Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SJ4000 Aksiyon kamerası / MİKROFON JACK GİRİŞİ YAPILMASI.

Motovento
    REKLAM ALANI
    manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Ben daha önce bi sjcam ı pert ettiğim için tecrübe edindim sonra bi eken H9 aldım ve hem dahili mikrofon büyüttüm hemde jack girişi ekledim.Tam istediğim gibi oldu herşeye hazır [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce bi sjcam ı pert ettiğim için tecrübe edindim sonra bi eken H9 aldım ve hem dahili mikrofon büyüttüm hemde jack girişi ekledim.Tam istediğim gibi oldu herşeye hazır http://<a href="https://hizliresim.c...b8.jpg</a></a>
    Jack girişi ekleyince su alma olmuyor mu nasıl engel oluyorsunuz suya ?

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    henüz su testi yapmadım. musluk contalarından birşeyler yapmayı düşünüyorum.yada Oringlerden olabilir...

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    [/COLOR]
    Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hausing’i de onlar mı deliyor ?
    Su alma sorunu varmı yağmurda ne de olsa kameranın yanında ve hausing de delik oluyor (ne önlemler alabiliriz su girmesin diye) ?
    Merhaba hocam. Evet tüm işlemleri yapıp hazır teslim ediyor. Size mikrafon alıp takmak kalıyor. Hatta hemen yan dükkandan alıp onu da beraber takıp deneyin bence yardımdan Kaçmaz Bartu. Su alma konusuna gelirsek 2 yıldır kullanıyorum herangi bi sorun yaşamadım. Zaten mikrafonun jak girişi tam oraya sıfır olduğu için su alması olanaksız yağmurda hatta şiddetli yağmurlarda bile. Kanalımdan bakabilirsiniz. Tabi deniz altı çekimlerinde o kap kullanışsız o zaman kesin su alır denemeyin iyi forumlar

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    hiç araştırmamıştım aklıma soktunuz, elimde baya hırpalanmış ama asla pes etmeyip kalitesinden ödün vermemiş bir bir SJ4000'im var, elim havya - lehim tuttuğu ve teçhizatım da olduğu için rahatlıkla yapabilirim.

Bu arada cidden SJ4000 muhteşem bir kamera, kamera o kadar sağlam ki, bence daha sağlamı yoktur, şimdi anlatacağım olaylara da inanmayabilirsiniz ama gerçek, bisikletle giderken bilen bilir, istanbul'da e5-idealtepe sahil yolu bağlantı yolunda yayalar için bir üst geçit vardır o üst geçitten geçerken, bağlantı aparatından fırlayıp yaklaşık 6-7 metre yüksekliğinden asfalt yola düştüğü ve su geçirmez kabı paramparça olduğu halde, yüksek hızla geçen araçlar ezmese de bol bol sürüklemiş ancak en ufak zarar görmemişti, sadece şarj pili kapağını kaybetmiştim, sonrasında ise motosikletle bir mercedes vitoya arkadan çarptığım bir kazada kafam arka camdan girmiş ( abartmıyorum ciddiyim - şükür ki çok ucuz ufak tefek ağrılarla atlatmıştım) kamera bu esnada kaskımın çene kısmına bağlı olduğu için ilk temas etmiş ve fırlayıp 3-4 metre aşağıda yan yola düşmüştü, çarpma hızım 40 km civarıydı ve çekim yapmayı hiç durdurmadı, çekim devam ederken bulan kişiler alıp bana teslim etmişlerdi, halen o videoyu saklarım, hem bir hayat dersi, hem de sj4000'in kalitesini bana göstermektedir.

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Kendi imkanlarıyla kendi dremelımle kendi ellerimle Sjcam'ıme yaptım. Tık demedi yaptığımdan beri. O kadar kolay bi olay ki. Azcık ilgisi olan bu işlere, göbeğini kaşıya kaşıya yapar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)