Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yurtdışından ekipman almak (aliexpress)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben ekipmanları yurtdışından alsam daha mı uzuca geliyor örneğin altta linkini verdiğim mont 80 tl ye denk geliyor kargoda ücretsiz gözüküyor daha önce alışveriş yapanlar yardımcı olabilir mi lütfen

http://www.aliexpress.com/item/Motor...045733734.html
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardes bunlarin korumasinin ne oldugu belli degil. Hele Çin mali ise uzak dur derim. Illa yurtdisindan almak istiyorum dersen revzilla.com, ebay.com, amazon.com veya fc-moto.de gibi kaliteli urun satan yerlere yonel. Tabi ebay acik arrtirma sitesi olsugu icin orada da kalitesiz urunlere denk gelebilirsin.

Onceligi sagligina ve guvenligine ver. Ucuzluga verirsen hastenelere cok para dokersin.
    Cuhara bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Robocop koruma bunu sadece yazın kullanabilirsin. Çok kaliteli ile arkadaşın bahsettiği kalitesiz arasındaki fark fiyat olarak çok farketse de kullanım amacına göre hareket etmelisin. 5 yıl önce aldığım çin malı mont hala çok iyi bir şekilde işimi görüyor ve korumaları 500 tlye satılan montlardan daha iyi. Geçen gün yeni mont bakayım dediğimde bunu farkettim.

300 eurodan başlayan fiyatlara kaliteli mont alıp mokunu çıkarmaya gerek yok.

Aslında kalitede çok göreceli. Adamların kullandığı malzeme tek faktör.

Fiyatları görünce Hani 5-10 kişi bi araya gelip danaya mı girsek diyesi geliyor insanın.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    ben bunun farklı bi modelini 3 gun once sipariş verdim. dun akşam ürünüm kargoya verildi şimdi 21 günlük bi bekleme sürecim var. Dilersen gelişmelerden haberdar ederim seni.
    Aldığım ürün tam olarak bu.
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6351005469.html
    bunu almamın sebebi ürünün şatafatları görselleri değilde normal bir insanın ustune giyip çekilmiş oldugu fotoğrafları olması ve toplamda 2000 adetin ustunde satılıp ortalama 4yıldız feedback olması.
    manofsteel ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Maliyeti ne oldu sana ? kargo ücretsiz mi ?

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Bu siteden eldivenlerim yeni geldi.3 haftaya yakin sürüyor gelmesi.çinden çıkışı uzun sürüyor çünkü.ilan başlıkları aldatıcıdır dikkat et, yoksa benim gibi kışlık motosiklet eldiveni isterken yazlık bisiklet eldiveni almış olursun.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ebay dan 45 dolara aldim. 100 tl ye geldi. Yine cinden gonderdiler. Ebay olunca abd olmuyor illaki. Buna dikkat et.
    Ayrica aldigim urun aynisi turkiyede 200 tl.
    Bu cin mali ne oldu belirsiz diyen kisilere aldanma. Turkiyede satilan nerdeyse hersey cin mali.
    mozgur bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    bende revit in kıslık bır eldıvenını begendım fc motoda 60 euro aliexpresste 50 dolar arada dolar euro farkı var hemde ucuz sahte olma ıhtımalı varmı arkadaslar ben bunu merak edıyorum ...

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Kafan rahat aliexpress den alışveriş yapabilirsin.alibaba toptan aliexpress perakende satış genel prosedür bu şekilde ebay vs vs gibi siteler tracking number a para aldığı için tn bile vermiyor bi çok ürün için ürünün geldiğini hayali olarak düşünüyorsun yani aliexpress çok çok iyi bu konuda

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı trancee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maliyeti ne oldu sana ? kargo ücretsiz mi ?
    maliyeti 89,90 TL oldu. Kargosuda ucretsiz. TR'de scyoco'nun buna benzer urunu var onun fiyatı 220-240 civarı seyrediyor.

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana kalırsa korunma ekipmanlarını çin malı almamak lazım. Özellikle sürtünmeye karşı dayanıklılıkta malzemesinden (naylon) ötürü çok tehlikeli. Ayrıca korumaların standartlara uygunluğu ne derece bilinmiyor. Sonuç olarak düşme anında bedenin ile asfalt arasında standartlara uygun ve güvenilir korumalar olması gerekiyor. Mont ve pantolon alırken korumalarını çıkarıp onaylarını kontrol etmekte fayda var diye düşünüyorum.Bende aliexpress'ten bir şeyler alacağım. Kamera, branda, disk kilidi v.b.

Önce güvenlik Hiçbir şey sizden daha pahalı olamaz;)

Revit ürünü aldım, fabrikadan ihraç fazlalarını alıp ucuza kutusuz satıyorlarmış sağlam bir satıcı. 13 günde geldi ürün.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    ben eldiven ve dizlik-dirseklik aldım. eldiven 10 numara, dizlikler küçük geldi. elin çinlisi kendine göre yapmış, 1.90'lık adama göre yapmamış. kask da alıcam burdan kız arkadaşıma 1-2 ay sonra.

Sağolun gerçekten faydalı bilgilerdi.Bi ricam daha var ben 194 boyunda 82 kg'mım.cross enduro tarzı bi motorum var bana kask ve mont önerebilir misiniz aliexpress'ten şimdiden teşekkürler

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Arkadaşlar ben ekipmanları yurtdışından alsam daha mı uzuca geliyor örneğin altta linkini verdiğim mont 80 tl ye denk geliyor kargoda ücretsiz gözüküyor daha önce alışveriş yapanlar yardımcı olabilir mi lütfen

verdiğin linkteki mont çok dandik hiç düşünme bile sakın alma

şu modeli öneririm
    35-40 dolar civarına bulabilirsin
    aldım harika bişe
    not satıcıyı tanımam :D

http://www.aliexpress.com/item/New-A...420814963.html

1 beden büyüğünü sipariş ver
    m giyiyorsan L sipariş ver
    koruma kıyafetlerinde çok bol olmamalı
    sıkı olacak ki üzerinden kaymasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Alıntı akcrosshair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit ürünü aldım, fabrikadan ihraç fazlalarını alıp ucuza kutusuz satıyorlarmış sağlam bir satıcı. 13 günde geldi ürün.
    mümkünse link atabilir misiniz?

Alıntı akcrosshair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam şu sıralar bende revit'in roamer deri bakıyorum.Acaba ürünün fiyatı hangi aralıktadır bahsettiğiniz satıcıda?Birde ürünün orjinalliğini teyit edebildiniz mi?

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

bunlar genelde cross motor larda düşük hızdaki düşmelere karsı kullanılır.

asvaltta sürtünme direnci neredeyse yoktur,

bence baska korumalı bir mont bakın.

motorun cross mus ama genede asvalt için de normal mont bak , bunlar arazi için
    Cuhara ve dockerengin bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    şimdiye kadar aliexpressten onca şey aldım, hepsi kısa sürede geldi, bir kez ebaydan bi tutacak alayim dedim 3 ay oldu gelmedi paramda iade olmadı ebayın ... koym. zaten aynı malı orda 3 dolar daha pahalıya satıyorlar hiçte ucuz değil. türkiye ile fark yok ben o kadar ürün baktım hiç yoktu.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eldiven ve dizlik-dirseklik aldım. eldiven 10 numara, dizlikler küçük geldi. elin çinlisi kendine göre yapmış, 1.90'lık adama göre yapmamış. kask da alıcam burdan kız arkadaşıma 1-2 ay sonra.
    Eldiven marka model nedir ? Varsa link paylaşabilir misiniz ?
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

Arkadaşlar bi mont bi kask öneri lütfen kafam karıştı anlamadım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)