Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

İlk Motorum 600RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı bravetaxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende alıcaktım korktum diyebilirim şuan 250 lik aldım ve Sabırla sürmeye devam ediyorum 600 km Yaptım ve sürüşümün tamamı şehir içinde Oldu 10 12 bin km dayanıp 600 lük almayı öyle düşünüyorum Buda 1 seneyi bulur
    konu 10-12 bin km meselesi değil, senin ne öğrendiğin meselesi. eğitim al eğitim. ve hiç bir zaman tamam ben öğrendim deme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Katiliyorum. Deneyim, egitim ve guvenlik ayri seyler.

Malesef surekli karistiriliyor. "ABS yerine egitim al", "egitim yerine ekipman al", "Benim tecrubem fazla" turu sozler donuyor.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ARKADAŞLAR TÜM FORUMDAKİLERE SESLENİYORUM GÖZÜNÜ SEVEYİM YENİ BAŞLAYAN, BAŞLAYACAK OLAN, HEVESLİ OLAN, MERAKLI OLAN HERKES BU KONUYU MUTLAKA BAŞTAN SONRA OKUSUN!!! daha önce başka sayfalarada yazdım aynen aktarıyorum "forumda okudğum konuda arkadaşın 1 yıl geçmemesine rağmen yavaş yavaş ölüme nasıl gittiğini sayfa sayfa okudum, gerçekten çok çok çok kötü bir olay, kader mi desem inat mı desem şeytan mı yaptırıyor desem bilemiyorum o kadar üzüldüm ki ve her 10 kişiden 9 u hatta fazlası öleceksin yapma etme demiş :( tabiki şu konudan bahsediyorum http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/138679-ilk-motorum-600rr-8.html , buradan benim gibi motora yeni başlayacak arkadaşlara sesleniyorum, forumdaki konuyu okuyun ve kendizie gelin, ben direkt Yamaha Ybr 125 almaya ve baya baya öğrenipte doğru düzgün birşeye geçmeye karar verdim, iyiki farkına varmışım (geç olmadan) çok şükür..." / Allah rahmet eylesin inşallah :(

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu 10-12 bin km meselesi değil, senin ne öğrendiğin meselesi. eğitim al eğitim. ve hiç bir zaman tamam ben öğrendim deme.
    Güzel diyorsunuzda hocam sorun şu bende dahil bir çok Türk Vatandaşı eğitimi aldım 600 üstüne çıkarım havasına giriyor ve sonu bu bahar olmazsa başka bahara iyi bitmiyor benim hedefimde sakin sakin ufak Cc ile belli bir yol yapıp sonra eğitim Alıp o şekilde çıkmak

usta sımdı kaza videonu da ızledım yuzde 1500 sen suclusun motorunu tanımıyorun gazı actın eyv ta motorun nerde duracagını bılmeden nıye trafıkte gaz acıyorsun ve anayolda gaz acmaya korkuyosun bence motorunu tanımaya calıs korkma nerede durdugunu ogren kac m de duruyor sen motorla kaza yapmaya korkucaksın buyuk motor ne kadar ogrenebılırmısın bılmıyorum
    Ertugyigit bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı batuhan anıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta sımdı kaza videonu da ızledım yuzde 1500 sen suclusun motorunu tanımıyorun gazı actın eyv ta motorun nerde duracagını bılmeden nıye trafıkte gaz acıyorsun ve anayolda gaz acmaya korkuyosun bence motorunu tanımaya calıs korkma nerede durdugunu ogren kac m de duruyor sen motorla kaza yapmaya korkucaksın buyuk motor ne kadar ogrenebılırmısın bılmıyorum
    Adam geçen gğn trafik kazasında öldü sen ne açıklıyosun.

Allah rahmet eylesin kardeşim. Forumu bu yaz motora başlayacak biri olarak takip ediyordum ve senin konuna denk gelmek benim için çok üzücü oldu. Mekanın cennet olsun. Her şer den bir hayır çıkarmak biz kalanlara düşüyor. Ninja 250sl ile başlamayı düşünürken 125 cc bir motorla başlamama vesile olacaksın. Huzur içinde yat.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazdiklarimin bir suru canli ornegi var. Zira olmamis olaylar uzerinden konusmayi dogru bulmuyorum. Canli orneklerini bile taniyorum ancak biraz arastirirsaniz bu forumda bile bir suru bulabilirsiniz. Bariyere yada duran bir nesneye carpmazsaniz yada boynunuz kirilmazsa ve uzerinizde dogru ekipman varsa buyuk ihtimalle kalkip uzerinizi silkersiniz.
    Rahmetlinin icine doğmuş. Allah rahmet eylesin
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    Rks150/Cbr125r/Gt250r/R125
    Bu abinizi iyi tanıyın.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    2 gün önce forumda online olmuş?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı emretanerc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce forumda online olmuş?
    bizi ne olduğuyla ilgili bilgilendiren ve Onun hesabından giren abisi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu konu çok konuşuluyor ya hayırdır adam 600 rr almış ölmüşmü ya adam (Allah esirgesin ) ama çok konuşuyor bu konu hakkında

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı oguzyamann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben küçük cc ile başlanmasınıda tavsiye etmiyorum yada önermiyorum hiç kimseye başlıyosan önce bi scoter ile başla durmayı kalkmayı dengeyi öğren trafiği rahat oku tek derdin gaz fren olsun ki trafiğe bak ne oluyo ne bitiyo bunun akabinde git başlangıç eğitimi al sonrasında ileri sürüş yol eğitimleri al ondan sonra al bir 250 cc öğrendiklerini teoriden pratiğe aktar. 250 cc motosiklette 100km nin üzerine çıkıyo ve bu hızlar kim ne derse desin ülkemiz bariyerlerinde ölümcül hızlardır. eğitim almadan ekipman kullanmadan motora binmek intihardır ekonomik durumun yoksa bu işi de hobi olarak istiyosan ekonomini düzelttikten sonra yapacaksın adı üstünde hobi bu eğlence amaçlı olmalı can almamalı. eğitime ekipmana harcanan para canınıza harcanan paradır canınız ne kadar eder onu hesaplayın önce. bilginin daha önceki kaza videolarınıda izledim ve umarım ileride bir sıkıntı yaşamaz altındaki makine hata kabul etmez dedim kendi kendime ve bugün haberi gördüğümde gerçekten üzüldüm çok iyi niyetli bir arkadaşımızdı

ve çok saygılıydı diğer üyelere karşı çok sert eleştiriler aldı ama yinede saygıda kusur etmedi böyle olunca daha çok üzülüyor insan mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin. bu konu başından sonuna ders niteliğindedir diye düşünüyorum.
    abi trafik konusunda kesinlikle katılıyorum ben istanbula gelmeden önce memlekette rc390 yzf r25 drz450sm gibi motorları kullandın istanbulda arkadaşımın 200 cc lik motoruyla zorlanıyorum 4. levent civarında özelllikle arabalar yasnından son sürat geçip gidiyor insan bir korkuyor orada

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Aahh Ah o kadarda savunmuş 600cc yi ondada risk bundada risk demiş.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Alın size 600 lükle başlamak...

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı geocitys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenmen gereken birkaç şeyi bu videoda görebilirsin. Viraj çizgisi, hız gibi öğrenmen gereken zor konular var dostum.

https://www.youtube.com/watch?v=IrNnb2VAveo
    Motora veya kaska bu şekilde kamera istiyorum. Hangisini önerirsiniz ?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı igotek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora veya kaska bu şekilde kamera istiyorum. Hangisini önerirsiniz ?
    amacın ile sorduğun soru farklı gibi.
    Salurbey bunu beğendi.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Arkadaşlar, rahmetli arkadaşımızın açtığı bu başlığa daha fazla alakasız şeyler yazmasak? Hatta yönetim bu başlığı kilitlese çok iyi olacak, biraz saygı lütfen.
    zulu bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    çok efendi yardım sever bir abimizdi çok üzülmüştüm yüz yüze tanışmasakta forumdan tanışmak istediğim kişilerdendi mekanı cennet olsun abimizin.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Madem konu yine güncellendi, Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun .

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)