Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaskın içindeki dünya..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedeni bilinmez sadece o anı yaşarsın,motoruna atlayıp kontağı çalıştırdığın andan kontağı kapatıp motordan indiğin ana kadar sanki bambaşka bir dünyada yaşıyormuş gibi hissedersin kendini.Rüzgarın uğultusu ve motorun o sımsıcak sesi seni sanki bir psikolog edasıyla rehabilite ederken kimbilir hangi sorunundan hangi sıkıntından sıyrılırsın.İşte bunu yaşamak ayrıcalıklı yapar motosiklet sevdalısını.kaskın içindeki dünya ile kaskın dışındaki dünya arasındaki uçurumu,sadece motosiklet sevdasına düşmüş ve moturuyla birlikte a’dan z’ye bütün malzemelerini kendi organı gibi hissetmiş şanslı insanlar anlayabilir.
    Çoğumuz bu sevdayı anlatamaz ve ilginç isimler takar kimikiz virüs kimimiz zehir kimimizse tutku. Ama bu kelimeleri sarf ederken yüzümüz güleç ve içimizi çekerek bu kelimlerin sonunada içli bir ahh! Çekip bu anlamsız kelimelerin aslında ne kadar anlamlı ve güzel bir şey olduğunu anlatırız çevremize.

KRONİK MOTOR TUTKUNU İNSAN ÇEŞİTLERİ

1)MOTORU KİRLİYKEN KENDİNİ KİRLENMİŞ HİSSEDENLER:
    Bu tarz motor sevdalıları motorları konusunda çok pimpirikli olur,motorun çantasında yada bir köşesinde mutlaka bir toz bezi birde cila bezi bulunur.Bu tarz insanları çoğumuz artist olarak görsekte aksine tam bir motor severdirler ve moralleri motosikletinin temizliği ile doğru orantılıdır motorları temizse moralleride yerinde demektir.Bu tarz insanlara yapacağın en büyük kötülük sahibinden habersiz motorun üstünde otrup orasını burasını ellemendir.

2)ÖZGÜN MOTOR USTALARI:
    Bu arakadaşlar motorlarına sahip oldukları andan itibaren her civatasına kadar incelerler motosiklet ustaları en büyük rakipleridir motora sahip olduğu zamandan itibaren en kısa zamanda motorunu a’dan z’ye kadar tüm parçalarını ezbere bilmezlerse o arkadaşlara gece uyku haramdır,motorlarında lüzumlu lüzumsuz envaye çeşit alet takımı bulundururlar.

3)ŞIP SEVDİ MOTOSİKLETÇİLER:
    Bu arkadaşları anlamak biraz zordur motorlarına sahip oldukları süre içersinde gözlerinden sakınırlar ama bir anda o gözlerinden sakındıkları motoru gözden çıkarıp başka sevdalara yelken açtıkları sıkça görülür.Akşam rece motorla uğurladığınız arkadaşınızı sabah chooperla görmeniz pek mümkündür,görürsenizde lütfen şaşırmayın çünkü bu arkadaşlar şıp sevdi motosikletçilerdir .Bir nevi denemedik motor yaşamadık motor birlikteliği kalmasın.İşte motosiklette ikinci el piyasası bu arkadaşlardan sorulur ama içlerinde motosiklet sevdası çok zor yok olur.

Daha saymak isteyipte sayamadığım kendi gözlemlediğim motor sevdası çeşidi var eğer bunlardan birine uyuyorsanız korkmayın,alınmayın,kırılmayın demekki siz doğru yolda emin adımlarla ilerliyorsunuz.birde şöyle düşünün ya bu duygulardan mahrum kalsaydınız yada hiç yaşamasaydınız..??
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hurricane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs150-19 Cruiser
    Üstadım ne güzel yazmışsın. Tıpkı ben
    Önemli olan nereye gittiğin değil, nasıl gittiğindir...

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1. şık aynen ben ne yapayım kendimede kızıyorum ama engelleyemiyorumda.
    teşekkürler.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ellerine sağlık

1. ve 2. benim

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650

Fifty fifty....

%50 1. madde
    %50 2. ci.....

Offf of...birazdan çıkıcam gezicem inşallah....ağacın altına bağlamıştım kesin reçine yağmıştır şimdi .... olsun..temizlerim oğlumu....

Dostum , çok samimi ve sıcak bi yazı olmuş..eline sağlık...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ellerin dert, klavyen sert görmesin.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    4. (1.2.ve 3. yü yüreğinde barındıranlar) Yani ben.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Kesinlikle dogru ve ben 1 ve 2 numaranin karisimiyim hemde katiksiz. Servisteki adam beni dovecek nerde ise. Ellerine saglik
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    ben 3. şıkkı seçiorum evet evet o benim ama artık race ten başka gözüm görmüyo yaaa.yok yok ben 1. siyim.Kafam karıştı.Seviorum işte napim

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel yazı eline sağlık
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Wallahı 1.şık aynı beni anlatıyo

Wallahı 1.şık aynı beni anlatıyo
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    walla ben şu an hiçbiri değilim şıklardan ama kaskımı silip temizliyorum montumu temiz tutuyorum dizliklerimi temiz tutuyorum herhalde motorumu alıncada 1. ve 2. şıkda ki gibi bi motorcu olucam benim için 4. şık da gerekebilir akşamları ben onun üstünde de yatarım
    bu tarife cbr1000rr kardeşimde uyar gibi geliyo bana 1000rr ı alınca gece gündüz üstünde olucak çünkü
    yakışır walla
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Oh be abi özlemişiz senin yazıları....

eyvallah iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar motorum yok ama ruhum sizlerle bir

bu küçük yazıyıda rüzgarın kızına mail attım bakalım bunuda yayınlar bekli diye

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ergin paylaşım için teşekkürler devamını bekleriz yazılarının

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    _Üstad çok güzel yazmışsın
    Şimdi 1. ve 2. seçenekler bana uyuyo ben hangi tip motorcuya giriyorum???????
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

motoru kirlenince kendini kirli hisseden özgün motorcu sınıfına yani harbi motorcular sınıfına giriyosun dostum
    şaka bir yana aslında sınıflandırma yok bu duyguları benimseyen herkez benim düşüncewme göre tam bir motorseverdir

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Güzel bir yazı olmuş çok içten tebrikler...
    Okan ACAR

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Ellerine sağlık....
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baba döktürmüşsün gene sen bu işi biliyon bu gidişte köşe yazarı falan olcan walla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler