Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa Gt 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    zangess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa gt 200
    Arkadaslar merhaba. vespa gt 200 kullanicisiyim. Motoru calistiramiyorum. ilk denemeden sonra 5 dk bekleyip tekrar denedigimde bazen calisiyor bazen calismiyor. ya sabaha calisiyor yada aku takviyesiyle calistiriyorum. sorun akude mi? bujiyi cikarip temizledim. bu sorunu her zaman yapmiyor yani 2 gunde bir. hatta bazen biryere gidip 20 25dk sonra tekrar denedigimde calismiyor. ne yapmaliyim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

kimse yokmuuuu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tamirciye sorman gereken soruları buraya sorarsan cevap alman zor. GT200 kullanıcısı çok fazla yok.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Öncelikle konjektörü ölçmen lazım. Kendin ölçme imkanın yoksa herhangi bir motosikletçiye götür iki dk'lık iş zaten.
    Konjektörün normal çalışıyorsa sorun aküdedir

Motosikleti
    vespa gt 200
    gt 200 olöasıyla ne alakası var? ortak gerçekleşebilcek ateşleme sorunu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

(motorkafa) cevabını yeni gördüm. sabah akü takviye denedim vee yine çalışmadı. sonra akü kablosunu çıkarıp şasi denedim. bir baktım elektrik gelmior motordan daha doğrusu motora elektrik gitmiyor. sinyal far vs çalışıyor. fakat motoru ateşlemek için hiçbir akım yok. usta çağırdım. aldılar motoru,yarın sonucu yazarım. cevabın içinde sağol.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    aynını activa motorum çok yapardı.sabah öldür allah çalışmaz bazen çalışır bazen 40 kere ayak marşıyla çalışırdı sonra çarşıya iner motoru çalıştırırken çalışmaz rezil ederdi sonra tamirci subabları kurum bağlamış dedi

Motosikleti
    vespa gt 200
    sabah tamırcı aradı. motorun hazır dıye gittim evet gayet canavar gibi tamirciden cıkıp bi alışveriş merkezine gittim. alışveriş bitiminde yine çalıştıramadım. vespalar için söylüyorum, ön paneli açınca(ön çamurluğun hemen üstündeki uzunlamasına dikdörtgen alan.)orda kornanın hemen üstünde bir kutu var. onu çıkarıp taktık düzeldi, yani sensör dediği o kutu değişti ve düzeldi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler