Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

''Motosikletler Sağ taraftan gider''

Motovento
    REKLAM ALANI

bugün 3 şeritli bir yolda orta şeritten gidiyorum sağ şeritten adam yavaş yavaş şeridime girmeye başladı kornaya bastım hiç oralı olmadı gazı kesmesem üstüme çıkacak... Işıklarda yakaladım üstüme mi çıkacaksın görmüyor musun beni dedim. Verdiği cevap karşısında şok oldum motosikletler sağ şeritten gider dedi. Burada hız sınırı kaç ? Ben senin verdiğin vergiyi vermiyor muyum sorular cevapsız tabi bastı gitti. Zihniyetini sevdiğimin ülkesi...
    mete_han, EverHarD*, D e m i r ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bana da dediler onu , motosikletsen sağdan gideceksin diye . O da bastı gitti üşenmedim 12 km takip ettim yakaladım kapıları kilitledi , bende anteni ve iki dikizini kırdım . Giderkende arka sağ sinyale tekme attım , kösele taban çizme sayesinde çatladı .
    2move, phradrel, tanertc ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    bu ulkede yazili kurallarin bi anlami yoktur.
    pratikte ne oldugu, kulaktan, sagdan soldan duyulanlar daha onemlidir.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    gelsin benim busa'ya anlatsın onu gerizekalı.
    manofsteel, ercan41, mterayes26 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Motosiklet ne?
    felixerd, mterayes26 ve 2move bunu beğendiler.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    bana en sağ şeritten giderken sen motorsun emniyet şeridinden gideceksin diyen haftada en az 4 günah gecesi evladı çıkıyor, bıktım artık bu vizyonsuz öküz insanların doluştuğu adi ülkeden
    harung, ferhatkars, mterayes26 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ne?
    süper shadow 250

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana en sağ şeritten giderken sen motorsun emniyet şeridinden gideceksin diyen haftada en az 4 günah gecesi evladı çıkıyor, bıktım artık bu vizyonsuz öküz insanların doluştuğu adi ülkeden
    hele yanlarında kadın varsa birde tribe giriyorlar hele biraz da durumu düzgünse inip saldırıyorlar yanındakı kadınsa özür diliyor çünkü kadının yanında kavga edilmez , eğer kaşarsa dostunun dayak yemesını ızlıyor . Çünkü çok güzel sağ direk vururum
    TEKNECI ve mehmetenis bunu beğendiler.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    23 yıldır motor kullanıyorum, özellikle akşam saatlerinde korkarak biniyorum motora, bu kadar çok ahmak nasıl bu ülkede bir araya gelmiş inanaılır gibi değil
    mehmetenis, TEMBEL, pnongrata ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HamzaGcr1079 adlı üyeden alıntı
    bugün 3 şeritli bir yolda orta şeritten gidiyorum sağ şeritten adam yavaş yavaş şeridime girmeye başladı kornaya bastım hiç oralı olmadı gazı kesmesem üstüme çıkacak... Işıklarda yakaladım üstüme mi çıkacaksın görmüyor musun beni dedim. Verdiği cevap karşısında şok oldum motosikletler sağ şeritten gider dedi. Burada hız sınırı kaç ? Ben senin verdiğin vergiyi vermiyor muyum sorular cevapsız tabi bastı gitti. Zihniyetini sevdiğimin ülkesi...
    Iste bu gibi insanlarda beyin yerine saman balyasi var.
    HamzaGcr ve TEMBEL bunu beğendiler.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Sağ dan gitsek de değişen yok ki orada bile adam sellektör yapıyor emniyet şeridine atacak gibi üstümüze geliyor emniyet den gidiyoruz bu sefer zengin araçlar geliyor üstümüze üstümüze bizim ülkemizde sağ şerit minibüs ün sol şerit kamyonların emniyet lüx araçların bize yer yok.Onların düşüncesine göre ki düşünmek için beyin gerekir onlarda beyin yok ...
    shooter1 ve tuna_tour bunu beğendiler.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da dediler onu , motosikletsen sağdan gideceksin diye . O da bastı gitti üşenmedim 12 km takip ettim yakaladım kapıları kilitledi , bende anteni ve iki dikizini kırdım . Giderkende arka sağ sinyale tekme attım , kösele taban çizme sayesinde çatladı .
    Bu ne rahatlık? Bu ne magandalık? Bu hangi dağın başı? Eleştirdiğin adamı 10 kere cebinden çıkarırsın. Adam bu sozu sana soylemekte haklıymış. Ehliyetin alınmalı.
    jakabo_ist, kaanklky, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    bu ulkede trafıkte kımse ıle tartısmayın arkadaslar kımın ne oldugu bellı degıl aramızda okadar cok katıl dolasıyorkı cok rahat cana kıyan tıpler var memlekette ... sabır edıp yolunuza devam edın ve trafıkte maksımum dıkkat ederek olası tehlıkelerı öngörüp ona gore kullanalım . cunku hergun en az75 - 100 km arası yol yapıyorum ve en az 3 tane olası tehlıke ıle karsılasıyorum ve hepsı dıger suruculerın yuzunden kımı abı kusura bakma gormedım dıyo kımısıde otomatıkman motorcuyuz ya bızı suclu buluyo daha dun tek serıtlı yolda halıc koprusune cıkıyorum arkamdan bır sahın veya kartal marka aractı oyle bır gırdıkı arkama en sonunda benı sıyırrarak solladı benı ılerde yakaladım trafık sıkısınca ustume cık barı nebıcım araba kullanıyosun dıye soylendım ne dese begenırsınız onune ben kırmısım tek serıtlı yolda vıraj donerken yapmısım bu hareketı dogru haklısın dedım ve yoluma devam ettım .
    Siyah&Beyaz, Maslak ve chcts1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Afedersiniz ogle öküzler varki emniyet*şeritini motosiklet yolu saniyorlar bayramda kutahya ya gitiyorum sag seritten sabahin 8 i yol bombos 06 plak opel arkadan selekto ve korna yapiyo bi anda yanima geldi sen buradan gideceksin diye el kol hareketi ile emniyet seritini gosteriyor bende kufuru bastım buna cunku 30 cm var yok aramazida basti gitti baya bi korna caldim arkadan malum benim motor 100 luk takip edemezsin
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Ben sağdan, soldan, ortadan yardırıyom kimse sağdan gitmelisin demedi. Boşver sen yardır gitsin.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bir değişiği ise: Yav azıcık kaçılsan'da ben yanından geçsemya beyaaa'dır ...
    mterayes26, leokaplann ve hsk bunu beğendiler.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    motor tepesindeyken cebimde her zaman muşta taşırım ben. birazda büyük aldım ki eldiven arasından geçebilsin. bugüne kadar lazım olmadı ama olursa kullanırım. babamın bana nasihatidir. oğlum senin anan ağlayacağına onun anası ağlasın demişti.
    Maslak bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Sag seritten gidelimde solumuza bi arac sikistiralim onuda sollamaya bi arac gelsin birde laka ciksin ortalarina ,bu zaten kendimizin cinayeti demek olur cunku araclarlar saga dogru kiracaktir.oyle cahil insanlar varki ..aslinda buda onlarin algisi cunku motorlarin cogu kucuk hacimli onlara yetisemicez diye en sagdan yavasca gideriz diye baktikca onlarda boyle dusunucek

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne rahatlık? Bu ne magandalık? Bu hangi dağın başı? Eleştirdiğin adamı 10 kere cebinden çıkarırsın. Adam bu sozu sana soylemekte haklıymış. Ehliyetin alınmalı.
    O bu kadar rahatsa , bana artıstlık yapıyor sıkıstırıuor , hasssstır lan dıyor sonra kacıorsa , kusura bakma ben adamın .... anladın sen . Dağ bası degıl eskısehırın başı

sen kafanı önüne eğ gez , ehlıyetımı alacak varsa da alsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tepesindeyken cebimde her zaman muşta taşırım ben. birazda büyük aldım ki eldiven arasından geçebilsin. bugüne kadar lazım olmadı ama olursa kullanırım. babamın bana nasihatidir. oğlum senin anan ağlayacağına onun anası ağlasın demişti.
    abi silahlı adam yaralamaya giriyor 2 yıla kadar ceza alırsın , dikkatlı ol bu konuda .
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

trafikte çok maganda var ama bazılarınında ondan aşağı kalır yanı yok. sen bir gün adamın aynasını kırarsın, oda sana çarpar kafan gözün kırılır. kendini 2 ayna 1 far kadar değer veriyorsan ayrı.

cahillik cahillik ile kapanmaz arkadaşlar.
    Cuhara, RAMİREZ, Siyah&Beyaz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)