Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

beklenen 250cc enduro...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    12 bin'e satılacağını sanmıyorum. Oraya çıkınca işin içine Inazuma giriyor ve uzun yolu onun kadar rahattır.
    ARçİL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bizim bayi o fiyatlara satamayacağını bildiği için getirmeye bile tenezzül etmez

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    11.000 tl kadırga nın 250 cc sctoor var bu iş de o na benzicek. x maxlar dururken kadırga kim alır. İkinci el satarken kim alır, Kadırganın ikinci eline bakan var mı ? bu sadece örnek.
    hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bu motorun fiyatını ve geleceği tarihi açıklamadan kuyuya taş atan mondial yetkililerine sesleniyorum. O kuyudaki taşı çıkarabilecek çok akıllı var bu forumda. Bu motoru 8 bin liranın üzerinde Türkiye'ye getirirseniz buradaki insanlar alternatiflerin neler olduğunu çok iyi biliyor. Ha sadece aklıma gelenleri paylaşayım. KAWASAKİ Z250SL, NİNJA 250SL. SUZUKİ İNAZUMA. SYM 250 WOLF. KTM DUKE 200. Umarım bu rakipleri ve fiyatlarını göz önünde bulundurarak fiyat politikasını belirlersiniz. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Cbf150
    Merak ettim ve bir tane kullanıcıya ulaşamadım, Amerika Rusya ve Çinde bulduğum reklam kokan linkler aşşağıda.
    Bir tanesinde gerçek kullanıcı yok, hepsi onların değişiyle ( arabulucu )

http://www.advpulse.com/adv-bikes/cs...e-rx-3-review/

http://www.chinariders.net/showthread.php?t=13440

http://www.mychinamoto.com/forums/sh...hen-RX3-report

http://kelleyssilkroad.blogspot.com.tr/

Hatta bu arkadaş Türkiyeye gelmiş Taaa Çinden

http://californiascooterco.com/blog/

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bajaj pulsarı getirdiğinde iyi tanıttı.Halen toplulukları bir araya getirip test sürüşleri yaptırıyor masraf ediyor etkinlikler düzenliyor.Reklamı iyi yaptığı içinde satıyor (fiyatda iyi).Şimdi mondial türkiyede en çok motosikleti sattığını iddaa ederek bu gibi şeylerin hiç birine yanaşmadığından bu malda ellerinde patlayacak .

Ben basit bir kurumsal düşünceyle düşünüyorum.Bu zamanda bayi kapsamında tanıtım yapıp kurupasta dağıtırsan ,gerçek kitlene hiç birşeyi tanıtamazsın.Bir halkla içli dışlı ol malı alacak halkın sonuçda.Ne oldu getirdikleri 650 cc nakedla ,super toruing modeli satışlarda artışamı sebeb oldu? kaç kişi aldı bu modelleri.23 bin tl ye 650 cc mondialmi alırsın.Yoksa gidip hayabusasından tutup 1000 rr lar mı yoksa r6 r1 lermi alırsın.Bunada yazsınlar 12000 tl o çantalar gözlerini boyamış sanırım.Ulan çok şekil duruyor itelerik diye bir temenni mi var .Çantalarla yol yapılmaz anca evrak taşınır.

Bu segmentte kadırga bile motosiklet şenliğine 2 motosiklet getirmişti.Alın kullanın gezin dağ bayır deneyin arkadaşlar demişti.Buraya gelip firma vari triplerde fiyat politikası belirlemesi bu forumda sökmez bence.Ha satabilirsin bu motosikleti ,köylü kasaba kesimindeki bilgisiz ,aratırma yapamamış insana ha satabilirsin bunu evkurdan taksitle.
    _kaan_ bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    "YETKİLİLERDEN ALDIĞIMIZ BİLGİYE GÖRE MONDİAL RX3 MODELİ ENJEKSİYONLU OLARAK TÜRKİYEYE GELİYOR.DUYURULUR"

https://www.facebook.com/pages/G%C3%...45905702293743

cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    XTreme-MAX
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor 12 bin olsa bile alacak o kadar çok insan var ki? Mondial de bunun farkında olduğundan 10 bin lira altı fiyat bekleyenler rüyalarından hiç uyanmasinlar.
    Affınıza sığınarak söylüyorum. 19 yıllık yaşantımda gördüğüm en dar görüşlü insansınız.
    Konunun tüm sayfalarını tek tek okudum özellikle sizin mesajlarınıza dikkat ettim bu kanıya vardım.
    Aşağı sayfalarda ne olursa olsun çine binmem deyip cbf'i övenler olmuş. Günümüzde japon firmalarının sadece binaları japonyada, mondialle vs aynı şekilde onlarda başka çin fabrikalarına ürettirip üstüne marka basıyor. Bkz> Kawasaki KLX 250 - HONDA CBF 150.

Başka bi mevzu ise km/yıl'dı 2 adet motor eskittim birisi mondial 100cc cub (48,000 kmde sattım) diğeri yine mondial 125mg (36,000kmde sattım) 3 motorumda hiç üzmedi beni. Rutin bakım masrafları ve benm hatamdan olan masrafları saymıyorum.
    Buda 3. şuanki motorum. Tabiri caizse eşşeğe biner gibi bindim ve binmeyede devam ediyorum. Fotoğraflardan az çok anlarsınız ne şartlarda kullanıldığını.

bu arada bişey eklemek isterim japon kötüleyicisi yada mondialin avukatı değilim.
    cenkito bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  İlgili marka/model ile ilgili yorum ve değerlendirmelerinizi Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı'ndan devam ettirebilirsiniz.
    Keyifli Forumlar.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Parliament bunu beğendi.

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)