez.Kavga olayına gelince ALLAH korusun herkesin ailesi var.Adamlar trafikte yol verme kavgası yüzünden birbirlerini öldürüyorlar.Ne Aileler yıkılıyor.Sakin olmaya çalışın.Biri kung fu ile öldürür öbürü box ile öldürür öbürü mermi ile öldürür.Ama öldürmeyen ALLAH öldürmez mermide yeseniz.Size haddim olmayarak naçizane bir uyarıda bulunucam değerli kardeşlerim önümüzdeki ay safer ayı lütfen sinirlerinize hakim olun.Sanırım bu pazar akşam ezanından sonra safer ayına giriyoruz.Allah yardımcımız olsun.
    ben müslüman değilim, o zaman dövebilirim.
    mterayes26 ve telike bunu beğendiler.

Motosikleti
    ktm 1190
    bunun müslümanlıkla yada başka bir din ile alakası yok.yazdıgı seydede cok haklı ki bende yazımda yazdım kendımı tutamadım dıye ve yazının en sonundada dedıgım gıbı eve gıttım kendı kendıme dedm ya cocukta silah yada başka bırsey olsaydı dıye... ıyı bırsey yapmadıgımıda bılıyorum normaldede kaçarım kavgadan hep abi tamam özür dilerim der uzaklaısırım ordan haklı oldugum halde sadece sınırlerıme hakım olamadım. o zaman sen müslüman değilsin döv ama bi gun karsına bırısı çıkar müslüman hristiyan dinlemez eşşek sudan gelinceye kadar temiz döver ki bu benim içinde geçerli başka kişiler içinde o zamanda böyle bir cevap verme lütfen... haklı oldugumuz seylerde haksız yere dusmeye hıc gerek yok. zaten ınsanlar motora saygı duymuyorlar dahada saygısızlaşmasınlar.
    mehmetenis bunu beğendi.

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha dün polise çarpıp kaçtı birisi, onun için sizi göndermişlerdir.

http://7sabah.com/?part=newsadvance&inc=newsadvance&id=9991

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)