Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

beklenen 250cc enduro...

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadirga kudurga mondual zindial ne varsa yakacaksin
    Katılıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    v storm almayıp bunu mu beklesem acaba
    tinerci bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Japonlar getirse böyle bir şey o paralara bu memlekette böyle motorlar satamaz boş konuşmayalım
    tayfungun45 ve cenkito bunu beğendiler.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Birkaç senedir okuma ağırlıklı takip ediyorum, her çinli model çıktığında aynı muhabbet...

Honda activa sonrası mondial zat 150 almıştım 2004 yılında, mercedes gibi gelmişti rahatlığı. Bu arada benim Zat150 3. Sahibinde ve halen çalışıyor. Evet masraf çıkarmış, 200-300 tl
    yine yürür hale gelmiş.

İyi enduro mu istiyorsunuz? Basın 25bin euro bmw gs adventure alın.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    arkadaşlar bu motor hakkında açılan üçüncü başlık bu ilkini ben açmıştım

4-5 sayfadan fazla yazılıp çizildi yani. gelir de satmazsa ayıp edersiniz
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç senedir okuma ağırlıklı takip ediyorum, her çinli model çıktığında aynı muhabbet...

Honda activa sonrası mondial zat 150 almıştım 2004 yılında, mercedes gibi gelmişti rahatlığı. Bu arada benim Zat150 3. Sahibinde ve halen çalışıyor. Evet masraf çıkarmış, 200-300 tl
    yine yürür hale gelmiş.

İyi enduro mu istiyorsunuz? Basın 25bin euro bmw gs adventure alın.
    ktm 1190 varken bmw nin esamesi okunmaz bile.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    mondialin en büyük dezavantajı, satış sonrası servis. Çoğu bisikletçiden bozma tamirci.
    Yoksa çinliler canon da yapıyor, honda da... ama canon ve honda kalitesinde.
    benim param olsa honda bile değil gider kawasaki alırım. ama elimde olan imkanlarla alabileceğim motor bu. zaten 17000 tllik bir arabaya biniyorum. gidip eşimin çocuğumun rızkını oralara yatıramam. o yüzden gidip hem maliyeti hem de yedek parçası daha ucuz olan mondial gibi markalara yöneliyoruz. ben daha önce yıllarca mondial kullandım şimdi de kullanıyorum. motoru adam gibi kullanırsan hiçbir şeyin olduğu yok. ama başta da dediğim gibi en büyük sıkıntı servis.
    tinerci ve cenkito bunu beğendiler.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondialin en büyük dezavantajı, satış sonrası servis. Çoğu bisikletçiden bozma tamirci.
    Yoksa çinliler canon da yapıyor, honda da... ama canon ve honda kalitesinde.
    benim param olsa honda bile değil gider kawasaki alırım. ama elimde olan imkanlarla alabileceğim motor bu. zaten 17000 tllik bir arabaya biniyorum. gidip eşimin çocuğumun rızkını oralara yatıramam. o yüzden gidip hem maliyeti hem de yedek parçası daha ucuz olan mondial gibi markalara yöneliyoruz. ben daha önce yıllarca mondial kullandım şimdi de kullanıyorum. motoru adam gibi kullanırsan hiçbir şeyin olduğu yok. ama başta da dediğim gibi en büyük sıkıntı servis.
    mondial in ürün çeşitliliği ve getirdiği motorların tasarımı çok güzel, kardeşim az daha sıkın az kar edin bu modellerin kalitelisini getirin, vatandaşında yüzünü güldürün, servislerini bilmiyorum hizmetleri nasıldır ama sen iyi kötü bu ülkede bir marka olmuşsun artık sana mondial olarak vatandaşın yüzünü güldürmek düşer
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    burasi bajaj pulsar gibi uzar gider.oda gelmeden boyle havadis olduydu.her neyse genede fena degil parasina gore motor iste.kadirganin endurosugibi cantasi bile var sag yan cantaya kucuk pet su 3-4 tane alir herhalde piknik icin ideal..

Motosikleti
    Hayabusa
    mondial in ürün çeşitliliği ve getirdiği motorların tasarımı çok güzel, kardeşim az daha sıkın az kar edin bu modellerin kalitelisini getirin, vatandaşında yüzünü güldürün, servislerini bilmiyorum hizmetleri nasıldır ama sen iyi kötü bu ülkede bir marka olmuşsun artık sana mondial olarak vatandaşın yüzünü güldürmek düşer
    mondial'in milletin yüzünü güldürmek gibi bir vizyonu olsaydı on sene içinde bir şeyler yapardı. hiç bir şey yapmadığına göre demek ki böyle beklentiler içine girmenin manası yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kadirga kudurga mondual zindial ne varsa yakacaksin
    Neden yakıyorsun anlamadım ? Yakıp da ne alsın insanlar ? Millet bunların sayesinde motor yüzü gördü. Bunlar işi bilmeseler de Çin'liler yavaş yavaş öğrenip dökülmeyen motorlar yapmaya başladılar. Mondial'de aralarından kendince seçip hasbelkader iyi modeller buluyor. Bunu da gelince göreceğiz. Bazı arkadaşlar hala 2006 yılında kalmışlar, "Honda hayat onda" diye yaşamaya devam ediyorlar. Markalar hakkında genelleme yapmak insana her zaman kaybettirir. Bu, cep telefonu için de geçerlidir, otomobil için de, motorda da... Eski zamanları boşverin, son üç - yıldır yılda satışı yapılan modellerden kaç tanesinin döküldüğünü duydunuz ?

Bir de adam yazmış 26 BG diye, hala öyle değildir deniyor. Bir ara da Çin motorunun beygiri ile Japon motorunun beygiri aynı değil diyen arkadaşlar vardı. Mondial benim babamın firması değil, yazılanlar desteksiz olduğu için cevap veriyorum.
    AttilaXtreme, cenkito ve arslan26 bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cbr 250 13.500 tl

İnazuma 13.000 tl

Ninja 300 17.000 tl

oldukdan sonra siz daha çok dövüşürsünüz r25 , z 250 gelirse o fiyata kaç kişi o motordan alacak onuda görecez o paralara 2 el fz6 fazer 600 cc alırım diyenleri şimdiden duyar gibiyim

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Ticari hiç bir firma vatandaşın yüzünü güldürme amacı gütmez kendi yüzünü güldürme amacı güder. Malum amme hizmeti yapmak için değil para kazanmak için kuruluyor. Sadece azıcık insaflı olsalar yeter.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden yakıyorsun anlamadım ? Yakıp da ne alsın insanlar ? Millet bunların sayesinde motor yüzü gördü. Bunlar işi bilmeseler de Çin'liler yavaş yavaş öğrenip dökülmeyen motorlar yapmaya başladılar. Mondial'de aralarından kendince seçip hasbelkader iyi modeller buluyor. Bunu da gelince göreceğiz. Bazı arkadaşlar hala 2006 yılında kalmışlar, "Honda hayat onda" diye yaşamaya devam ediyorlar. Markalar hakkında genelleme yapmak insana her zaman kaybettirir. Bu, cep telefonu için de geçerlidir, otomobil için de, motorda da... Eski zamanları boşverin, son üç - yıldır yılda satışı yapılan modellerden kaç tanesinin döküldüğünü duydunuz ?

Bir de adam yazmış 26 BG diye, hala öyle değildir deniyor. Bir ara da Çin motorunun beygiri ile Japon motorunun beygiri aynı değil diyen arkadaşlar vardı. Mondial benim babamın firması değil, yazılanlar desteksiz olduğu için cevap veriyorum.
    çinliler bir motor yaptığı zaman birkaç kalitede üretiyor, bizimkiler en düşük kalite olanını alıyor, yani çinde yavaş yavaş dökülmeyen motor yapmayı öğrenme gibi bir durum söz konusu değil madem destekli konuşucaz bunu belirteyim
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla onu motor gelmeden bilemeyiz. Mondial son getirdiği Z-One gibi modellerde böyle bir görüntü çizmedi. İyileşme var yani...

Motosikleti
    Valla onu motor gelmeden bilemeyiz. Mondial son getirdiği Z-One gibi modellerde böyle bir görüntü çizmedi. İyileşme var yani...
    işte o çinli fabrikanın insiyatifi değil mondialin insiyatifi

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu sabah Zeytinburnu Mondial'e gittim. Motor henüz gelmemiş. Sahibinden de ki arkadaş ta bayiler toplantısında resmini çekip satıyormuş gibi yayınlamış. Yani onun elinde de bu motordan yok.

Motor Zongshen kardeşim. Ben Zongshen ismini duydum mu saygı duyarım. Gerisi boş laf. Eğer bütçemi uydurabilirsem 8000 civarı gözümü kapar alırım bu motoru. Zaten bu fiyattan başka böyle bir motora sahip olma imkanım yok. Eskiden kalma Çin masallarına karnım tok. Kalitesiz çinli de var hala piyasada, onları da biliyoruz da konuşuyoruz.
    cenkito bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Hayabusa

mondial mash mesela. feci döküntü bir motor. hatta motor bile değil, motorumsu.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Evet ne kadar çinli varsa hepsini yakalım. Millet cbf'e,ybr'ye falan 10bin versin.

Düşük gelir grubundaki insanımız motosiklete binemesin.
    cenkito ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motor Zongshen kardeşim. Ben Zongshen ismini duydum mu saygı duyarım. Gerisi boş laf.
    bende mondial ismini duydum mu koşarak uzaklaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ne kadar çinli varsa hepsini yakalım. Millet cbf'e,ybr'ye falan 10bin versin.

Düşük gelir grubundaki insanımız motosiklete binemesin.
    cbf'in neresi 10 bin acaba? 5800 tl kendisi. 100 tane çin'liyi de cebinden çıkartır. düşük gelir seviyesindeki insanlar çin malı motora binmiyorlar zaten, onlara motor denmez, gerçek motorlara ayıp etmiş oluruz.
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)