Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu kardeşinize yardım edin fikir verin :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Herkeze merhabalar abilerim ablalarım kardeşlerim ben 18 yaşında lise son öğrencisi bi gencim bu yaşıma kadar 2 3 sene scoter motor kullandım tek tecrübem scoter motor yani bide yarı otomatik cup kullandım uzun zamandır dişimden tırnagımdan arttırdıgım harçlıklarımla 1200 tl para biriktirdim ve bu paraya 2.el plakalı ruhsatlı güzel bi motor almak istiyorum scoter istemiyorum sizlerden öğrenmek istediğim şey 1200 liraya alabileceğim en iyi 2.el motosiklet nedir ayrıca vitesli motorda hiç sürmedim bugüne kadar alacagım motorla öğreneceğim. önce ekipman diyen abilerimiz çıkacaktır kaskım ve montum var şuanda o yönden sıkıntım yok şimdi gelin bana yardım edin hem vitesli motoru öğreneceğim hem beni pek üzmeyecek istanbul trafğinde beni heryere götürücek bi motor alabilirmiyim 1200 e? alabilirsemde bu motor ne olucak ? scoterda alabilirim ama sadece 125 lik nostalji tipi olan scotorlar haydi bana yardım edin yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeşim az daha bekle paranı 2-3 e kadar çıkarmaya çalış cidden tecrüben az sanırım 1200 liralık motorun arızasıyla çok uğraşırsın cbf 150,ybr, 2008 kasa cbr 125 falan almaya çalış benden tavsiye

Motosikleti
    YAMAHA YZF 125R
    1200e biraz zor uzerine biraz daha ekleyebilirsen mondial kuba rks vb. bir cok marka var fakat nekadar isini gorur biraz muallak

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    fikirleriniz için teşekkürler ama cidden artık sabrım kalmadı biriktirmeye paramda olmuyo yani daha fazla biriktiremem o yüzden bu paraya alabileceğim bi motor lazım

hayırlısı olsun ne diyelim

Motosikleti
    YAMAHA YZF 125R
    keske bukadar kisitli olmasaydin... cup falan dusunuyormusun 100cc

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    ruhsatsız plakasız cross al dere tepe gazla

Motosikleti
    YAMAHA YZF 125R
    ayaklari yerden kesilsin )

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı innoroma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keske bukadar kisitli olmasaydin... cup falan dusunuyormusun 100cc
    keşke olmasaydım ama maddi sebebler işte temiz bir cup olursa neden olmasın

Motosikleti
    YAMAHA YZF 125R
    asagida 100cc bir cup var sifir fiyati 1900 fakat 2.elini bulabilirsin istedigin fiyatlara cok basarili degil fakat dussende cizsende canin yanmaz

http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=103708388

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    http://www.sahibinden.com/motosiklet...&a269_min=1950

buradan bütçenize göre ilanları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz motorların modelini / linkini yazarsanız çoğu kişi sizi yönlendirmeye çalışacaktır.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    O fiyatlara en iyi hatta tek alternatifin cup

CT.ATC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture(30k) > X-Treme Max 150
    İkinci el cg modelleri bulabilirsin ama hiç tavsiye etmiyorum, bugun direksiyon eğitimi için kullanayım dedim gerçekten çok kötü be arkadaş kendi motoruma göre(çok iyi bir motorum olmasada) resmen mercedesten şahine binmiş gibi oldum, ön fren yok nerdeyse kampana, arka çok sert kampana, debriyaj kavrama noktası çok sert, gaz almıyor, selesi hiç rahat değil, (bu motor 2014 mondial ve daha 300 kmde) kullanan arkadaşlar tabi ki imkansızlıktan kullanıyordur yanlış anlaşılmasın ama hiç güven vermeyen bir alet yani kimde varsa bir an önce can sağlığı için değiştirsin. Bir 600lük ondan daha güvenlidir en azından durmak istediğinde durur yani. Diyeceğim o ki o paraya o motor alınmazmış bugun onu gördüm. İkinci el cup veya scooter en iyi tercih olacaktır senin için bence yada biraz daha para koyup 2000 tlye ikinci el temiz bir mh drift alabilrsin, tam öğrenci motoru baya da piyasası var ikinci el.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    nostaljik scooter demişsin mondial 125 zn düşünebilirsin. ama znu değil zn bak. 1.5 sene kullandım çok ustune gitmedim bakım konusunda açıkçası ama 1,5 sene hergun evden işe işten eve arasıra fırsat buldukça artçı ile kısa gezmelere hatta edirne - çorlu arası dahil yol yapmışlığımda oldu.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Kardeşim fiyat sadece elindeki 1.200 ise ilk kez motor alıcaksan sigorta ve noter masrafını unutma genç olmandan ve ilk motor olmasından ötürü sigorta baya çıkacaktır bunlarıda düşün bence noter 101tl idi aynı plakayla olursa.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha birikim yapıp temiz bir cg alınabilir

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Burada verilecek en mantıklı tavsiye bütçeni biraz daha yükseltmeye çalışmak olacaktır. motor sevdası ile daha sonra seni üzecek veya pişman edecek bir şeye para yatırma. pişman olduğunda satmaya kalktığında da satılabilir ve sana hem kullanırken hemde satarken zorluk çıkarmayacak bir seyler almak daha güzel olmaz mı? birde bu sene üniversite sınavların olması lazım? motoru alacaksın bir heves bir heyecan motorun üzerine çıkacaksın. sonra dersler hak getire ...

hem paranı biriktir hemde üniversiteye hazırlan. yazında sınavların bittikten sonra bir kaç ay çalış ve şu anda alabileceğinden daha güzel daha keyifli bir alet al?

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    hemen bajaj bayiine gidiyorsun sıfır bajaj boxer alıyorsun ( fiyatı 2700 tl ye düştü )2700-1200=1500 tl bu 1500 tl yi de 9 taksit yaptırıyorsun o da ayda 166 tl eder madem motoru bu kadar istiyorsun ayda 166 tl verebilirsin dimi? bu
    boxer gerçekten süper makine taş gibi hindistanda taksi olarak kullanıyorlar

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial 150mg king bak. Sıfırı 2200 küsur. İkinci el uygun fiyata bulursun.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    paran cebinde kalsın hıc gırme o mıktarla abı tavsıyesı dınle bence Biriktirmeye devam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)