Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mont yardımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio X8 400 Premium
    Arkadaşlar, malum kış geldi ve bu yıl Allah'ın izniyle tamamen motor üzerinde olacağız eşim ve ben. Dolayısıyla kışlık, soğuktan koruyacak kaliteli mont önerilerinizi bekliyorum.

SAYGILAR, HÜRMETLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    merhabalar 4 mevsim montlar işinizi görür kanaatindeyim yağmur dışında. kız arkadaşım venomun bir modelini kullanıyor henüz içliğini takmadık bile. üşümüyor. pantolon da şart. yani daha kaliteli montlar var. bunlar da iç astarlarıyla gerekli korumayı sağlayacaktır. bütçenize göre değişir. ki ben kışlık olarak prohell in 4 mevsim montunu içime sadece termal uzun kollu tişört giyerek kullanıyorum. sabah 7nin ayazında henüz üşümedim. arkadaşların tavsiyeleri benim de işime yarayacaktır. çünkü montum oldukça eskidi. bi de biraz civcivli renkler istiyorum :D siyah çok iç karartıyor.

Arkadaşlar bende prohell kullanıyorum.sağanak yağmurda %100 su geçirmeyen 700tlye kadar mont varmıdır yoksa yağmurluk almak dahamı mantıklı

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar 4 mevsim montlar işinizi görür kanaatindeyim yağmur dışında. kız arkadaşım venomun bir modelini kullanıyor henüz içliğini takmadık bile. üşümüyor. pantolon da şart. yani daha kaliteli montlar var. bunlar da iç astarlarıyla gerekli korumayı sağlayacaktır. bütçenize göre değişir. ki ben kışlık olarak prohell in 4 mevsim montunu içime sadece termal uzun kollu tişört giyerek kullanıyorum. sabah 7nin ayazında henüz üşümedim. arkadaşların tavsiyeleri benim de işime yarayacaktır. çünkü montum oldukça eskidi. bi de biraz civcivli renkler istiyorum :D siyah çok iç karartıyor.
    Cumartesi akşamı Bostanlı Coffeemania'dakiler siz miydiniz yoksa?

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi akşamı Bostanlı Coffeemania'dakiler siz miydiniz yoksa?
    yok hocam malesef :D
    GB79 bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)