Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Tmax 530 2014 o kadar para edermi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Merhaba bugün tmax 530 gördüm siyah çok acayip bir makina görünüş,tork,hızlanma ile çok göz dolduran bir motor fakat anahtar teslim 32.900 TL sizce o kadar para edermi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    O paraya gider bir hayabusa alır binerim .

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Aynı miktara 600rr varken scooter'a 30bin vermek mantıksız.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    şuna şukadar buna bu eder lafı olmaz her malın bir alıcısı vardır.herkes vitesli motorlardan sizin kadar zevk almayabilir dolayısıyla hem scooterı hiç bişiye değişmicek hemde performanslı bir makine istiyorsa tercih meselesi olur. buradaki esas sizin algınızın O olmasıdır.
    piyasa malı diye bir şey var günümüzde çok az bir kesimin tercih ve arayışları birçoğunun bu fiyata bu olur mu sorusunun nedenidir.Yani piyasadan bağımsız özel istek

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben xmax 250 kullanıyorum. 2014 abs... bahsettıgın motoru yakından ınceledım. bagajı benım motordan kucuk. kullanılan plastık benımkıyle aynı. xmax 400 ile arasında güç olarak ne kadar fark var bılemıyorum ancak anladıgım kadarıyla bu motosıklet scooter un en ust noktası. dolayısıyla ille de scooter bınıcem paramın da hesabını tutmuyorum dıyorsan alınacak bır makıne. benım motosıkletım 14bın tl cıvarında. yan yana koydugunda 2 katı fark goremıyor ınsan

**** YAMAHA TMAX KULLANICILARINI BEKLERİZ ****
    arkadaşlar aranızda özellikle tmax kullananlar varsa yeni kurulan grubumuza bekleriz.site yöneticileri bu paylaşımımı yanlış anlamasın,Türkiye'de tmax kullanıcıları çok fazla olmadığı için,ortak bir noktada toplanma olmamış malesef.Tmax kullanan arkadaşlarımızı bilgi paylaşımı,etkinlik,tecrübe,sorun ve sorularımızı paylaşmak adına grubumuza bekleriz.Tmax dışında motoru olan arkadaşlarımızı da tabi ki bekliyoruz marka model şartı kesinlikle yoktur.
    https://www.facebook.com/groups/yama...ilari/?fref=ts

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    bence sırf bu sebeple tüm tmax konularını hortlatalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)